Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Podtitul hry Eduarda Vernera zní: "O ženě, která žije v přepychu, ale přesto se cítí sama." Blahobytná vila se jí stala vězením. Melánie (Eliška Balzerová) je žena, která touží překonat úzkost ze samoty a najít základní životní jistoty. Ocitá se mezi dvěma muži - svým manželem Karlem, úspěšným hudebníkem (Jiří Zahajský) a bývalým spolužákem Frankem z Ameriky (Jaromír Hanzlík), z nichž každý představuje jiný způsobem existence. Na banální manželský trojúhelník to ale nevypadá... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (4)

WANDRWALL 

všechny recenze uživatele

Je s podivem, že režisér Vladimír Drha, který už natočil tolik prokazetelně špatných filmů točí dál. Už to je dobrý námět pro film. Jak je to možné? Scenáristi hned máte o čem psát. ()

Reklama

jakoby 

všechny recenze uživatele

Jedine co si z tohoto filmu pamatuju je, ze v nem hrala sympaticka Eliska Balzerova. A taky ze Melanie bylo na ceske pomery nezvykle jmeno. ()

argenson 

všechny recenze uživatele

Vybavuju si, že to bylo točený v Loosově vile. Dál mám v paměti, že to byla docela povedená televizní varice na Čekej do tmy, což podle výše uvedeného popisku moc nevypadá:-) ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama