poster

Kšeftaři

 • USA

  The Goods: Live Hard, Sell Hard

 • Slovensko

  Kšeftári

 • Velká Británie

  The Goods: Live Hard, Sell Hard

Komedie

USA, 2009, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  **

  Tak na tohle opravdu neskočim, sice nějakej ten vtípek se tu a tam povede, ale je to teda hodně výjimečná situace a jinak je to blbost, kdy jsem tý cool partičce nevěřil tu jejich coolovost ani omylem a to že by dokázali prodávat auta takovým způsobem už vůbec ne, nevim kolik hamburgrů by musel američan sežrat, aby prodal svoje auto a pak si ho koupil zpátky za víc. Ještě tak, kdyby se to tvářilo jako stupidní zábavná komedie, tak bych to byl ochotnej akceptovat, ale takhle fakt ne(14.11.2009)

 • ywo666
  ****

  Mne to prišlo ako vydarená komédia. Vo filme je pár známych hercov doplnených o objavy zo súčasných úspešných komédií. Čo sa týka filmu, tak od týchto tvorcov sa viac hádam ani nedalo očakávať. Vcelku každá postava má aspoň čosi do seba a neprišla mi vyslovene otravná, rovnako minimum vtipov bolo trápnych a násilných. Jediné, čo ma fakt iritovalo boli spievajúci anieli. A ani ako aniel Farrell nejak nezabodoval. Keď to porovnáme zo žánrovými kolegami poslednej doby tak jasný nadpriemer a zaslúžené 4*.(16.1.2010)

 • Dubro
  ***

  Problémy s únikom moču teda nenastali, aj keď agresívnejší rozjazd filmu tomu možno nasvedčoval. Po prvých pätnástich minútach prestali Brennan a jeho vydarení kumpáni psíka prikrmovať a ten chudáčisko im nakoniec zdochol a to nepomohol ani Willdo Ferrel so svojim štekom. Postáv je tu viac ako je príjemné, hlášky a kvalitné dialógy aby človek lovil a od dementnej romkomédie nemajú Brennaovci až tak ďaleko. Len to tak lízlo. Ak ste zvedaví ako zdochol pes, dopozerajte do konca. 50% za priemernosť.(10.11.2009)

 • Ice123
  ***

  Zábavná béčková komedie ;) Nějaké hlášky stojí vážně za to. Snad nejlepší scéna je kdy Babs Merrick (Kathryn Hahn) prodává auto (to se musí vidět, nebo spíš hlavně slyšet :D ). Ale jak jsem řekl, je to béčko a je to na něm hodně znát, hlavně na poslední čtvrtině filmu, tam toho k zasmání moc není. 60%(15.9.2010)

 • Xmilden
  **

  Film s klesající kvalitou, první třetina filmu vypadala dosti slibně. Docela velké množství originálních nápadů, bohužel časem se přestává dařit Jeremy Pivenovi a to především herecky. Nejvtipnější postavou je s přehledem Charles Napier, který se blejsknul v roli nemilosrdného Dicka Lewistona. Cameo Willa Ferrella tentokráte naprosto neúčinné.(28.10.2010)

 • - Bandita je Pontiac Firebird Trans Am ročník 1977. Jak zazní i ve filmu, je tento automobil navždy spjatý s automobilovou filmovou klasikou Polda a bandita (1977). (Adrai)