Sunred se na první pohled jeví jako běžný nezaměstnaný povaleč, jenž se nechá živit svou přítelkyní, ve skutečnosti však chrání město před veškerým zlem, které se v něm objeví. Proti Sunredovi stojí mocná a do morku kosti zlá organizace Florsheim, vedená démonickým generálem Vampem, který umí výborně vařit. Florsheim si dělá zálusk na vládu nad celým světem, k tomu ovšem vede ještě dlouhá cesta. Co když klíčová potvora zapomene na souboj se strážcem dobra? Co když se kvůli stížnosti zákazníka zdrží v práci? Co když se s jinou potvorou pohádá kvůli sežraným nudlím? Holt i záporáci jsou jen odporná monstra. (yenn)

Subjektiv

Předně bych chtěl říct, že tento seriál jsem pro ČSFD objevil Já! A teď už něco informací... Jedna z nejprimitivnějších animací, co je vidění, kresba jednoduchá, jak skoro jen lze, ovšem obé tomuhle záměrně nablblému, komediálnímu seriálu padne jak ulité. Vnoření se do světa každodenních starostí Zlé Organizace Florsheim, která usiluje o ovládnutí světa a jejíž velitel, generál Vamp, bere svůj úkol opravdu zodpovědně, hrozí chvílemi likvidací bránice. Jednotlivé skeče (příběh byste tu hledali marně) staví na hlavu všechny objevy heroického žánru. Hlavní bojovník dobra hulí jak fabrika, je nezaměstnaný a chová se jako cholerický, hulvátský rváč. Generál Vamp se o svá monstra stará s otcovskou láskou, skvěle vaří, organizuje doma úklid a nikdy nezapomene slušně pozdravit. Démonické příšery mají vysoké hlásky. Nejúžasnější divize Florsheimu se skládá z roztomilých plyšáků a jednoho robotického kuřete. Atd. atd., nápadů spousta, škoda, že leckdy se přeci jen trochu opakujících. Jenže... je tu nejgeniálnější jednoslovný vtip z anime, totiž: "Koroču!" a už kvůli němu, pod **** jít nelze. ()