Aerosmith: You Gotta Move (koncert)

Hudební / Dokumentární

USA, 2004, 168 min

Komentáře uživatelů ke koncertu (4)

Peckovej koncert na kterém jsem pár let zpátky denně ulétával. Joe Perry na kytaru válí jako za mlada a druhá polovina toxických dvojčat rozhodně nezůstává pozadu. Jediné, co mi trošku vadilo je fakt, že se jedná o sestřih z několika koncertů, takže se členové kapely během jedné skladby klidně i několikrát "převléknou" a následně i "teleportují". Jinak ale poctivá rocková show jak se na takovou legendu sluší a patří.(7.8.2010)

Jenom si říkám, jak to mohl bejt skvělej koncert, kdyby ponechanej tak jak je a nikdo mezi j ednotlivý písničky necpal ty záběry z natáčení desky, zákulisí, setkání s fanoušky a rozhovory, které ještě ke všemu přesahují do jednotlivých písniček, takže většina předeher a někdy dokonce i kytarových sól je utlumena a vy slyšíte mluvit někoho z kapely. Je to velká škoda, protože Aerosmith na živo mají obrovskou šťávu a bylo to vidět i během jednotlivých skladeb.(1.5.2009)

Jak bylo napsáno výše, škoda těch rozhovorů, byť zajímavých, uprostřed písní.(2.5.2010)

Ako tu bolo spomenuté, mohol to byť skvelý koncert so zaujímavými dvd bonusmi. Takto je to mix, ktorý pravých fanúšikov určite nepoteší. Ale Aerosmith a ich hudbu mám veľmi rád... 75%(7.6.2013)