• Xmilden

Nečekal jsem že druhý díl Bobulí bude směle atakovat "špičkové" novácké produkce. Stalo se. Lukáš Langmajer je dozajista nejméně sympatický herec co se ve filmu vyskytuje. Dokáže mě taky urvat když půlka moravské vesnice má pražský přízvuk. To už si opravdu ti herci mohli dát více záležet, podobně jako to dokázali pánové Postránecký nebo Táborský. Film má tak strašně slabou dějovou linii, že jsem jen nevěřícně kroutil hlavou kdo tento scénář mohl vůbec vypustit. Tereza Voříšková nehraje, jen se hezky tváří a Kryštof Hádek také 0. Pochvalu si zaslouží snad jen dvojice policajtů a pan Lipský, který se vyskytuje pouze nahodile. Resumé: Kameňák vs. 2Bobule = remíza.(14.5.2010)

• lopata555

Filmov o víne je málo tak som sa rozhodol pozrieť aj túto dvojku, keby sa ale viacej venovali skôr pestovaniu hrozna alebo jeho spracovania na vínko a dali do neho romantickú vsuvku zo sympatickou Terezou by som sa bavil viacej, ale tak čo už keď sa už aj Česko opičí po USA a snažia sa spraviť "úspešnú" romantickú komédiu ....(1.9.2013)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 5/10 Hudba 5/10 Prostředí 7/10/// +Lubomír Lipský, Terezka Voříšková, Jana Pidrmanová a další účast dobrých herců, krásné záběry prostředí, toho filmaři využili -slabý scénář, žádná příběhová osa, film často stojí na místě, vytratil se humor/// Ještě slabší než první film, který patřil do kategorie neurazí pobaví. Tento bohužel ani moc nepobaví, i když třebas takový Korn, Táborský nebo Krampol jsou celkem vtipné postavy a párkrát úsměv nahodí. Největší problém mi dělal Lukáš Langmajer, který nemá charisma, jeho postava je otravná a bohužel se na obrazovce vyskytuje častěji než slečna z obálky./// Celkem 57%///(22.11.2011)

• BoPo

Jednotka bola príjemná, dvojka je miestami dosť trápna. Zmenil sa režisér, obsadili sa borci typu Krampol, Korn a vznikol tento paskvil. Ústredná trojica prvého filmu zostala, ale akosi sa z nich stali špatne hrajúci a nič podstatné hovoriaci milovníci vína. Radšej si znova pozriem Bobule, aby sa stratila tá pachuť na jazyku od patoku made in 2Bobule.(22.5.2010)

Obrovská škoda. Karikatury Korna a Krampola jakoby vypadly z Kameňáků a sem prostě nepatří, na rozdíl od těch relativně uvěřitelných, které jsou více (policisté, Langmajer) či méně (Táborský) zábavné. Samotný zbytek ale není vůbec špatný. Plyne to pomalu, plyne to příjemně, občas to naruší výše uvedené postavy, ale těžce bezstarostná atmosféra letních vinic a hlavní sympatické duo všechno vynahrazuje.(29.10.2009)

• - V roce 2009 se v českých kinech stal 2. nejnavštěvovanějším českým filmem, zhlédlo ho přes 357 tisíc diváků. (Cheeker)

• - Na plakátu k filmu pózuje modelka Dominika Mesárošová. (zawa)

• - Ve scéně, kdy se Honza (Kryštof Hádek) s Jirkou (Lukáš Langmajer) vrací ze skladu s krytinami, kde opatřili tašky na střechu, podává Jirka (Lukáš Langmajer) Honzovi (Kryštof Hádek) jedno balení. Když však od skladu utíkají, odnášejí balení dvě. (Skarface)