Zvonilka a ztracený poklad

Tinker Bell and the Lost Treasure

Cililing a stratený poklad

Animovaný / Rodinný / Fantasy

USA, 2009, 76 min

Opäť je tu Zvonilka a s ňou už tradične dobrá zábava. Aj tento diel si udržal vysoký štandard, krásna grafika a muzika a to všetko obalené príjemným príbehom. Rozhodne odporúčam deťom aj rodičom.(4.4.2013)

Po jednotke sme samozrejme museli zaobstarať aj dvojku. Mne osobne sa táto časť páčila asi aj viac. Tá Zvonilka je ale riadne nemehlo ... šikovné.(4.4.2014)

Další zábavný animák. Tentokrát je potřeba "opravit" rozbitý měsíční kámen, aby mohla proběhnout podzimní slavnost. Bylo to i docela napínavý :-)(8.2.2015)

Nemilosrdně umluven čtyřletou neteří pouštím náhodný díl Tinker Bell. A ještě s dabingem. Přestože byl můj přístup skrz na skrz skeptický, jsem nakonec příjemně překvapen. Po trochu pomalejším začátku, kdy jsem škodolibě čekal, až se něco pokazí, to začne svížně odsýpat. Dobrodružná stránka je opravdu dobrodružná a překvapivě občas i překvapivá. Sem tam problikne dobrý vtípek. Nikdo nemůže přehlédnout, že to je hlavně pro holky, roztomilostí se tu sype více než kouzelným prachem, ale ani já jsem se rozhodně nenudil. Musím pochválit i výborný soundtrack a tím nemyslím typické Disneyho zpívánky. Pokud jste v podobné pozici jako já, nebraňte se příliš Zvonilce, dá se to v pohodě přežit a hrozí, že se budete dokonce slušně bavit. // 70%(8.12.2012)

Příjemné překvapení. Ona ta Zvonilka to má hodně dobře vymyšlené. Dospělí si najdou ty své myšlenky a "přesahy", puberťáci naznačovanou lásku a děcka to dobrodružství. Pěkné a s nápadem.(27.9.2016)