Fei tou mo nu

Hudba:

Gustav Holst (nepůvodní)

Ann Lee

Karlos80

Jedno z nejpodivnějších monster v historii hororu, takto zjednodušeně by se dal označit tento zajisté pozoruhodný "Cinema de Bizzare", z Shaw Brothers studia, sotva uvěřitelný, pozoruhodný a šílený hororo/fantasy psycho, kde je k vidění opravdu velké množství akce a gore, a jiných podivností, film je technicky nenáročný (spešl efekty jsou spíše úsměvné), ale jinak docela zábavný. Prakticky furt se tady něco děje. Finále je intenzivní, brutální a krvavé. V jedné ze scén zde zazní i kousek ze soundtracku k "Stars Trek II", ale těch vykrádaček zde bylo zajisté víc, všechny jsem ale nepoznal. Hodně okrajová záležitost, pouze pro fanšmkejkry. Viz.něco podobného http://www.csfd.cz/film/183272-leak/ a ještě staršího http://www.csfd.cz/film/316842-penanggalan/ . ()

kaylin

Triky ve snímku „Fei tou mo nu“ jsou naivní, jsou místy jednoduché, ale právě díky tomuto jejich efektu jsem byl s výsledkem celkem spokojený. Tohle je něco, co už se tolik nevidí, ale je za tím cítit snaha prezentovat divákovi něco víc. Je skoro škoda, že je to takový žánrový guláš, ale i tak mám pocit, že docela fungoval a jednotlivé žánry se až tak moc netřískaly. S krasue si dovedu představit ještě lepší film, ale asi ho zatím nikdo nenatočil. ()