Kšeftaři

Kšeftári

The Goods: Live Hard, Sell Hard

Komedie

USA, 2009, 89 min

Čo možno čakať od producentov filmu Ricky Bobby?...hlavne určite nie obyčajnú komédiu...je zaujímavá...stojí na sympatických postávách - Piven, Rhimes...sú tu síce trápne momenty, ale celkovo ide o podarenú komédiu...a Ed Helms rulez jednoznačne...(13.12.2009)

Fakt debilní komedie, ale občas se prostě té debilitě zasmějete. Nejvíc mě pobavil desetiletej kluk v těle třicátníka a cameo Willa Ferrella.(15.12.2013)

Teda tohle mizerny hodnoceni me docela prekvapilo, sice se nejedna o nejaky veledilo, ale je to brutalni komedie, u ktery jsem se od zacatku do konce perfektne bavil. Jednoduchej, misty neverohodnej, ale super sviznej a zabavnej pribeh se spoustou hlasek a hromadou vtipnejch postav a dokonalym cameem Ferrella. Misty se to sice zadrhne, to kdyz se tvurci snazi o nejakou tu vaznejsi scenu, ale vetsinu casu jsem se proste smal od zacatku do konce, takze pro nizky hodnoceni fakt nevidim duvod.(16.11.2009)

Poprvé v životě pociťuji lítost, že nevlastním autobazar před krachem. Brnknul bych totiž Donymu Readovi, ten by si na cestu přibalil do obalu od padáku svůj tým a předvedl by mi něco z toho, kterak stylově prodat auta někomu, kdo o ně nemá nejmenší zájem. A já bych si mohl do sytosti užít suchých hlášek, kterými tento snímek rozhodně nešetří („Doma jsem byl naposled asi před rokem a půl. A jsem si skoro jistej, že jsem zapomněl zamknout.“).(28.1.2013)

• Shit

Tak na tohle opravdu neskočim, sice nějakej ten vtípek se tu a tam povede, ale je to teda hodně výjimečná situace a jinak je to blbost, kdy jsem tý cool partičce nevěřil tu jejich coolovost ani omylem a to že by dokázali prodávat auta takovým způsobem už vůbec ne, nevim kolik hamburgrů by musel američan sežrat, aby prodal svoje auto a pak si ho koupil zpátky za víc. Ještě tak, kdyby se to tvářilo jako stupidní zábavná komedie, tak bych to byl ochotnej akceptovat, ale takhle fakt ne(14.11.2009)

• Tuxedo

Naprostá přestřelenost v postavách, dialozích i situacích bohužel dosahuje jen průměrné úrovně zábavnosti (jež počas filmu ke všemu nabyde klesající tendence), aby byl divák schopen akceptovat přísedící předvídatelnost odshora až na půdu a v druhé půli sílící hluchá místa. Kvůli jako vždy sympaticky sebejistému Pivenovi a opravdu jen několika slušným fórkům, které bych si však dokázal představit i v mnohem zábavnějším podání, se The Goods vidět nevyplatí. 5/10(17.11.2009)

• Xmilden

Film s klesající kvalitou, první třetina filmu vypadala dosti slibně. Docela velké množství originálních nápadů, bohužel časem se přestává dařit Jeremy Pivenovi a to především herecky. Nejvtipnější postavou je s přehledem Charles Napier, který se blejsknul v roli nemilosrdného Dicka Lewistona. Cameo Willa Ferrella tentokráte naprosto neúčinné.(28.10.2010)

Neskutočne dementná donebavolajúca kravina. Ako od Frat Packu. Cameo Willa Ferrella je síce nevyužité, ale zvyšok ansámblu dokáže svojou debilitou veľmi príjemne spestriť čas. Na tú televíznu reklamu do smrti nezabudnem.(18.4.2010)

• predators

Jo jo, toto se bude opravdu těžce prodávat! Nejen všech těch 211 aut na place, ale i rádoby vtipné hlášky a situace. Jenže "přemluvit" někoho ke koupi není to samé, jako někoho rozesmát a tady se hodně "přemlouvá", ale nerozesmívá... :-) Nebo počkat!? Jo, jednou jsem se zasmál... 40%(5.12.2009)

Ale jo dalo se to jeto jednoduché sem tam sem se zasmál.(30.10.2018)

Tohle není zrovna film, který by vynikal příběhem, ale je tu několik dost divných osobností a nedívá se na to až zase tak špatně :). To samozřejmě neznamená, že na film nezapomenu hned příští den.(21.10.2013)

