Komentáře uživatelů k TV seriálu (18)

Výborné postavy, ale čistý britcom to není. Spíše jen decentně odlehčené, ale v zásadě pravdivé. Ovšem nápad snímat to striktně z pohledu "vlastních očích" je rozhodně zajímavý a nakonec docela i zdařilý (takové líbání vypadá hodně zajímavě). Akorát na frenetické střídání záběrování z "očí do očí" během dialogů si ne a ne zvyknout.(26.6.2009)

This is outrageous!(26.1.2015)

Ať dělám, co dělám, první série Peep Show na mě udělala v podstatě tentýž dojem jako na uživatele Hurleyho - akorát že v obou dvou vidim jak kus toho grandiózního čuráka, tak kus řádnýho sociopata. Mark s Jezem mi holt v tuhle chvíli přijdou absolutně nezamilováníhodný. EDIT po 2. řadě: Jen sotva znatelnej krok k lepšímu; bezvýznamný plusy představuje akorát sladká Rachel Blanchard a o něco snesitelnější Jez. Mark je furt ta samá, nepochopitelná a nesympatická postava. Celý mi to přijde tak nějak daleko spíš smutný než vtipný (in a bad way); i proto, že se tu slušně vykrádá Bruiser, paradoxně zčásti taky projekt Webba s Mitchellem. Za sebe teda radim: dejte přednost Bruiseru. --- Peep Show momentálně odkládám k ledu s tim, že zůstávám na citově zabarvených třech hvězdičkách. Objektivně by to bylo spíš za dvě.(8.10.2013)

Už jen kvůli Mitchellovi a Webbovi chci mít Peep Show vážně rád, ale problém je v tom, že jeden hraje sociopata a druhej grandiózního čuráka. Ten seriál je prostě jeden velkej facepalm.(26.9.2012)

Peep Show vypadá tak trochu jako kdyby se Irvine Welsh rozhodl psát scénář k sitcomu, který se neodehrává v prostředí společenské spodiny. Kvůli vysoké míře subjektivity (typické pro jeho knihy), jíž se nám dostává skrze pohledy a hlavně vnitřní monology obou hlavních postav, umí být "Peep Show" opravdu ostré v intimní mezilidské rovině. Přitom ale rozhodně nepostrádá humor a nebojí se vytvářet absurdní situace. Sledovat "Peep Show" je tedy jako dívat se na opravdový život loserů (tedy nikoliv asociálů á la IT Crowd apod.) s patřičnou dávkou sitcomové nadsázky....A konec konců forma té subjektivity je natolik neotřelá, že si zaslouží poklonu za odvahu dělat věci jinak.(1.4.2011)

Jedna z nejlepších britských věcí za poslední léta :)(3.3.2010)

Peep Show převyšuje všechny ostatní komedie a sitcomy o tolik, že pořád nedokážu pochopit, proč se ho nesnaží skoro nikdo alespoň kopírovat. Bez přehánění nejlepší seriál všech dob, navíc za ty roky existence ani trochu neubral na kvalitě.(23.9.2011)

Tak trochu by to chtělo vylepšit ten zdejší profil, ale alespoň že se tu už díla s Webbem a Mitchellem objevily. _ EDIT: Mé hodnocení stále osciluje. Ale když si uvědomím o jak výjimečný a nedoceněný projekt se to jedná, hodnocení roste.(10.10.2009)

Poznáte, že je seriál dobrý, když ho musíte během jednoho dílu několikrát zastavit, abyste se vysmáli a nic vám neuteklo :) Mark je asi nejlepší seriálová postava všech dob.(6.9.2012)

Nepomôžem si, Markove komentáre akoby boli vytrhnuté z úst Adriana Mola, pri každej časti si na neho spomeniem.(9.8.2013)

geniální, geniální, geniální, geniální, geniální. Bože, jak já miluju Mitchella....(2.10.2012)

Absurdní komedie s asociálem a kokotem v hlavních rolích. Mitchellovy hlášky a vnitřní monology aplikující myšlenky diktátorů na mezilidské vztahy mě vždycky spolehlivě rozsekaly. Rozhodně jeden z top britských sitcomů. A díky first person kameře i jeden z nejzajímavějších.(20.5.2016)

Magical musical breakup hospital!(22.10.2011)

Něco tak dobrého jsem z GB už dlouho neviděl, snese srovnání s THE OFFICE nebo COUPLING. A je tomu dobře rozumět (to není u britské tvorby běžné, např. s ABSOLUTE POWER nebo GAME ON! mívám někdy problémy).(3.6.2010)

Mark a Jeremy jsou jedny z nejpropracovanějších seriálových postav.(29.1.2012)

“Does post even need brushing? Who wants brushed post?“(15.1.2014)

Ako je možné, že jeden z najvtipnejších a najoriginálnejších seriálov 21.storočia ešte nie je notoricky známy aj v našich končinách? Jasné, aj keď nie každému je čistá britská príchuť po chuti, humor sa tomuto kúsku odoprieť nedá, rovnako originalita v pozíciách kamier, ktorý ešte nebol. Päť hviezdičiek za vtip už od prvej epizódy, prepracované charaktery, nápad, obsadenie a za Britániu servírovanú na prírodno.(24.2.2015)

na pět jsou tak čtyři řady, zbytek klidně za 4.(9.8.2016)