Zázraky přírody (TV pořad)

Zábavný / Soutěžní

Česko, 2009, 74 min

Adam Rezek

Jan Matiášek

Účinkují:

Vladimír Kořen (mod.), Maroš Kramár (mod.), Marcela Augustová, Iva Pazderková, Vojtěch Kotek, Yvonne Přenosilová, Zdeněk Izer, Bohumil Klepl, Nora Fridrichová, Štěpán Mareš, Ester Kočičková, Ondřej Gregor Brzobohatý, Jitka Čadek Čvančarová, Jan Čenský, Halina Pawlowská, David Suchařípa, Tereza Kostková, Jitka Zelenková, František Ringo Čech, Kateřina Bláhová, Lucie Výborná, Vilém Čok, Libor Bouček, Aleš Cibulka, Eva Holubová, Jitka Asterová, Josef Alois Náhlovský, Milan Šteindler, Dana Batulková, Aleš Háma, Vojtěch Bernatský, Ewa Farna, Josef Mladý, Ilona Csáková, Jaromír Bosák, Pavel Šporcl, Josef Vojtek, Alexander Hemala, Alice Bendová, Jakub Vágner, Karel Hynek, Jan Pokorný, Oldřich Vízner, Antonín Procházka, Zdeněk Srstka, Zdeněk Junák, Luděk Sobota, Dalibor Gondík, Jakub Kohák, Lumír Olšovský, Petr Bende, Monika Absolonová, Daniel Nekonečný, Václav Moravec, Zbigniew Czendlik, Veronika Freimanová, Robert Záruba, Sandra Pogodová, Diana Kobzanová, Miloš Čermák, Veronika Žilková, Simona Babčáková, Ondřej Hejma, Petr Vondráček, Jakub Wehrenberg, Martin Stropnický, Zdeněk Chlopčík, Lukáš Pavlásek, Klára Vytisková, Daniela Písařovicová, Richard Tesařík, Marta Jandová, Tomáš Jirman, Miroslav Táborský, Oldřich Navrátil, Zdeněk Žák, Roman Vojtek, Andrea Růžičková, Ivo Jahelka, Richard Nedvěd, Tomáš Zástěra, Tomáš Novotný, Leona Machálková, Michal Novotný, Petr Šmolka, Sámer Issa, Lucie Benešová, Tomáš Matonoha, Igor Bareš, Lenny Trčková, Petr Nasty Cerha, Aleš Valenta, Václav Kopta, Leoš Noha, Pavel Zedníček, Otakar Brousek ml., Saša Rašilov nejml., Josef Carda, Barbora Munzarová, Martin Trnavský, Ivo Šmoldas, Radim Uzel, Miroslav Donutil, Patrik Hezucký, Martin Procházka, Roman Šmucler, Miloš Knor, Martin Zounar, Petr Janda, Jan Saudek, Petr Rychlý, Milan Bahúl, Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Radek Banga, Adam Mišík, Ota Jirák, Petr Novotný, Matěj Ruppert, Taťána Gregor Brzobohatá, Ondřej Ruml, Jiří Mádl, Lenka Krobotová, Jan Potměšil, Ivan Vodochodský, Václav Noid Bárta, Robert Vano, Patrik Kytka, Jan Pirk, Jan Onder, Dana Morávková, Eva Pilarová, Jakub Pok, Mahulena Bočanová, Květa Fialová, Petr Fejk, Andrea Kalivodová, Lucie Šilhánová, Jakub Štáfek, Radek Jaroš, Martina Pártlová, Michaela Maurerová, Ladislav Županič, Vladimír Polívka, Martin Písařík, Michal Pavlata, Jan Maxián, Filip Sajler, Ondřej Slanina, Petr Urban, Míra Nosek, Jan Smetana, Petra Nesvačilová, Jaromír Joo, Zdeněk Pohlreich, Zdeněk Godla, Zorka Hejdová, Bohdan Tůma, Kristýna Frejová, Josef Fousek, Václav Marhoul, Tomáš Dastlík, Ivana Jirešová, Tomáš Verner, David Křížek, Anna Julie Slováčková, David Novotný, Miroslav Hanuš, Lukáš Langmajer, Světlana Witowská, Jakub Prachař, Igor Chmela, Petr Kolečko, Jiřina Bohdalová, Filip Čapka, Karel Zima
  • Zemi11

To si inteligentní český chlapec myslí, že ČT už vyčerpala zásobárnu exkluzivních nápadů. O poklad Anežky české už se dobojovalo, soutěž blbečků o maďarsko-tatarské slovníky běží dál (dokonce dvakrát denně - dopoledne repríza, to kdyby divák propásl...), ale ČT to nestačí. Tihle mástři jsou prostě k nezastavení a já už napjatě čekám s čím přijdou příště.(9.9.2009)

• kulyk

Bylo mi shůry dáno spatřit díl, v němž jako soutěžící způsobili ostudu mladý, ještě dementnější Mišík, cigán Benga a Vydra se svou undatrou. Zmíním jen, že o ,,přírodě" padla snad jediná informace, a to, že nosál vlastní nos, abych hned skotačivě přeběhl k celkovému hodnocení. Debilitu hadačů, formátu a vlastně celého pořadu dokresluje zhovadilost všude vlezlého Matroše Krámaře. Jen on je schopen tak krásně upřímného řehotu při famózních, desetkrát recyklovaných příbězích, kterými nás přítomné sereblitky zahrnuly. Slušní a moudří lidé kolikrát umírají mladí, zatímco toto zde nadále exhibuje. To se mi nelíbí, Bože. Zakroč, plís.(1.2.2014)

Neviem čo proti tomu niekto má, na Slovensku už dávno vymizli zábavné programy, lebo sú náročné a nikto ich nevie robiť. Proste na Slovensku nemáme už kvalitnú zábavu čo bývala, ale samé sračky typu pláž 33, Vyhulení, Majster Džefo a podobné pixoviny. Fakt v Sobotu ak je čas tak si túto zábavu aj na Českom programe+ bonus relácia o prírode :) and without fucking advertising!(19.8.2012)

• Snorlax

Zázrak je, že tohle si dovolí vysílat televize placená povinnými koncesionářskými poplatky a nebojí se, že zákonodárci tento poplatek za takové paskvily zruší. Přiblbé otázky pokládá přiblblým soutěžícím přiblble se tvářící Kramár. A to ještě ke všemu mluví česky, sice dobře, ale sapristi proč Slovák mluví česky! Tvůrci pořadu se možná oprávněně domnívají, že cílová skupina by se svými mnoha mentálními poruchami nebyla schopna pochopit cizí jazyk.(19.1.2013)

• blackrain

Se zajímavostmi z přírody by šlo zcela určitě naložit i jiným a já věřím, že i zajímavějším způsobem. Tohle, co nám předkládá ČT o sobotním večeru je strašně málo a bohužel je to i velmi nudné. To už by bylo asi lepší, kdyby se jednotlivé zajímavosti vybraly a používaly se jako krátká výplň mezi jednotlivými pořady. Moderátorská dvojice mohla být taky zvolená jiná.(20.2.2012)

• - Krom klasických dílů je každoročně vysílán i Silvestrovský speciál. (fabecc1222)