poster

Salinma

 • anglický

  Devilish Murder, A

 • anglický

  Bloodthirsty Killer, A

Horor / Thriller

Jižní Korea, 1965

Režie:

Yong-min Lee

Scénář:

Yong-min Lee

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • Adrian
  ****

  B-ckova zapletka taziaca z popularity ducharskych pribehov (ktorej zlate obdobie v korejskej kinematografii boli prave 60. roky min. storocia) zaujme prepajanim charakterirstickych prvkov daneho zanru typickych pre zapadnu a vychodnu kinematografiu a hlavne viacurovnovou strukturou rozpravania v druhej polovici filmu (viackrat pouzity flashback vo flashbacku).(4.5.2009)

 • molotov
  ****

  Ucházející horor, rozhodně lepší než slavnější Public cemetery under the moon. Příběh je korejská klasika, žena zavražděna nevlastní matkou se po smrtí vrací užít si svou pomstu. Manžel je tu opět za idiota, který nevidí, jak mu před očima matka ze služebnou otráví a křivě obviní manželku. Chvílemi je to zábavné béčko, ale občas to funguje opravdu tak, jak tvůrci zamýšleli. Absence barvy je u toho filmu spíše výhodou, po těch šílených barevných filtrech, které jsou v Public cemetery.(20.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace