Reklama

Reklama

Dlouhých 40 let uteklo od chvíle, kdy E.F. Bloodworth (Kris Kristofferson) opustil svou milující ženu a syny, aby se vydal na novou životní cestu. Teď, téměř na konci svých sil, se Bloodworth znovu objevuje a musí čelit důsledkům svého dávného odchodu. Psychicky zlomená ex-manželka Julia (Frances Conroy) a její tři synové Warren (Val Kilmer), Boyd (Dwight Yoakam) a Brady (W. Earl Brown) cítí po létech hněvu hořkost, proto se jedinou Bloodworthovou útěchou stává vznikající přátelství mezi ním a Flemingem, vnukem, kterého dříve nestačil poznat. Když ale Fleming potká Raven (Hilary Duff), ženu svých snů, vypadá to, že se bude opakovat již jednou známá historie. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (22)

togaf 

všechny recenze uživatele

Zájímavý námět, který ale není plně využitý. Geny Bloodworthových kluků jsou jakési zkažené, všichni stále opakují tytéž chyby. Film kolísá mezi romancí a rodinným dramatem. Ani jedna linka však úplně nefunguje. Na romaci je tam málo romantiky, na drama málo ehm dramatu...Hezky se na to kouká, ale to je tak vše. Neslané, nemastné, zkrátka dietní romantické drama. ()

novoten 

všechny recenze uživatele

Herci jedou naplno a atmosféra rodiny žijící na zapomenutém místě překvapivě funguje, ale když dostane hořkosladká vybrnkávačka najednou drsné thrillerové riffy, je zle. Přeplácaný dějový veletoč pošle během pár minut celý Bloodworthovic klan ryhle dolů a vzhledem k sympaťákovi Thompsonovi nebo spolehlivému Kilmerovi je to docela škoda. Rodinné příběhy se zkrátka musí umět vyprávět. 50% ()

Reklama

Mia... 

všechny recenze uživatele

zvláštní .. nevím, co říct. Nevím, co si o tom myslet. Asi se mi zdá, že se režisér snažil o velmi silný příběh, který se mu vážně nezdařil. Ale to také není přesné, ono to bylo velice zajímavé. Je pravda, že to zajímavé bylo asi jen proto, že jsem celou dobu přemýšlela, jestli to hodlám vůbec dokoukat do konce. Vážně nevím, příliš rozporuplný názor na to mám .. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Jestvuje kopa mladych zacinajucich treziserov, ktori maju radi film. jednym z nich je Shane dax Krajcir, a tento Bloodworth je jeho druhy rezisersky pocin. Kris Kristofferson pred 80 -kou sa objavuje znovu v dome, kedy pred 40 rokmi opustil svoju zenu a 3. synov. Vyborny namet za mna na film, najma svojim tepom, ktore nedovoli, aby sa divak nudil. Stary dedo si najviac rozumie s vnukom, film ma kludne tempo, a hoci dost spochybnujem herecky talent Vala Kilmera, schopna Hillary Duffova to udrzala v sympatickom priemere. K tomu este kantry hudba - ktora sa k filmu poroste hodi, Kristofferson sa dobre luci s filmami : 69 % ()

Avalon820 

všechny recenze uživatele

Bohužel - nemastný, neslaný film, který měl sice celkem velký potenciál, ale ten jeho tvůrci z neznámého důvodu (zvláště v závěru) úspěšně zazdili. Vcelku zajímavý námět, řada známých tváří a celkově nenucené pojetí bohužel nestačilo. Příběh je zpočátku lehce utahaný, nicméně stále vcelku zajímavý, postupně se však mění v cosi nezajímavého, nudného, přičemž závěr samotný je něčím tak neuvěřitelně nablblým, že divák už jenom žasne. A to se raději nezmiňuji o činech a chování některých postav, jež by sedlo spíše tak do období romantismu. Ne, skutečně mě to neoslovilo, spíše než cokoliv jiného to byla zkrátka nuda, nuda a zase nuda. ()

Galerie (18)

Zajímavosti (2)

  • Film byl natočen na motivy stejnomeného románu Williama Gaye (maluti)
  • Původní název měl být Provinces of Night. (maluti)

Reklama

Reklama