poster

Peep Show (TV seriál)

Komedie

Velká Británie, 2003, 30 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (18)

 • DaViD´82
  ****

  Výborné postavy, ale čistý britcom to není. Spíše jen decentně odlehčené, ale v zásadě pravdivé. Ovšem nápad snímat to striktně z pohledu "vlastních očích" je rozhodně zajímavý a nakonec docela i zdařilý (takové líbání vypadá hodně zajímavě). Akorát na frenetické střídání záběrování z "očí do očí" během dialogů si ne a ne zvyknout.(26.6.2009)

 • Thomick
  ***

  Ať dělám, co dělám, první série Peep Show na mě udělala v podstatě tentýž dojem jako na uživatele Hurleyho - akorát že v obou dvou vidim jak kus toho grandiózního čuráka, tak kus řádnýho sociopata. Mark s Jezem mi holt v tuhle chvíli přijdou absolutně nezamilováníhodný. EDIT po 2. řadě: Jen sotva znatelnej krok k lepšímu; bezvýznamný plusy představuje akorát sladká Rachel Blanchard a o něco snesitelnější Jez. Mark je furt ta samá, nepochopitelná a nesympatická postava. Celý mi to přijde tak nějak daleko spíš smutný než vtipný (in a bad way); i proto, že se tu slušně vykrádá Bruiser, paradoxně zčásti taky projekt Webba s Mitchellem. Za sebe teda radim: dejte přednost Bruiseru. --- Peep Show momentálně odkládám k ledu s tim, že zůstávám na citově zabarvených třech hvězdičkách. Objektivně by to bylo spíš za dvě.(8.10.2013)

 • Hurley
  ***

  Už jen kvůli Mitchellovi a Webbovi chci mít Peep Show vážně rád, ale problém je v tom, že jeden hraje sociopata a druhej grandiózního čuráka. Ten seriál je prostě jeden velkej facepalm.(26.9.2012)

 • decouble
  ****

  Peep Show vypadá tak trochu jako kdyby se Irvine Welsh rozhodl psát scénář k sitcomu, který se neodehrává v prostředí společenské spodiny. Kvůli vysoké míře subjektivity (typické pro jeho knihy), jíž se nám dostává skrze pohledy a hlavně vnitřní monology obou hlavních postav, umí být "Peep Show" opravdu ostré v intimní mezilidské rovině. Přitom ale rozhodně nepostrádá humor a nebojí se vytvářet absurdní situace. Sledovat "Peep Show" je tedy jako dívat se na opravdový život loserů (tedy nikoliv asociálů á la IT Crowd apod.) s patřičnou dávkou sitcomové nadsázky....A konec konců forma té subjektivity je natolik neotřelá, že si zaslouží poklonu za odvahu dělat věci jinak.(1.4.2011)

 • tigre
  *****

  Jedna z nejlepších britských věcí za poslední léta :)(3.3.2010)

 • Chupacabra
  *****

  Peep Show převyšuje všechny ostatní komedie a sitcomy o tolik, že pořád nedokážu pochopit, proč se ho nesnaží skoro nikdo alespoň kopírovat. Bez přehánění nejlepší seriál všech dob, navíc za ty roky existence ani trochu neubral na kvalitě.(23.9.2011)

 • Splasher
  *****

  Tak trochu by to chtělo vylepšit ten zdejší profil, ale alespoň že se tu už díla s Webbem a Mitchellem objevily. _ EDIT: Mé hodnocení stále osciluje. Ale když si uvědomím o jak výjimečný a nedoceněný projekt se to jedná, hodnocení roste.(10.10.2009)

 • weselow
  *****

  Poznáte, že je seriál dobrý, když ho musíte během jednoho dílu několikrát zastavit, abyste se vysmáli a nic vám neuteklo :) Mark je asi nejlepší seriálová postava všech dob.(6.9.2012)

 • P1tr
  *****

  Netradičně nasnímaný sitcom z pohledu první osoby titulních postav je bezednou studnicí třeskutého humoru, který někdy vychází z běžných životních situací, jindy se zase postavy dostanou do nemožných, šílených patálií, ale ať už je kontext jakýkoliv, vždy z něho tvůrci vytěží maximální srandu. Jak je již zvykem, v závěrečných sériích kvalita trošku ochabne a ne každý díl je již špička, ale i ve slabších řadách naleznete pár klenotů a ani ty horší epizody rozhodně nelze označit za špatné a působí hůře pouze díky vysoce nastavené laťce předchůdci. Peep Show je sitcom plný bizarních situací i stejně podivných postav, které vám přirostou k srdci a pobaví vás natolik, že se budete na seriál rádi koukat několikrát dokola.(29.3.2018)

 • glamgirl
  ****

  Nepomôžem si, Markove komentáre akoby boli vytrhnuté z úst Adriana Mola, pri každej časti si na neho spomeniem.(9.8.2013)

 • AldousSnow
  *****

  geniální, geniální, geniální, geniální, geniální. Bože, jak já miluju Mitchella....(2.10.2012)

 • Raziel_cz
  ****

  Absurdní komedie s asociálem a kokotem v hlavních rolích. Mitchellovy hlášky a vnitřní monology aplikující myšlenky diktátorů na mezilidské vztahy mě vždycky spolehlivě rozsekaly. Rozhodně jeden z top britských sitcomů. A díky first person kameře i jeden z nejzajímavějších.(20.5.2016)

 • Pafnuc
  ****

  Magical musical breakup hospital!(22.10.2011)

 • VUCAKO
  *****

  Něco tak dobrého jsem z GB už dlouho neviděl, snese srovnání s THE OFFICE nebo COUPLING. A je tomu dobře rozumět (to není u britské tvorby běžné, např. s ABSOLUTE POWER nebo GAME ON! mívám někdy problémy).(3.6.2010)

 • Donald2
  *****

  Mark a Jeremy jsou jedny z nejpropracovanějších seriálových postav.(29.1.2012)

 • Redhead
  ****

  “Does post even need brushing? Who wants brushed post?“(15.1.2014)

 • ivvi
  *****

  Ako je možné, že jeden z najvtipnejších a najoriginálnejších seriálov 21.storočia ešte nie je notoricky známy aj v našich končinách? Jasné, aj keď nie každému je čistá britská príchuť po chuti, humor sa tomuto kúsku odoprieť nedá, rovnako originalita v pozíciách kamier, ktorý ešte nebol. Päť hviezdičiek za vtip už od prvej epizódy, prepracované charaktery, nápad, obsadenie a za Britániu servírovanú na prírodno.(24.2.2015)

 • virus5161
  *****

  na pět jsou tak čtyři řady, zbytek klidně za 4.(9.8.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace