Ztracený poklad templářských rytířů III

Christian Potalivo

Scénografie:

Søren Gam
  • MM_Ramone

Tak som sa tretí krát vybral so štyrmi dánskymi teenagermi hľadať "Stratený poklad templárskych rytierov". Tento krát ich pátranie po poklade zaviedlo až na Maltu. Z chladného severu sa presunuli do slnečného Stredomoria. Zmena prostredia túto filmovú sériu trocha osviežila, ale i tak to za viac ako dve hviezdičky nestojí. Je to naivný detský dobrodružný film, taký ako aj jeho dve predchádzajúce časti. A tak si hovorím, že tri krát a dosť. Stačilo. Na prípadné ďalšie pokračovanie už nie som zvedavý. **(1.9.2017)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,864,081(29.8.2010)

• drankeryth

Jedine co mozem o tomto filmu napisat, ze to nebolo nic moc pre mna a zo vsetkeho bol asi najlepsi ten obal DVD, ktory fakt stoji za to. Po tretikrat znova mali zasrani rozvazuju zahadu a tentokrat okolo hadej koruny, ktora uz na prvy pohlad vyzera odpudivo a neatraktivne. Najviac smiesne zo vsetkeho mi prisiel ten foter Katrin, ktory prisiel na Maltu obleceny ako templarsky rytier:) Aj ten zaporny bojovnik vyzerajuci ako gladiator bol trapny a ta jeho dvojita sekera bola pekna atrapa. A o tych hadich prisluhovacoch, takzvany stary deduskovia vo mne urcite nevyvolali strach a ta ich hadia trubka s uspavacim praskom vyzerala smiesne, ako vsetko vo filme. Film sa hral na detskeho Indiana Jonesa, ktory sa utapal v nepeknych scenach nudy, ktora ma fakt uspavala k smrti. Mozno tento film skor oceni mladsie publikum, ako som ja:) Pre mna je to jednoznacne slabota bez napadu a s ukecanymi scenami, ktore pomaly nikam neviedli a zbytocne film natahovali do takej dlzky, akym je tento film v konecnej podobe.(31.1.2012)

• Grimaldi

Parta se nám přesunula na Maltu,a od té doby se děje jedna blbost za druhou,nemyšleno v dobrém smyslu.Zápletka je ještě hloupější než u dvojky,herci mě občas přímo nutili k nasrání a ten konec,to mělo být co ! Mé hodnocení je hodně nadhodnocené a to díky dětským vzpomínkám a tím že tato série už skončila.(18.12.2016)

Třetí díl má poněkud nepravděpodobný scénář (hrdinům vše vychází) a závěrečné odpuštění se mi příliš nepozdávalo, technicky je to ale natočené slušně a divácká skupina, pro kterou je to určeno, by mohla být spokojená. Pozor, i když se na obalu DVD inzeruje originální znění s titulky, na disku je pouze dabing (a ani to nemá menu).(17.1.2010)