Perfektní asistentka (TV film)

• Kanada

Pierre David

Scénografie:

Csaba András Kertész
  • Orlau32

Naivní film, naivní režisér, naivní scénař a konečně naivní herečka, která se asi domnívala, že s touto ptákovinou dobude filmový svět. To jsou tak zvané skeče pro úplné americké polointeligenty. Dostat se k těžce nemocnému pacientovi, který leží na IPCE jako návštěva není vůbec možné ! Tuto informaci si měl režisér striktně obstarat. To je hrubá chyba, která z tohoto rádoby thrilleru udělala frašku.(10.1.2012)

• castor

Kdyby tady byla taková panenka, která by mě chtěla. Která by mě chtěla, ze schodů shodila, přitom sekretářkou byla. A taky by si lepší, než jen debilní televizní scénáře, vybírala. Tenhle nesmysl zřejmě ležel na poličce, na kterou dlouho nikdo nevylezl. A přeci posloužil – ideálně čtyřicetiletým rozvedeným ženštinám před obrazovkou, které během projekce slupnou půltucet chlebíčků a ještě si stihnou okousat nehty.(5.8.2014)

• vesper001

Tak to bývá. Najmete si perfektní kravku a na jaře už nezasejete.(14.7.2017)

• Kosmik 1

Příliš obyčejný film bez většího překvapení či zápletky. I na TV film je to hodně slabé a podle toho i hodnotím. 25%(17.9.2014)

• zahadna

Musím súhlasiť s ronnom89, presne tak, ako píše, dookola to isté, len iní herci.(5.10.2009)