Zhong lie Jing wu men

Ninja vs. Bruce Lee

Hong Kong, 1982, 79 min

Joseph Velasco
  • Mol

Stejnej případ jako film "Bruce Lee bojuje z hrobu". Totální sračka typu "cé". Tyhle filmy "bruceploitation" neměli nikdy vzniknout. Jsou tak hrozný, že i všichni v nich mají bordel. Například tenhle film je z roku 1982. Zde na CSFD je rok uveden 1977. Jinde na stránkách jsem našel 1978, na Amazonu tuším 1987 mno a občas někde je to správně. To samý tenhle poster, kterej prostě tady je a mají ho i jinde. Kurva co to má bejt? V celým filmu není jedinej ninja a Bruce tam žádnej samopal nemá. Navíc jednotlivé záběry na sebe vůbec nepasujou. Největší krpu bych viděl například ve scéně, kde Bruce strčí do jednoho nýmanda u baru a v dalším střihu už bojují na pláži. WTF? Je to jedna velká vykrádačka, se zvukama a pohybama Bruce, kterej kdyby ožil a viděl to, tak by z toho znovu umřel. Dávám jednu hvězdu, protože herec Bruce Le se tady opravdu snažil a například scéna ve žlutým kostýmu z filmu "Game of Death" je povedená. Pro všechny co by se na to chtěli podívat, rovnou říkám. Nedělejte to!!!(25.2.2014)