Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DwayneJohnson
  ****

  Už jsem na Preacherem pomalu lámal hůl, ale konec mě utvrdil v dojmu, jaký jsem měl u obou předchozích sérií. Hrozná haluz, kterou jsem si bezmezně zamiloval a když pominu hloupou dějovou linku s Cassidym, tak je to víc, než bych po prvních třech, čtyřech dílech čekal. Už teď slintám na další řadu, která bude snad co nejdřív. Jessie and Tulip, forever!(29.8.2018)

 • filmmovier
  *****

  Třetí řada pokračuje v krasojízdě započáté sérií druhou a já musím říct, že to je pořád strašně cool. Hlavní herecká trojice je perfektní (už i tu Ruth Negga jsem vzal definitivně na milost), hudební doprovod absolutně nemá konkurenci a bojové scény jsou krásně krvavé, nehorázně zábavné, luxusně natočené a patřící k tomu nejlepšímu, co jsem kdy viděl nejen v televizi. Nápaditost tohoto seriálu je prostě báječná a není tam snad jediná minuta, která by mě nudila. Krásné propojení černého humoru a krásně krvavé řezničiny, skvělá linka z Angelville, opět naprosto perfektní flashbacky a král všehomíra v tomhle seriálu, fantastický a úžasný Pip Torrens jako Herr Starr. A navíc se vrátil i Hitler, takže prostě paráda, snad jen absence Prdelmana trochu zamrzí. Je to neotřelé, je to originální a je to prostě skvělé. Komiksovou sérii miluju a tenhle seriál mám radši s každou sérií víc a víc. A už se nemůžu dočkat další série - doufám, že bude, protože by to byla škoda. Je toho ještě tolik co říct a takhle zábavný seriál v televizi ani nepamatuju, takže prostě parádní záležitost nejen pro fandy komiksu. Johnywalker to popsal naprosto skvěle a já se pod jeho komentář podepisuji. Prostě luxus. 95%.(13.10.2018)

 • vyfuk
  ****

  Stejně jako u druhé série se mi stal problém, že jsem nevěděl, že seriál už vlastně vychází. O to víc jsem si mohl onu nádheru užít najednou. Druhá série nebyla špatná, ale v rámci hrátek kolem, humoru a atmosféry se stala třetí série naprostou bombou. Hlavně jsem rád, že se více vrátila určitá epičnost a humor, která pomalu předtím vyprchávala. Obrovská natěšenost na další sérii. Konečně vzestup.(31.8.2018)

 • Patrik.Schou
  *****

  Třetí série je zatím nejlepší. Je vidět, že se tam změnili režiséři, protože tohle je o level výš než vše předtím. Zejména první série měla dost pomalý rozjezd. Dvojka lepší, trojka je docela bomba. Je v tom i humor, místy Tarantinovské množství krve a nic se tam neděje v klišé - když se nabízí klišé, tak najednou to dopadne jinak. Jsem příjemně překvapen.(25.9.2019)

 • Spiker01
  *****

  Začátek byl sice pomalejší, první díl mě vůbec nebavil a pořád jsem nechápal o čem vlastně třetí řada bude a nějak moc děj přešlapuje na místě a nikam se neposouvá. I přesto se však trojka vytáhla v řadu vůbec nejlepší, v jejíž druhé polovině jsem se vyloženě skvěle bavil a pokaždé mě překvapilo, jak moc se tvůrci utrhli ze řetězu a jak moc je to divné. Nicméně, tentokrát konečně tím správným způsobem a já se strašně těším na další sérii! Tak ji už koukejte oznámit! (EDIT : konečně)(26.10.2018)