Preacher - Série 2 (série)

Dobrodružný / Drama / Sci-Fi / Fantasy

USA, 2017, 9 h 17 min (Minutáž: 40–45 min)

Předloha:

Garth Ennis (komiks)

Dave Porter

Dominic Cooper, Ian Colletti, Joseph Gilgun, Graham McTavish, Ruth Negga, Sherri Eakin, Julie Ann Emery, Sam Malone, Noah Taylor, Pip Torrens, Michael Beasley, Vik Sahay, Kim Collins, Gianna LePera, Lance Tafelski, Abbie Gayle, Tom Brooke, Ronald Guttman, David Brian Smith, Boyana Balta, Frankie Muniz, Mark Harelik, Justin Prentice, Paul Ben-Victor, Julie Dretzin, Sean Boyd, Stella Allen, James Kyson, Sewell Whitney, Fredric Lehne, Blake Cooper Griffin, Kelly Lind, Sam Medina, Nathan Darrow, Rey Hernandez, Teri Wyble, Dean J. West, Glenn Morshower, Robert Catrini, Rutherford Cravens, Malcolm Barrett, Amy Hill, Lucky Johnson, Bonita Friedericy, James Hiroyuki Liao, Reginal Varice, Summer Selby, Bryan Murphy, John Ales, Hawn Tran, John L. Armijo, Oscar Gale, Dane Rhodes, Mike Mayhall, Tyson Ritter, David St. James, Carrie Lazar, Finch Nissen, Peggy Walton-Walker, Jamie Bernstein, Clint James, W. Earl Brown, Trine Christensen, Sharon Garrison, Taylor Murphy, Cailey Fleming, Betsy Holt, Robbie Tann, Jason Edwards, Long Nguyen, Grayson Berry

Tak jsem přišel o jedinou věc, proč tohle bohabojné dílko dál sledovat. Mnoho dílů pro mě bylo absolutně nepochopitelných a děj se vůbec nikam neposouval. Tu se našly nějaké eskapády se ztraceným, brzy upírským, synem Cassidyho, tu se objevil v pekle Hitler, aby udělal nějaký humor a možná zachránil Prdelmana a nezapomeňme na sveřepého vůdce sekty, který se semtam rád nechá znásilnit partičkou násilných mužů. A věřte, že pokud tohle čtete a seriál nesledujete, tak je to ještě "way more crazy.". A jestli někoho fascinuje halda krve, vnitřností a utržených končetin, tak mě ne, jelikož to celé vypadá jak vyřazené zbytky z mistrovského Walking Dead. :-) Ještě za 4, ale hodně s odřenýma ušima a ano, hlavně díky sexy Tulip a zaokrouhlování celku nahoru. Jestli sem ale něco musím dát, tak je přesně takhle luxusní bitka.(26.9.2017)

• Ratemus

Přehlídka nudy a patosu...festival promrdaného času a ztělesnění zahozeného potenciálu...Sethe Rogene, nikde hlavně neřikej, že jsi fanoušek předlohy. Kdybys byl, nenatočíč takovou srajdu...začátek je pěkný, tedy první dva díly, potom to spadne do nikam nesměřující, nudné, natahované, nezajímavé a unylé vaty a vy si řikáte ,, sakra, kdy už se tam začne něco dít, přece to nebude jen o hovně,, ...a ono je..linka s Denisem uplně k ničemu, Starr to nezachránil, Saint Killer absolutně nevyužitý, TUlip přehrává a pořád nepříjemně špulí držku. Ruth neumí hrát, opravdu ne, nevěřil jsem jí ani vteřinu.... no hrozný hrozný hrozný...vlastně ani nevim za co jednu hvězdu....(21.9.2017)

Po ne příliš vydařené první sezóně jsem se na tu druhou logicky nijak zvlášť netěšil. A bohužel oprávněně. Z počátku vám druhá série naznačí, že by to letos mohlo opravdu stát za to a několik prvních epizod bylo opravdu vydařených, ale trvá to opravdu velmi, velmi krátce a dostaví se znovu nám velmi známá nuda z první série, kdy se v epizodách vůbec nic neděje a k tomu se nám sympatie k hlavním postavám díky jejich chování neustále oddalují, až jsou téměř zcela pryč. A my tak sledujeme něco, co má potenciál, ale vidíme jen to, jak moc je s ním mrháno. NE! Preacher není příliš dobrý seriál, vlastně se v zábavnosti sotva dobelhá k průměru. Jen ten Cassidy s Ass-Facem to trochu zvedají, ale jinak co se postav týče? Děs a hrůza. Ani zku*venej Hitler tomu prostě nijak nepomohl. Možná už Preacherovi ani pomoci není. 45% = žádná změna oproti sérii první.(23.9.2017)

Na pětku to zatím nevypadá, každopádně tahle dvojka se první sérii minimálně vyrovná. Moje oblíbené postavy jsou ještě lepší, než minule, jen si zhruba v půlce kladu pořád stejnou otázku. Kam sakra zmizel ten bůh??...... Po skončení celé série se nemůžu zbavit pocitu jistého zklamání, za který může hlavně poslední dil, který byl určitě nejslabší. Co udělali s mými oblíbenými postavami, to mi hlava vážně nebere a možný bůh na konci rozptýlil mé zklamáni jen velmi nepatrně. Taková škoda! Jedenáct dílů si to člověk užívá a pak přijde tohle. Nedá se nic, teď už si budu jen v koutě lámat hlavu, jak to celé dopadne, no a pak už jen čekat. Na třetí sérii, samozřejmě.(13.2.2018)

Druhá sezóna začala skvěle, ale postupně se měnila v naprosto nudnou záležitost. Přibyla sice postava Klause Helmuta Starra, kterou jsem si okamžitě oblíbil, objevil se však, bohužel, také Denis, jenž byl v příběhu stejně významný jako zrnko rýže v somálské vesnici, o karikatuře Hitlera se radši ani víc rozepisovat nebudu. Vlastně bych chtěl ještě zmínit Eugena, jehož příběh mi byl srdečně u ... (ukradený), takže veškeré scény s ním (a že jich bylo) byly jen otravnou zdržovačkou. Druhá řada seriálu mě zkrátka nepotěšila a po první sérii šlo o jasné zklamání.(2.11.2017)

• - Na konci epizody je vidět pověšený psí oblek, kde můžeme vidět limitovanou edici plechovek Dr. Pepper na kterých je logo filmu Wonder Woman z roku 2017. (DC_DeteCtive)