Problémy s únikom moču teda nenastali, aj keď agresívnejší rozjazd filmu tomu možno nasvedčoval. Po prvých pätnástich minútach prestali Brennan a jeho vydarení kumpáni psíka prikrmovať a ten chudáčisko im nakoniec zdochol a to nepomohol ani Willdo Ferrel so svojim štekom. Postáv je tu viac ako je príjemné, hlášky a kvalitné dialógy aby človek lovil a od dementnej romkomédie nemajú Brennaovci až tak ďaleko. Len to tak lízlo. Ak ste zvedaví ako zdochol pes, dopozerajte do konca. 50% za priemernosť.(10.11.2009)

• shyster

Jsou prostě filmy, které by měli jít přímo do videopůjčoven a ne do kin. Bohužel mě mrzí, že Jeremy Piven nepotvrdil svou excelentní formu z Entourage, ale v jeho prospěch mluví, že scénář mu ani moc nenabízel takový využití jako Entourage.(2.11.2009)

Zábavná béčková komedie ;) Nějaké hlášky stojí vážně za to. Snad nejlepší scéna je kdy Babs Merrick (Kathryn Hahn) prodává auto (to se musí vidět, nebo spíš hlavně slyšet :D ). Ale jak jsem řekl, je to béčko a je to na něm hodně znát, hlavně na poslední čtvrtině filmu, tam toho k zasmání moc není. 60%(15.9.2010)

Podle hodnocení jsem čekal nějakou stupiditu typu Děsnej biják, nebo něco takového, ale k mému překvapení jsem koukal na povedenou komedii u které jsem se dost nasmál, sice to párkrát sklouzlo k parodii a bylo to trochu přepísknuté, ale to přece vůbec nevadí.(8.12.2010)

• Aljak

Nič extra. Úplne bežná komédia, pri ktorej sa človek zopár krát zasmeje nad tou stupiditou hlavných protagonistov, ale nič na tom nebolo také výnimočné. Možno akurát ten námet, alebo lepšie povedané, to prostredie v ktorom sa to celé odohrávalo. Niektoré tie predajné triky boli fakt až absurdné, iné boli celkom zábavné, ale v konečnom dôsledku nič z toho nebolo také, že by som sa z chuti zasmial nejako veľmi. Takže skôr mierne podpriemerné, no nebolo to úplne márne.(19.10.2013)

Scénář si za originalitu jistě žádné bodíky nezaslouží, protože se kupí jedno klišé na druhé. Ale za povšimnutí určitě stojí herci - ať už je to v hlavní roli, filmy neošlehaný, Jeremy Piven, malinká výpomoc z americké verze The Office (Ed Helms, Craig Robinson) nebo sám velký Will Ferrell v nejrozkošnějším cameu posledních let. I přes hrubší tón, který přinesl rating R, ale opravdu nic světoborného co bych snad nedejbože chtěl vidět znovu. 50 %(14.4.2011)

• Martin741

Nechapem, preco sa pri mojom vseobecnom rozhlade /kam filmy rozhodne patria/ venujem aj kdejakemu filmu pravom zapadnutemu v najtmavsom kute archivu. Tam to malo aj ostat, skoda prehravaca a elektriny . 5 %(5.1.2019)

Mne to prišlo ako vydarená komédia. Vo filme je pár známych hercov doplnených o objavy zo súčasných úspešných komédií. Čo sa týka filmu, tak od týchto tvorcov sa viac hádam ani nedalo očakávať. Vcelku každá postava má aspoň čosi do seba a neprišla mi vyslovene otravná, rovnako minimum vtipov bolo trápnych a násilných. Jediné, čo ma fakt iritovalo boli spievajúci anieli. A ani ako aniel Farrell nejak nezabodoval. Keď to porovnáme zo žánrovými kolegami poslednej doby tak jasný nadpriemer a zaslúžené 4*.(16.1.2010)

neurazí, ale ani nijak extra nezaujme(5.11.2009)

• Beky

Tohle je pěkná nuda, nevim, možná jsem se přece jenom asi dvakrát uchechtl!! Jeremi Piven na mě působil celou dobu jako by se nutil do každýho vtipu, nebyla v tom žádná přirozenost, za to Will Ferrell ( malá role, pozor!! ), David Koechner, Ed Helms, Kathryn Hahn jsou prostě v pohodě a hrajou vše bez přetvářky, prostě jsou a existujou a nejsou jen vymyšlení, ale bohužel nikdoo z nich nemá hlavní roli!! Jednou větou: ... přitom nápad by tady byl, šáde!!(11.11.2009)

<< předchozí 1 2 3