poster

AD/BC: A Rock Opera (TV film)

Muzikál / Komedie

Velká Británie, 2004, 30 min

 • matolas
  ****

  Celá súčasná špička britskej komédie v 30 minútovom muzikále o zrodení Ježiša z pohľadu krčmára. Richard Ayoade ako Jozef, no proste paráda!(16.1.2015)

 • Ed2
  ***

  http://www.youtube.com/watch?v=8nu-KK6FfjA(3.2.2010)

 • victim42
  *

  Slibovalo to skvělou zábavu. Strašně ji ale sráží trapné vyzpívávání úplně banálních dialogů. Slibné momenty se objevují, ale jen když jsou všichni smrtelně vážní. Raději bych, aby se o parodie nepokoušeli. Nebo aspoň nestřídaly postavám hlasy, jako třeba když je na place Ayoade a kromě něho evidentně zpívají jeho part dva další lidé. Stačí ukázat osazenstvo IT crowd o třicet let mladší a višchni budou spokojení :-) Pořád nevím, jestli je to vážné nebo ne.(30.7.2011)

 • Splasher
  *****

  Remástrováno z 19/12/1978. To si zase jednou komici udělali radost (produkoval to S. Coogan). Neznám rockovou operu se silnějším obsazením. Texty psal M. Berry a R. Ayoade. Hudbu dělal samotný Berry (to je možná škoda, protože Julian by mu určitě pomohl). Další povedená parodie, kterou jsem více ocenil až po třetím zhlédnutí (poprvé jsem to viděl asi před 5 lety). Co vyzdvyhnout dříve? Určitě gesta Berryho; taneční kreace Ayoada; všechny vystoupení Barratta - ale hlavně ta uvodní s přísedícím Fulcherem (červená čepička), N. Fieldingem (taky červená) a G. Linehanem (žlutá čepička); Fielding pastýřem; rytmické/obrazové opakovačky; ....... to bych pomalu musel přepsat každou scénu. Není bez zajímavosti, že Barratt (Tony) a Julie Davis (Rut) spolu ve skutečnosti mají dvojčata. _ Nějak jsem se rozepsal, tak už radši končím (v uších mi totiž zní vaše GET OUUUUUUUUUUUT!!!). E.po.chál.ní počin. ___ EDIT 2016: Pokaždé, když si tu čtu tenhle svůj koment, tak se musím profackovat, protože všem musí být jasné, že Linehan hraje "food kritika" a nemá žlutou čepičku :((10.9.2010)

 • swamp
  ***

  Pohodová a úsměvná rocková parodie na muzikály typu Jesus Christ superstar. Místy hrozně vtipné, občas ale nuda.(16.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace