poster

Zázraky přírody (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2009, 74 min

Režie:

Adam Rezek

Kamera:

Jan Matiášek

Hrají:

Vladimír Kořen, Maroš Kramár, Marcela Augustová, Iva Pazderková, Vojtěch Kotek, Yvonne Přenosilová, Zdeněk Izer, Bohumil Klepl, Nora Fridrichová, Štěpán Mareš, Ester Kočičková, Ondřej Gregor Brzobohatý, Jitka Čvančarová, Jan Čenský, Halina Pawlowská, David Suchařípa, Tereza Kostková, Jitka Zelenková, František Ringo Čech, Kateřina Bláhová, Lucie Výborná, Vilém Čok, Libor Bouček, Aleš Cibulka, Eva Holubová, Jitka Asterová, Josef Alois Náhlovský, Milan Šteindler, Dana Batulková, Aleš Háma, Vojtěch Bernatský, Ewa Farna, Josef Mladý, Ilona Csáková, Jaromír Bosák, Pavel Šporcl, Josef Vojtek, Alexander Hemala, Alice Bendová, Jakub Vágner, Karel Hynek, Jan Pokorný, Oldřich Vízner, Antonín Procházka, Zdeněk Srstka, Zdeněk Junák, Luděk Sobota, Dalibor Gondík, Jakub Kohák, Lumír Olšovský, Petr Bende, Monika Absolonová, Daniel Nekonečný, Václav Moravec, Zbigniew Czendlik, Veronika Freimanová, Robert Záruba, Sandra Pogodová, Diana Kobzanová, Miloš Čermák, Veronika Žilková, Simona Babčáková, Ondřej Hejma, Petr Vondráček, Jakub Wehrenberg, Martin Stropnický, Zdeněk Chlopčík, Lukáš Pavlásek, Klára Vytisková, Daniela Písařovicová, Richard Tesařík, Marta Jandová, Tomáš Jirman, Miroslav Táborský, Oldřich Navrátil, Zdeněk Žák, Roman Vojtek, Andrea Kerestešová, Ivo Jahelka, Richard Nedvěd, Tomáš Zástěra, Tomáš Novotný, Leona Machálková, Michal Novotný, Petr Šmolka, Sámer Issa, Lucie Benešová, Tomáš Matonoha, Igor Bareš, Lenny Trčková, Petr Nasty Cerha, Aleš Valenta, Václav Kopta, Leoš Noha, Pavel Zedníček, Otakar Brousek ml., Saša Rašilov nejml., Josef Carda, Barbora Munzarová, Martin Trnavský, Ivo Šmoldas, Radim Uzel, Miroslav Donutil, Patrik Hezucký, Martin Procházka, Roman Šmucler, Miloš Knor, Martin Zounar, Petr Janda, Jan Saudek, Petr Rychlý, Milan Bahúl, Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Radek Banga, Adam Mišík, Ota Jirák, Petr Novotný, Matěj Ruppert, Taťána Kuchařová, Ondřej Ruml, Jiří Mádl, Lenka Krobotová, Jan Potměšil, Ivan Vodochodský, Václav Noid Bárta, Robert Vano, Patrik Kytka, Jan Pirk, Jan Onder, Dana Morávková, Eva Pilarová, Jakub Pok, Mahulena Bočanová, Květa Fialová, Petr Fejk, Andrea Kalivodová, Lucie Šilhánová, Jakub Štáfek, Radek Jaroš, Martina Pártlová, Michaela Maurerová, Ladislav Županič, Vladimír Polívka, Martin Písařík, Michal Pavlata
 • josieaddms
  ***

  Všichni jsou dost negativní, ale mě osobně nepřijde tento televizní pořad až tak špatný. Mám Maroše Kramára ráda, a myslím že moderování této soutěže zvládá celkem obstojně. Otázky jsou zajímavé, a divák se trošku baví, a trošku se i něco naučí. A zejména kluky ve věku 0 až 99 s nějakým zájem a zvířata a přírodu to neskutečně baví. Jinak vždycky záleží na tom, co přijde za hosty, jak jsou inteligentní, jak vtipný a jak pohotový. To by se musel každý díl hodnotit extra. Je to takový ten slušnější průměr.(28.12.2011)

 • ajne
  **

  Celkové pojetí pořadu není zlé, ale kadence pokusů slabá, a úroveň pokusů je spíš nudná. Žádná šou, kterou člověk u tohoto typu pořadu očekává. A moderátor je odporný nudný slizák. Překvapivě zde i Nova se svým už dávno ukončeným Cleverem deklasuje tento pořad. Ale je jako všechny pořady na ČT, nudné a směrované na důchodce, kteří šou a zajímavý spád nedocení.(4.8.2012)

 • Karlos80
  **

  I zvířátka patří na televizní obrazovku a měl by se jim občas věnovat nějaký ten čas, a je jedno jestli v podobě televizní soutěže a nebo v nějakém živém provedení (viz Miláčci apod), ovšem v hlavním televizním vysílacím čase, to vážně neé, to se moc nepovedlo...Diváku je to tedy na tobě, ty rozhodni...Moderátoři mi ale připadaj duchem nepřítomní, jinak celková skladba pořadu špatná není..(5.9.2009)

 • IvcaSammet
  *****

  Jeden z nejlepších pořadů České televize. V dnešní době je to bohužel jeden z mála pořadů, který se dá sledovat ... Vtipný, zajímavý, nijak se neopakující, prostě pořad, který sleduju opravdu hodně ráda. Díky tomuto pořadu jsem se o přírodě dozvěděla hodně zajímavých věcí, které mě často docela překvapily. Přesto, že nejsem žádný přírodovědec, mě baví 'soutěžit' s ostatníma a počítat si své vlastní body za každý díl :)(3.3.2014)

 • Bodega_Bay
  ****

  Tohle by byl bezchybný pořad, kdyby tam byl jen Vladimír Kořen a kdyby se Maroš Kramár přestal snažit o vtipy. Bohužel z nějakého důvodu pan Kramár pořád nějaké frky produkuje, navíc tam pořád zve hosty, kteří zdržují od zajímavých pokusů. I když musím přiznat, že nedávno jsem viděla díl s hosty Moravec, Czendlik, Nekonečný a to byla pecka. Škoda, že ČT nemá koule udělat z toho plnokrevný vzdělávací pořad plný pokusů a tlačí to furt do kolotočářského bahna.(20.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace