poster

AM1200

Krátkometrážní / Horor

USA, 2008, 39 min

Režie:

David Prior

Scénografie:

Zack Grobler
(další profese)
 • Radka_86
  ****

  Od krátkometrážních snímků jsem toho nikdy přiliš mnoho nečekala, ale tentokrát jsem byla opravdu mile překvapena. Ponurá až mrazivá atmosféra, zajímavá zápletka kdy hlavní hrdina ujíždí (sám ani neví kam) s ukradenými penězi a zaslechne v rádiu žádost o pomoc, nedá mu to a vydá k dané stanici odkud rádio vysílá…Po jeho příjezdu nastává atmosféra hustá tak že by se dala krájet, nechybí ani krev a musím říct že jsem se po dlouhé době zase docela bála. Závěr výborný a překvapující. Dávám 4/5.(9.2.2012)

 • gumli
  ****

  Jeden z najlepších horrorových kraťasov čo som kedy videl.Príbeh je jednoduchý,napínavý,hlavný hrdina filmu dokonalé vystrašený,zo začiatku len za spreneveru.Ale to ešte nič nie je,ešte to len príde.AM1200 je záhadná rozhlasová stanica,ktorá je na izolovanom mieste a náš hrdina sa tam dostane,aj keď nechtiac.Pokazí sa mu auto a tak bude nútený vyhľadať pomoc v tejto stanici.Doteraz mal strach len pred políciou,ale čo príde teraz,to bude naozajstný strach.(21.6.2010)

 • Cedr
  *****

  Vynikající kraťas, který skoro jakoby z pera vypadl H.P. Lovecraftovi. Povedená atmosféra, kterou AM1200 drtivě překonává většinu slavnější celovečerní hororové produkce. Navíc mě v jedné z vedlejších rolí.velmi potěšil Ray Wise (např. Leland Palmer z Twin Peaks nebo ústřední postava v dokonalém hororu Dead End, atd.). Naprostá spokojenost. Snad si tohohle povedeného krátkého hororu všimne aspoň někdo.(6.5.2010)

 • MFZB
  ***

  Zaujímavý krátkometrážňák, ale nejak veľmi ma z neho nebralo. Zase raz celý film po tme natáčaný, čo je mínus, no ale už nič. Zadefinoval by som ho ako horor/thriler/mysteriózny. Stačilo raz vidieť si myslím. Neviem nejak presne o čo tam, išlo, tak preto nehodnotím viacej. No a ako ostatní píšu, že mrazivý, no možno by bol mrazivý, ale keď ho pozeráte za slnečného dňa...(10.8.2010)

 • SOLOM.
  ****

  Tenhle krátkometrážní kousek patří zcela jistě k nejlepším jaké jsem zatím měl možnost vidět. Doslova mě uchvátil především samotný děj, ale i přístup režiséra, který si většinu věcí na něm udělal sám. Skvělá atmosféra dostala grády především díky zvukovým a speciálním efektům, jenž patří k opravdové extratřídě. Vřele vám doporučuji se na tohle podívat.(25.7.2010)