Peep Show - Season 7 (2010) (série)

Krasoduch (S07E03)

(epizoda)
  • Velká Británie A Beautiful Mind

Ať už opětovaná či neopětovaná, láska dokáže člověku pořádně zavařit. Markovi se konečně podařilo dostat Dobby do postele, ovšem věren své povaze se místo radosti utápí v nejistotě, že se s ním Dobča po sexuální stránce nejspíš nudí. Pomoc nejprve hledá u Jeremyho, najde ji však až u urostlejšího kolegy Kennetha. Jeremy mezitím stále usiluje o sblížení se Zahrou a v nouzi nejvyšší se stylizuje do citlivého a sečtělého milovníka umění. V životě sice přečetl jedinou knihu, upřímně se ale snaží tento deficit smazat. To Super Hans se díky náhlému vnuknutí rozhoduje skoncovat se svou životní láskou, kterou vždy byly tvrdé drogy. Všichni tři si koledují o malér, nezapomínejme však, že velká láska často dokáže stvořit malý zázrak. (Česká televize)

honajz2

Mé váhání mezi silnými 3* a slabými 4* nakonec rozhodl geniální závěr včetně scénky se Super Hansem, nicméně i tak je tahle epizoda oproti těm předchozím dost slabá a zhruba půlka dílu je poměrně nudná. A to se mi u Peep Show (naštěstí) nestává často. Slabé 4* ()