Burning Bright

Scénografie:

Mark Garner

Kostýmy:

Beverly Safier

Tak nevim, jestli tahounem filmu byl pěkně nasranej tygr (bodejť by ne, když 14 dní nežral), nebo propocená stehna hlavní hrdinky. Její bratr autista (toho bych nechtěl mít doma) mě svym řvaním a puntičkářstvím docela iritoval, ještě že sestra je celkem k nakousnutí, bohužel rozumu moc nepobrala. Vždyť jí absolutně nevadí ani to, že je před vlastníma očima jejich nevlastní fotr odřízne v rodinném domku od světa, a udělá tak z komplexu hotovou past. Ze začátku se to trochu vleče a párkrat po cestě zakopne, ale když naběhne do domu tygr, už se to nezastaví. Jo a vedlejší roličku si tu střihne zpěvák Meat Loaf, bez kterého bych se ale klidně obešel. Tak či onak, i přes tu pěknou kočičku nemůžu hodnotit víc jak za 50%.(18.8.2010)

A nakoniec som to predsa dvihol na štyri! Medzi slepými jednooký kráľom a medzi väčšinou tupých nízkorozpočtových hororov, víťazí ten, ktorý má najviac čo ponúknuť. Failov je tu dostatočne (hlavne mi vadilo, ako za sebou Briana takmer furt nechávala odomknuté dvere), napínavé je to bez prestávky a to je viac. V rámci žánru, tentokrát áno(12.9.2013)

Když točíte blbost, tak se můžou všichni kolem přetrhat, ale nic moc dobrýho z toho nebude. Protože se asi všichni při natačení přetrhli, tak tohle dobrý je - tedy 3*. Atmosféru to má víc než dobrou, ale bohužel točit tygra, jak ničí mobilní telefon, je jak řezat si větev pod nohama. Prostě pár blbých scén a to že hlavní hrdina je tygr, tomu podráží nohy. Každopádně jsem to čekal mnohem, mnohem horší!(25.9.2012)

Snímku nemožno uprieť istú dávku napätia v kontexte hry mačky s myšou, kde v tomto prípade mačka je hladný, krásny tygrík a myšou sú dve chúďatká sirôtky. Z tohto dôvodu stred filmu je jednoznačne najlepší. Koniec síce priniesol dlho očakávanú dávku krvi, ale o žiadnu slávu aj tak nejde. Čistý priemer. 60/100(7.4.2015)

Tygr v domě. Zatímco vyhladovělý kočičák postupně vyráží všechny dveře nahoře i dole, sexy na spaní oblečená Briana Evigan a její iritujícně problémový mladší bratr se mu snaží neskončit v chřtánu. Má to svoje blbosti (i takovou tu celkovou), nudnější začátek a ne až tak povedený konec, ale místy to bylo i docela dost napínavý, na hlavní hrdinku se dalo koukat a mělo to Meat Loafa, takže budiž odpuštěno. 6,5/10.(21.11.2010)

• - Herečka Kelly (Briana Evigan) nikdy nepřišla do styku se skutečným tygrem. (ARI50)

• - Film je založen na básni „The tyger“ z 19. století básnika Williama Blakese. (ARI50)