Reklama

Reklama

Zázraky přírody

(pořad)
všechny plakáty
Zábavný / Soutěžní
Česko, 2009, 74 min

Režie:

Adam Rezek

Kamera:

Jan Matiášek

Účinkují:

Vladimír Kořen (moderátor), Maroš Kramár (moderátor), Marcela Augustová, Iva Pazderková, Vojtěch Kotek, Yvonne Přenosilová, Zdeněk Izer, Bohumil Klepl (více)

Obsahy(1)

Moderátoři Maroš Kramár a Vladimír Kořen vás provedou pořadem, u kterého se budete divit, žasnout a samozřejmě se bavit. Naším tématem je genialita matky přírody a to, jak lidé dokáží využít jejích obrovských "vynálezů". Těšit se můžete na Petra Fejka, Vojtu Kotka, Marcelu Augustovou, Ivu Pazderkovou a živého geparda. Dozvíte se, jak fascinující jsou lidské svaly. Odhalíme tajemství žraločí kůže nebo vám ukážeme, jakým způsobem pomáhá slavná rybička Nemo nám lidem. A jako vždy nebude chybět unikátní pokus moderátora, který tentokrát vystaví své tělo výboji o síle milion voltů. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (125)

Karlos80 

všechny recenze uživatele

I zvířátka patří na televizní obrazovku a měl by se jim občas věnovat nějaký ten čas, a je jedno jestli v podobě televizní soutěže a nebo v nějakém živém provedení (viz Miláčci apod), ovšem v hlavním televizním vysílacím čase, to vážně neé, to se moc nepovedlo...Diváku je to tedy na tobě, ty rozhodni...Moderátoři mi ale připadaj duchem nepřítomní, jinak celková skladba pořadu špatná není.. ()

kulyk odpad!

všechny recenze uživatele

Bylo mi shůry dáno spatřit díl, v němž jako soutěžící způsobili ostudu mladý, ještě dementnější Mišík, cigán Benga a Vydra se svou undatrou. Zmíním jen, že o ,,přírodě" padla snad jediná informace, a to, že nosál vlastní nos, abych hned skotačivě přeběhl k celkovému hodnocení. Debilitu hadačů, formátu a vlastně celého pořadu dokresluje zhovadilost všude vlezlého Matroše Krámaře. Jen on je schopen tak krásně upřímného řehotu při famózních, desetkrát recyklovaných příbězích, kterými nás přítomné sereblitky zahrnuly. Slušní a moudří lidé kolikrát umírají mladí, zatímco toto zde nadále exhibuje. To se mi nelíbí, Bože. Zakroč, plís. ()

Reklama

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Projekt verejnoprávnej televízie ČT sa snaží zábavou formou sprostredkovať divákom informácie o rôznych živočíšnych druhoch, ktoré obývajú našu krásnu Modrú planétu. Známe osobnosti z televíznej obrazovky, čo prijmú pozvanie do tejto relácie, navzájom medzi sebou súťažia, kto z nich má hlbšie vedomosti o faune. Dokonca sa v štúdiu objavia aj živé zvieratá. Nebol by to špatný nápad, ale pre boha prečo to moderuje slovenský looser Maroš Kramár?! Počúvať tú jeho skomolenú češtinu je neznesiteľné. Veď v Čechách by sa určite našlo nespočet lepších moderátorov. Prečo tam ťahali tohto šaša počmáraného? Hanbím sa za neho. * ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

Zázraky Přírody jsou pro mě neuchopitelný fenomén vysílání ČT - téměř pokaždé tomu dám šanci, téměř pokaždé se pak stydím, že jsem to zase udělal, a stejně se nedokážu donutit říct, že je to špatný pořad. Co je na pěst, to jsou hosté, jejich historky rádobysouvisející se "soutěžními" otázkami a experimenty, a bohužel i Maroš Kramár, který je s tím materiálem nucený pracovat a vytvářet oslí můstky, bez nichž by se nedal pořad vydávat za celek. Tragédie je, že se nevysílá živě, a přesto to vypadá tak jako to vypadá. Kde je ale naopak dobře, že to vypadá tak jako to vypadá, je ta část Zázraků Přírody, v nichž se obvykle Vladimír Kořen podrobuje nějakému ne zrovna příjemnému/bezpečnému testování nějakého toho Zázraku. Velmi oceňuji to, že je vidět, jakou práci si s tímto segmentem Česká Televize dává, a že je vidět, jak "to" funguje. Celkový výsledek je ale bohužel neuspokojivý a nefunguje ani omylem tak dobře, jak by měl, a jak fungují obdobné zahraniční pořady. Úplné dno v tomto "žánru" představuje novácky (Maxi)Clever, to ale neznamená, že bychom měli Zázraky Přírody kdovíjak velebit. Nutno ovšem říct, že je to lepší náplň vysílacího času než Hodina Pravdy a podobné rodinněsoutěžní zrůdnosti. 50% ()

igi B. 

všechny recenze uživatele

Svatá přírodo zase... 8-o . . . To by mě tedy opět jednou zajímala výše honorářů, vyplácených pražským čudlákům a celebřiťkám za účast na téhle marné a zcela zbytečné kravině, schovávající se za zájmem o ty nevinné němé tváře... :-/ . . . A co má co takový pořad dělat navíc ještě v repríze na >menšinovém< kanále >televize veřejné služby< ??? . . . Jen další dojná kráva na peníze ze zdrojů ČT. Nu, taky vlastně zviřátko, že... :-(( . . . Jedna hvězdička tedy jen za ty nepůvodní dokumentární záběry "zázraků přírody"...! - - - P.S. Ano, třeba taková BBC vynakládá nemalé prostředky na skvělé (!) DOKUMENTÁRNÍ FILMY z oblasti přírody. Zajímavé pro srovnání s tím, na co vynakládá nemalé (!!) prostředky - vynucené (!!!) z peněz >televizních poplatníků< ta česká - pseudoveřejnoprávní! . . . D.m.s.n. je nad slunce jasné, proč tenhle pořad vznikl. A prý, že je krize! Zde se odehrávají hotové ekonomické zázraky! Prasata musejí nejspíš chrochtat blahem... :-[.. - - - P.P.S. A jak vidno z některých zdejších hodnocení a komentářů - televizácký >mrdketing< na ČSFD funguje... Ale divím se, že nikomu z té naší >kultůry< či kulturním >žurnalistům< tohle nedochází a nezaprotestuje. Ovšem na druhou stranu - proč taky, že... Nejspíš se všichni jen třesou, že na ně jednou taky dojde řada a probonzují se k tomu lizu... - - - - - (Poprvé a naposledy se znechucením viděn díl 7.9.2009 na >jiném prostoru< , komentář zde jako osmý - 7.9.2009) ()

Galerie (36)

Zajímavosti (2)

  • Krom klasických dílů je každoročně vysílán i Silvestrovský speciál. (fabecc1222)
  • Jakub Prachař v epizodě odvysíláné 1. května 2021 uvedl, že se díky tomuto pořadu společně s Petrem Kolečkem po 25 letech znovu objevili na obrazovce. V roce 1996 se oba dva v pořadu Tykadlo objevili jako tehdejší studenti Gymnázia Jaroslava Seiferta. (TomasSlach)

Reklama

Reklama