Rodina, která to opravdu potřebuje, se dočká překvapivě rychlé renovace svého bydlení. Pokud se ovšem tým návrhářů vydrží alespoň chvíli nehádat... (TV Nova)

Aven odpad!

Neuvěřitelně tiltující záležitost - ať už je to celý fake nebo jsou ty rodiny neschopný se postavit na vlastní nohy skutečný. Zápletky typu "je mi 26, mám dvě děcka s vrozenou chorobou, blbou práci a manželku bez práce, tak mě nenapadne nic lepšího než si udělat další dvě děti (obv se stejnou vrozenou chorobou) a pak škemrat ať mě postaví barák" jsou fakt na poblití. A k tomu tuny patosu apod. Absolutně strašný, snad nikdy mě sledování nějakého pořadu v televizi tak nerozčílilo jako tohle. ()

igi B. odpad!

Předpokládám, že součástí dodávky každého toho papundeklového >zázraku< je i set čerstvého papírového spodního prádla a tuna lubrikačního gelu pro každou celou tu boží rodinu, přizvukující kvanta šašků nevyjímaje... Jinak je to celé jeden vykalkulovaný na nejnižší pudy zaměřený nevkusný hnus! Docela by mě i zajímaly další >osudy< takto náhlým >štěstím< postižených rodin... °-/ - - - P.S. Jo, vypadá to, že jsem cynigická bezcitná zlá televizní zrůda... - - - Pi.Ss. Make Over, Not Craft! - - - - - (Sledováno se znechucením náhodně nahodile v marná nedělní rána na prímakůlový tévé, hodnocení 774., komentář zde po obzvláště odporném dílu se slepým autistickým smradem /promiň chlapče, já vím, že Ty za nic nemůžeš.../ jako sedmdesátý - 24.4.2011) ()

Big Bear

Co s tím? Některým lidem ty nový housy fakt přeju. Často asi mají za sebou peklo. Kolikrát se jedná o vícedětné rodiny, kde třeba jeden z rodičů zemřel, nebo o pěstouny starající se o 6 dětí v přízemním domku 2+kk. Před těmi klobouk dolů. Jenže o tom to je. Dojemný příběh, mladí pozitivní a rádoby vtipní architekti a návrháři, do toho většinou zapojeny místní komunity, to je hlavní esence této show, protože o nic jiného se nejedná. Amíci to mají takhle zkrátka rádi, trochu slziček dojetí, trochu slziček smíchu, vlaječky a tleskající městečko... Je jedno zda koukáte na toto, nebo na konec nějakého katastrofického filmu. Na konci se tleská a veselí s vlaječkama! Chybí jen prezident USA a New Yorští hasiči.. * * ()

SallyZen

Z některých návrhů mi jde hlava kolem. Například, když Moloney dal 6letému dítěti do pokoje pískoviště. Asi na to kouká z pohledu dítěte. Ale toho písku až bude po celým baráku, tak si tam otevřou novou Copacabanu. Jinak je to celkem povedený pořad. Akorát z toho nemusí dělat takové divadlo, ikdyž je pravda, že někteří lidi si to tam opravdu zaslouží. Ale to divadýlko, co se kolem toho hraje, no hanba. 60% ()

DarkDemon

Nějak nepobírám ty „protiamerické“ nálady pochopil bych to kdyby na zakázku vylepšovali domy celebrit, ale tady jde o obyčejné chudé lidi povětšinou v nějaké těžké životní situaci. Udělat jim příjemnější prostředí k životu je přeci hezké. To, že má prostý američan dost „ordinérní“ vkus všichni dobře víme a nic nám do toho není, protože v tom žít nebudeme. Krom toho je to kritizované prostředí zajisté 10x „vkusnější“ než u těch zdejších kritiků. Rád si užívám tu jízdu ... jak jim jde práce od ruky, jak jim to sluší (Constance Ramos), jak rodinka pak spokojeně kvičí ... ()

• V některých případech se stalo, že rodiny, kterým byl dům přestaven, jej pak prodaly. Některé dokonce nový dům zastavily, aby si jím financovaly podnikání. Kvůli tomu řada rodin o dům přišla, protože nedokázaly utáhnout vyšší náklady na bydlení, nebo byly zabaveny v exekuci. (NiaWolf)
  • Televize ABC dostávala tisíce dopisů od rodin, které by se rády zúčastnily, avšak musí splňovat dvě kritéria. Za prvé si pomoc zasloužit a přestavbu opravdu potřebovat a za druhé nějak přispívat místní komunitě. (konvax)
  • Skupina OAR (... Of Revolution) zpívá ústřední písně. (ČSFD)