poster

Zázraky přírody (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2009, 74 min

Režie:

Adam Rezek

Kamera:

Jan Matiášek

Hrají:

Vladimír Kořen, Maroš Kramár, Marcela Augustová, Iva Pazderková, Vojtěch Kotek, Yvonne Přenosilová, Zdeněk Izer, Bohumil Klepl, Nora Fridrichová, Štěpán Mareš, Ester Kočičková, Ondřej Gregor Brzobohatý, Jitka Čvančarová, Jan Čenský, Halina Pawlowská, David Suchařípa, Tereza Kostková, Jitka Zelenková, František Ringo Čech, Kateřina Bláhová, Lucie Výborná, Vilém Čok, Libor Bouček, Aleš Cibulka, Eva Holubová, Jitka Asterová, Josef Alois Náhlovský, Milan Šteindler, Dana Batulková, Aleš Háma, Vojtěch Bernatský, Ewa Farna, Josef Mladý, Ilona Csáková, Jaromír Bosák, Pavel Šporcl, Josef Vojtek, Alexander Hemala, Alice Bendová, Jakub Vágner, Karel Hynek, Jan Pokorný, Oldřich Vízner, Antonín Procházka, Zdeněk Srstka, Zdeněk Junák, Luděk Sobota, Dalibor Gondík, Jakub Kohák, Lumír Olšovský, Petr Bende, Monika Absolonová, Daniel Nekonečný, Václav Moravec, Zbigniew Czendlik, Veronika Freimanová, Robert Záruba, Sandra Pogodová, Diana Kobzanová, Miloš Čermák, Veronika Žilková, Simona Babčáková, Ondřej Hejma, Petr Vondráček, Jakub Wehrenberg, Martin Stropnický, Zdeněk Chlopčík, Lukáš Pavlásek, Klára Vytisková, Daniela Písařovicová, Richard Tesařík, Marta Jandová, Tomáš Jirman, Miroslav Táborský, Oldřich Navrátil, Zdeněk Žák, Roman Vojtek, Andrea Kerestešová, Ivo Jahelka, Richard Nedvěd, Tomáš Zástěra, Tomáš Novotný, Leona Machálková, Michal Novotný, Petr Šmolka, Sámer Issa, Lucie Benešová, Tomáš Matonoha, Igor Bareš, Lenny Trčková, Petr Nasty Cerha, Aleš Valenta, Václav Kopta, Leoš Noha, Pavel Zedníček, Otakar Brousek ml., Saša Rašilov nejml., Josef Carda, Barbora Munzarová, Martin Trnavský, Ivo Šmoldas, Radim Uzel, Miroslav Donutil, Patrik Hezucký, Martin Procházka, Roman Šmucler, Miloš Knor, Martin Zounar, Petr Janda, Jan Saudek, Petr Rychlý, Milan Bahúl, Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Radoslav Banga, Adam Mišík, Ota Jirák, Petr Novotný, Matěj Ruppert, Taťána Kuchařová, Ondřej Ruml, Jiří Mádl, Lenka Krobotová, Jan Potměšil, Ivan Vodochodský, Václav Noid Bárta, Robert Vano, Patrik Kytka, Jan Pirk, Jan Onder, Dana Morávková, Eva Pilarová, Jakub Pok, Mahulena Bočanová, Květa Fialová, Petr Fejk, Andrea Kalivodová, Lucie Šilhánová, Jakub Štáfek, Radek Jaroš, Martina Pártlová, Michaela Maurerová, Ladislav Županič, Vladimír Polívka, Martin Písařík, Michal Pavlata
 • blezg
  ***

