Reklama

Reklama

Obsahy(1)

John Travolta je jako Russ Richards opravdu neodolatelný. Předpovídá počasí v Harrisburgu v Pensylvánii a stal se místní hvězdou. Když neobvykle mírná zima zaviní, že jeho půjčovna sněžných skútrů přijde téměř na mizinu, rychle vymyslí strategii, jak zbohatnout. S nenasytnou přítelkyní (Lisa Kudrow), televizní moderátorkou loterie, a kamarádem nadšeným pro každou špatnost spřádá Russ tajný plán. Čísla šťastně vycházejí, ale pak se najednou všechno zvrtne a povedenou trojici čeká místo jackpotu jen sérii chaotických situací. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (29)

bubun 

všechny recenze uživatele

Čekala jsem to mnohem, mnohem horší. Jo, sice je to z roku 2000, a přitom to působí jako půlka devadesátek, přesto jsem se párkrát upřímně zasmála, a za Boba Kelso ze Scrubs, za Tima Rotha, a asi na pět vteřin se zde objevujícího Sama McMurrayho dávám hvězdičku navíc. Plusem je také zařazení skladby Easy Money od písničkářky Rickie Lee Jones - je to poprvé, co jsem nějakou z jejích skladeb slyšela ve filmu. Vidět to znovu nemusím, ale jak jsem psala - dle zdejšího hodnocení jsem to čekala o dost horší. Přitom je to prostě taková americká přidementnělá komedie, no. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Podfouknout Sportku se mi patrně nezdaří, protože čeští notáři jsou příliš pozorní, míčky nepodplatitelné a organizátor nerad vyplácí výhry. V USA je to o chloupek lehčí, neboť nad regulérností losování bdí jeden senilní strážný a na toho jedna vychytralá blondýna v pohodě stačí. Já se u toho bavil tak přibližně na půl plynu, ale skvělé obsazení, a Daleova pistole u mé hlavy, mne přesvědčili o tom, že bych měl při hodnocení zaokrouhlovat nahoru. ()

Reklama

Gary 

všechny recenze uživatele

Možná, že jsem blázen, nebo jsem tak hloupý, jako Travoltův Russ Richards, ale Šťastná čísla mě bavily.Travolta je kouzelný.Hodně mu pomáhá i Bill Pullman jako ztřeštěný policista, který svojí práci bere poněkud "laxně". Samozřejmě. Dějově je to plidké jako krupičná kaše, ale proč se nepobavit.Hlavně zůstat v klidu. Po Bojišti celkem dobrý. ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

DVD/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 5/10 Efekty 3/10/// +ustřední dvojice, zajímavý námět s loupeží -trošku zamotaný děj/// Mírně nadrprůměrná komedie střihnutá zlodějskou zápletkou. Netvrdím, že jsem se vyloženě bavil, ale aspoň jsem se nenudil. Rozhodně je zajímavé jakým způsobem si dvojice chce přivydělat a následně jak to lamí. I když podlě mě až tak tupý nejsou, prostě měli více smůly na šťastná čísla./// Celkem 52%/// ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Za najlepsie filmy reziserky Nory Ephron povazujem filmy ako Samotár v Seattlu, Láska pres Internet a Když Harry potkal Sally. Tuto sa pani reziserka vyslovene kopla, chcela natocit dalsiu krimi komediu, no a jaxi nevydalo. No a nekona sa ani krimi ani komedia, kona sa nesurody mix, gulas vsetkeho mozneho, len hlavne aby tam minimum toho dobreho bolo. Fakt ako, v kinach to zhorelo komplet, nuda strieda este vacsiu nudu, k tomu vatovo plane plky bez chuti ..... po polhodine nepocuvatelne ....toto nezachranili ani zname herecke drzky , a ze ich tu je : 6 % ()

Galerie (35)

Zajímavosti (2)

  • Natáčení probíhalo ve státě Pennsylvanie, konkrétně v rezidenci Harrisburgu a městech Hershey, Dauphin a Sacramento. (reich)

Reklama

Reklama