Krvavé vykoupení (TV film)

• Česko

Zapadákov

Backwoods

Zapadákov

Horor / Thriller

USA, 2008, 85 min

• giovanni3

Tak u tohoto ,,hororu,, jsem se vůbec nebál a to je chyba. Co zde bylo děsivého? Občas se někdo proběhl v lese, nešlo nastartovat auto a největší zlo bylo, že si dělali vlastní crack a znásilňovaly ženy víc nic.... Bylo zde i několik komediálních vložek - viz nabodnutý střelec, který z 5 kulek zabije 5 lidí a jak mu dojdou náboje, tak má v očích výraz typu ,,Já nechci zemřít.,, , ač to má tak jako tak spočítané a smrt je ta nejlepší volba v jeho situaci. Fakt to byla bída, ale byla tu alespoň krásná Haylie Duff, ač Hilary se mi líbila vždy o něco víc, tudíž dávám 1z5.(24.3.2012)

• Campbell

Ajeje tohle je ukázka jak v dnešní době udělat sračkovou "hilbillies" slasher. Tohle je prostě špatnej film. Nejenom že je nudnej, ale samotný vraždy, jsou tak směšné a trapné že mi cukalo oko. Nečekal jsem ani originalitu ale aspon něco co mě udrží na židli. A ono prd. Herci jsou příšerní, jediný kdo mi trochu utkvěl v paměti je Merriman ale taky žádná sláva. Mutanti jsou naprosto špatně namaskovaní, to by ani nevadilo(oni to mutanti ani tak nejsou), ale jejich způsoby vražd jsou uděsné. To samé ty jejich ubohé dialogy. No těšil jsem se na pohodové krvavé béčko ale dostal jsem trapnou rádoby vyvražďovačku, kdybych tyhle sračky nesbíral už by letěla oknem.(23.4.2011)

• tomas15

Ze začátku to vypadalo nadějně aspoň na jednu hvězdu. Čekal jsem ultimátní "paintball" bitvu architekti vs. vidláci. Dokonce se architektům podařilo zastřelit jednoho nepřítele kuličkovkou a to se jen tak nevidí, potom už to bylo hrozný. Existuje spousta fakt špatnejch horrorů a tohle je jeden z nejhorších z této kategorie.(14.3.2013)

• Olík

Když už se rozhodnete natočit miliontou verzi skupinky lidí, kterou na opuštěném místě začnou vraždit, mučit nebo znásilňovat místní negramoti, fanatici nebo mutanti (Hory mají oči, Pach krve, Cabin Fever, Kukuřičné děti 5, Texaský masakr motorovou pilou a tisíce dalších), tak to chce něco.................no prostě něco!!!!! Originalita je díky četnosti podobných námětu téměř vyloučená a tak nezbývá než se do podvědomí vloudit mozky rozmazanými po zdi, proudy krve, sekerami zaseknutými v hlavách - zkrátka nechutností a brutalitou jednotlivých scén. U Backwoods bych se skoro bál použití slova horor - je mi líto, ale tady není vůbec nic a co ten záběr na zmačkaného borce s bouhačkou v ruce na pozadí s právě vybuchlým autem - to měl bejt Bruce Willis?????????(10.2.2011)

• Martin741

Tak uvediem recept na horory podla rezisera Weissa. Zoberieme co najviac hororov /Pach Krvi, Alien ......./ vkusne z kazdeho filmu vytiahneme nejaku scenu, a tie nasledne zlepime dohromady. Herecke osadenstvo moze byt aj patricne dementne, staci, ked sa nauci z lajstrov par retardovanych dialogov. Aby sme nezabudli, ze tocime horor, film sa musi automaticky odohravat potme a do toho staci, ked hra nervydrasajuca hudba. Tak to by bola atmosfera vybudovana. Nemozeme zabudat na patricne krvave, ehm, pardon kecupove sceny, pocas ktorych si herecky mozu s chutou ziapat, kolko im hrdlo raci. To by sa dalo oznacit ako strasidelne sceny. Dobre. Tak, a nakoniec si par ludi pojde zabehat, akoze ich niekto nahana. Vyborne, zvladli sme to - a recept na vyrobu hororu je na svete. Staci tomu uz len dat nejaky nazov, pokial mozno aspon trochu strasidelny, napriklad Backwoods a "horor" je na svete. A ja uz len sucho dodam : ODPAD 0 %(13.3.2013)