poster

Aerosmith: You Gotta Move (koncert)

Hudební / Dokumentární

USA, 2004, 168 min

Komentáře uživatelů ke koncertu (4)

 • Popluh
  ****

  Peckovej koncert na kterém jsem pár let zpátky denně ulétával. Joe Perry na kytaru válí jako za mlada a druhá polovina toxických dvojčat rozhodně nezůstává pozadu. Jediné, co mi trošku vadilo je fakt, že se jedná o sestřih z několika koncertů, takže se členové kapely během jedné skladby klidně i několikrát "převléknou" a následně i "teleportují". Jinak ale poctivá rocková show jak se na takovou legendu sluší a patří.(7.8.2010)

 • liquido26
  ****

  Jenom si říkám, jak to mohl bejt skvělej koncert, kdyby ponechanej tak jak je a nikdo mezi j ednotlivý písničky necpal ty záběry z natáčení desky, zákulisí, setkání s fanoušky a rozhovory, které ještě ke všemu přesahují do jednotlivých písniček, takže většina předeher a někdy dokonce i kytarových sól je utlumena a vy slyšíte mluvit někoho z kapely. Je to velká škoda, protože Aerosmith na živo mají obrovskou šťávu a bylo to vidět i během jednotlivých skladeb.(1.5.2009)

 • SoolenJV
  ****

  Jak bylo napsáno výše, škoda těch rozhovorů, byť zajímavých, uprostřed písní.(2.5.2010)

 • lobo87
  ****

  Ako tu bolo spomenuté, mohol to byť skvelý koncert so zaujímavými dvd bonusmi. Takto je to mix, ktorý pravých fanúšikov určite nepoteší. Ale Aerosmith a ich hudbu mám veľmi rád... 75%(7.6.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace