Zázraky přírody (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2009, 74 min

Adam Rezek

Jan Matiášek

Vladimír Kořen, Maroš Kramár, Marcela Augustová, Iva Pazderková, Vojtěch Kotek, Yvonne Přenosilová, Zdeněk Izer, Bohumil Klepl, Nora Fridrichová, Štěpán Mareš, Ester Kočičková, Ondřej Brzobohatý, Jitka Čvančarová, Jan Čenský, Halina Pawlowská, David Suchařípa, Tereza Kostková, Jitka Zelenková, František Ringo Čech, Kateřina Bláhová, Lucie Výborná, Vilém Čok, Libor Bouček, Aleš Cibulka, Eva Holubová, Jitka Asterová, Josef Alois Náhlovský, Milan Šteindler, Dana Batulková, Aleš Háma, Vojtěch Bernatský, Ewa Farna, Josef Mladý, Ilona Csáková, Jaromír Bosák, Pavel Šporcl, Josef Vojtek, Alexander Hemala, Alice Bendová, Jakub Vágner, Karel Hynek, Jan Pokorný, Oldřich Vízner, Antonín Procházka, Zdeněk Srstka, Zdeněk Junák, Luděk Sobota, Dalibor Gondík, Jakub Kohák, Lumír Olšovský, Petr Bende, Monika Absolonová, Daniel Nekonečný, Václav Moravec, Zbigniew Czendlik, Veronika Freimanová, Robert Záruba, Sandra Pogodová, Diana Kobzanová, Miloš Čermák, Veronika Žilková, Simona Babčáková, Ondřej Hejma, Petr Vondráček, Jakub Wehrenberg, Martin Stropnický, Zdeněk Chlopčík, Lukáš Pavlásek, Klára Vytisková, Daniela Písařovicová, Richard Tesařík, Marta Jandová, Tomáš Jirman, Miroslav Táborský, Oldřich Navrátil, Zdeněk Žák, Roman Vojtek, Andrea Kerestešová, Ivo Jahelka, Richard Nedvěd, Tomáš Zástěra, Tomáš Novotný, Leona Machálková, Michal Novotný, Petr Šmolka, Sámer Issa, Lucie Benešová, Tomáš Matonoha, Igor Bareš, Lenny Trčková, Petr Nasty Cerha, Aleš Valenta, Václav Kopta, Leoš Noha, Pavel Zedníček, Otakar Brousek ml., Saša Rašilov nejml., Josef Carda, Barbora Munzarová, Martin Trnavský, Ivo Šmoldas, Radim Uzel, Miroslav Donutil, Patrik Hezucký, Martin Procházka, Roman Šmucler, Miloš Knor, Martin Zounar, Petr Janda, Jan Saudek, Petr Rychlý, Milan Bahul, Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Radoslav Banga, Adam Mišík, Ota Jirák, Petr Novotný, Matěj Ruppert, Taťána Kuchařová, Ondřej Ruml, Jiří Mádl, Lenka Krobotová, Jan Potměšil, Ivan Vodochodský, Václav Noid Bárta, Robert Vano, Patrik Kytka, Jan Pirk, Jan Onder, Dana Morávková, Eva Pilarová, Jakub Pok, Mahulena Bočanová, Květa Fialová, Petr Fejk, Andrea Kalivodová, Lucie Šilhánová, Jakub Štáfek, Radek Jaroš, Martina Pártlová

Zaujímave veci sa človek dozvie, aj keď ich v okamihu zabudne. A občas sa dá aj fajn zasmiať.(18.9.2010)

• MikeCool

TV-pořad (Soutěž). | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 45% (2*) |(21.10.2013)

• blackrain

Se zajímavostmi z přírody by šlo zcela určitě naložit i jiným a já věřím, že i zajímavějším způsobem. Tohle, co nám předkládá ČT o sobotním večeru je strašně málo a bohužel je to i velmi nudné. To už by bylo asi lepší, kdyby se jednotlivé zajímavosti vybraly a používaly se jako krátká výplň mezi jednotlivými pořady. Moderátorská dvojice mohla být taky zvolená jiná.(20.2.2012)

• anicin

http://www.youtube.com/watch?v=cQtSovX-ntw Kdyby tento díl s Danielem Nekonečným byl samostatnou položkou, získává pět hvězd. Doporučuji zejména historku o kobře (cca 13:10), protože ten člověk je král všeho kosmíru.(13.4.2014)

Pan Kořen je jako kořen v té televizi, ztepilý, naučený slovníček slovíček a pan Kramár moc neumí. Leč příroda je krásná a udivující svou prostou genialitou...!(1.1.2010)