  Pokud by v kategoriích pro udílen cen Zlaté maliny byl tupovtip (což ani není slovo), Maroš Klamár by byl žhavým kandátem na zisk téhle trofeje i v celosvětovém měřítku. Zvídavý člověk by rád věděl, jestli by se našel ještě jeden levnější česky/slovensky mluvící moderátor. Tipovací soutěž hostů je samoúčelná až zbytečná. Některé informace jsou opravdu zajímavé a i reportáže a vstupy s tym kořeňom ucházející.(**) Bohužel jsou informace občas chrleny druhou kosmickou rychlostí a člověk je rozhodně neudrží déle než moč po 18 pivech. Hosti jsou vtipní nebo ne, každopídně za hit Luďka Sobota Z Opavy, z Opavy, jede rychlík do Prahy, nikdo nemá obavy... online jednu rozskotačenou * navrch.(21.4.2012)

 • Budisovie
  ****

  Neviem čo proti tomu niekto má, na Slovensku už dávno vymizli zábavné programy, lebo sú náročné a nikto ich nevie robiť. Proste na Slovensku nemáme už kvalitnú zábavu čo bývala, ale samé sračky typu pláž 33, Vyhulení, Majster Džefo a podobné pixoviny. Fakt v Sobotu ak je čas tak si túto zábavu aj na Českom programe+ bonus relácia o prírode :) and without fucking advertising!(19.8.2012)

 • klúčik
  **

  Zábavna relácia, ktorá nieje zábavná. V niečom je poučná to uznám, ale je umelá a neprirodzená. A osobne, tá Kramárová čeština musí píliť uši nielen čechom, ale aj slovákom. V relácii boli dvaja slováci Nagy a Kramár, jeden hovoril slovensky , druhý sa snažil po česky. Myslím si , že Nagyovi rozumeli, alebo nie??? Ale späť k relácii - dávam 25%.(11.1.2015)

 • v.indruchova
  ****

  Zajímavé otázky alespoň se člověk něco přiučí. Některé díly jsou slabší, ale vždy si pořad drží svoji úroveň. Pěkný díl s Radimem Uzlem. Moc pěkné záběry zpomalený čas.. tříštící se sklo padající voda a podobně. Chybí by to, více těchto vzdělávacích pořadů. Pořady stojí peníze, tak radši nakoupí levné filmy a pořady z ameriky a je vymalované. Bohužel na úkor vzdělanosti národa. Škoda, že hrubá zábava má ještě přednost.(20.10.2013)

 • igi B.
  *

  Svatá přírodo zase... 8-o . . . To by mě tedy opět jednou zajímala výše honorářů, vyplácených pražským čudlákům a celebřiťkám za účast na téhle marné a zcela zbytečné kravině, schovávající se za zájmem o ty nevinné němé tváře... :-/ . . . A co má co takový pořad dělat navíc ještě v repríze na >menšinovém< kanále >televize veřejné služby< ??? . . . Jen další dojná kráva na peníze ze zdrojů ČT. Nu, taky vlastně zviřátko, že... :-(( . . . Jedna hvězdička tedy jen za ty nepůvodní dokumentární záběry "zázraků přírody"...! - - - P.S. Ano, třeba taková BBC vynakládá nemalé prostředky na skvělé (!) DOKUMENTÁRNÍ FILMY z oblasti přírody. Zajímavé pro srovnání s tím, na co vynakládá nemalé (!!) prostředky - vynucené (!!!) z peněz >televizních poplatníků< ta česká - pseudoveřejnoprávní! . . . D.m.s.n. je nad slunce jasné, proč tenhle pořad vznikl. A prý, že je krize! Zde se odehrávají hotové ekonomické zázraky! Prasata musejí nejspíš chrochtat blahem... :-[.. - - - P.P.S. A jak vidno z některých zdejších hodnocení a komentářů - televizácký >mrdketing< na ČSFD funguje... Ale divím se, že nikomu z té naší >kultůry< či kulturním >žurnalistům< tohle nedochází a nezaprotestuje. Ovšem na druhou stranu - proč taky, že... Nejspíš se všichni jen třesou, že na ně jednou taky dojde řada a probonzují se k tomu lizu... - - - - - (Poprvé a naposledy se znechucením viděn díl 7.9.2009 na >jiném prostoru< , komentář zde jako osmý - 7.9.2009)(7.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace