poster

Bengálský tygr

 • USA

  Burning Bright

Thriller / Horor

USA, 2010, 86 min

Režie:

Carlos Brooks

Hudba:

Zack Ryan

Producenti:

Mark Amin

Střih:

Miklos Wright

Scénografie:

Mark Garner

Kostýmy:

Beverly Safier
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  ****

  Zní t skoro neuvěřitelně, ale snímek „Burning Bright“ není hloupý film, jak y se mohl tvářit, ale jedná se o snímek, který je velmi dobře vystavěný, má skvělou atmosféru a je výborně budovaný. A přitom jde opravdu jenom o to, že se holka snaží přežít ve společnosti tygra. Šílený nápad, ale povedlo se ho velmi dobře zpracovat, za což si tvůrci rozhodně zaslouží pochvalu.(30.1.2018)

 • Doudis19
  ***

  Překvapivě vcelku zábavný zvířecí spíše thriller než-li horor. Jistě, hlavní hrdinka je úplně blbá, její autistickej bratříček by zasluhoval přes hubu a v některých tedy hodně scénách si logika dává dvacet. Přesto atmosféra je vybudovaná velice slušně, scénář na to, že se děj odehrává pouze v pár místnostech domu, neskrývá mnoho mezer a i když hlavní hrdinka nepobrala mnoho rozumu ani síly, na krásu a kouzlo si frontu vystála dvakrát. Čirý průměr, který neurazí ani nenadchne, rozhodně ale zabaví.(21.1.2012)

 • Dellamorte
  **

  Oceňujem snahu o oživenie žánru " ANIMAL TERROR ". Ale nič viac. Urobiť z tigra blbca , ktorý v umne nasnímaných prestrihoch terorizuje 2-člennú rodinku v 2-poschodovom domčeku...to ee ! Bez tigra a s ďaleko silnejším " strangerom " si poradila v časoch minulých J.Foster . Podplachtová záležitosť na nedeľný večer.(16.8.2010)

 • MartinezZ
  *

  Neuvěřitelně béčkový rádoby horor, u nějž se úplně bez problému můžete klidně koukat i na jiný film a požitek z Burning Bright to nijak nezmenší. Prostě jim po baráku běhá tygr. Až se divím, že si toho úžasného námětu nevšiml Hollywood a nenatočil o tom alespoň tří dílnou hororovou ságu, ve které by se na konci hlavní hrdinka a tygr do sebe zamilovali a měli by spolu tucet malých mikrovlnek - co to plácám za blbosti? No alespoň by to o něčem bylo!(16.7.2011)

 • korbitch22
  ***

  Docela sympatická jednohubka která je natočená s minimem CGi, kdy převážnou část produkce opravdu používá živé zvíře a všechno je upravený geniálním střihem, podobný animal horor byl už úžasný Útes smrti.Burning Bright má skvělé momenty a místy hodně dobrou atmosféru, ale scénář je zívačka průhledná jak řízek v nádražním bufáči a postavy jsou bytostně nesympatické.Divácky mnohem příjemnější by bylo, kdyby ten malej zmrd měl třeba nemocný srdce nebo tak a nebyl to posraný retard.Pokaždý když začal hučet skopnul bych ho ze schodů přímo tygrovi pod nohy.Hlavní hrdinka byla hodně mizerná herečka a její emocionální reakce odpovídali tak postaršímu alkáčovi po třech panákách Tuzemáku.Ale byla to aspoň prcinka co skoro celej film běhá po baráku spocená a polonahá, tak se to dalo přežít, ale když si v čase 1 hodina a 7 minut oblékla na spoďáry ty kamaše, bylo po srandě.55%.(22.2.2015)

 • - Herečka Kelly (Briana Evigan) nikdy nepřišla do styku se skutečným tygrem. (ARI50)

 • - Film je založen na básni „The tyger“ z 19. století básnika Williama Blakese. (ARI50)