Komentáře uživatelů k TV pořadu (17)

 • Hitman_47
  *****

  Opravdu bezchybná show, která pod taktovkou Andyho Samberga jede jak cyp...sice skoro všechny ceny shrábl Twilight (mám za to, že i za Nejlepší film VŠECH DOB...ne, to kecám, ale kdyby tam ta kategorie byla, tak nepochybuju, že by to Twilight shrábl), ale who gives a fuck. Když se na podiu objeví Forrest Whittaker a zpívá o svém dickovi v krabici, tak je rázem vše odpuštěno. A nezapomínejte, že v sálu je povoleno prdět!(9.6.2009)

 • Ferry
  *****

  Skvělé předávání cen, až na ten podle mě trapný výstup Sutherlanda, bylo všechno moc pěkně udělaný.(2.6.2009)

 • Mikita
  *****

  Díky tomuto pořadu se budu těšit na každou šou Andyho Samberga. Ten člověk je neskutečný šílenec. "If you played Edward Cullen, throw your hands in the air."(1.11.2009)

 • carly
  ***

  Rob a Kris prijimajuci cenu za Best Kiss je za 5*. ten zbytok ma tak nejak nezaujal(3.5.2012)

 • c.tucker
  *****

  Určitě za několik let nejvydařenější show, je vidět, že správný moderátor udělá hodně, protože Andy Samberg byl úžasněj. Vtipných věcí tam bylo dost a abych alespoň nějaké vyzvedl - jednoznačně Jim Carrey; otvírací sestřih; předávání ceny Benu Stillerovi; v neposlední řadě Brüno. Na Miley Cyrus a její Hannah Montanu jsem ještě neměl tu "čest" narazit, ale co předvedla tady, no to je jednoznačně na přesprdel i s ohledem na její věk (no možná tím ještě více) v době konání akce 16 let.(2.6.2009)

 • Noviik
  ****

  Brüno tohle vyhrál na celé čáře (ať to bylo nacvičené nebo ne, je mi to jedno) a Andy také nebyl špatný...(14.6.2009)

 • drake31
  ****

  Tento ročník patril čo sa zábavy týka k tým najlepším ale výsledkovo veľké sklamanie --- BEST MOVIE: Twilight ; BEST MALE PERFORMANCE: Zac Efron - High School Musical 3 ; BEST FEMALE PERFORMANCE: Kristen Stewart – Twilight ; BEST VILLAIN: Heath Ledger – The Dark Knight ; BEST COMEDIC PERFORMANCE: Jim Carrey – Yes Man ; BEST FIGHT: Robert Pattinson vs. Cam Gigandet – Twilight ; BEST KISS: Kristen Stewart and Robert Pattinson – Twilight ; BREAKTHROUGH PERFORMANCE, FEMALE: Ashley Tisdale - High School Musical 3 ; BREAKTHROUGH PERFORMANCE, MALE: Robert Pattinson – Twilight ; BEST WTF MOMENT: Peeing In The Sink - Amy Poehler in Baby Mama ; BEST SONG FROM A MOVIE: Miley Cyrus "The Climb" - Hannah Montana: The Movie ;(2.6.2009)

 • Ichabod
  ***

  Stejně jako před dvěma lety, je to zase celý velký promo na Transformers, takže tady máme Baye, Megan, Shiu. exklusivní ukázku super akční scény z filmu. Zac Efron a Robert Pattinson jsou to nejhorší co se v téhle době dá ve filmu vidět. A zkratovitě co tu bylo : J.J. Abrams hrající na piano, živej Eminem (který se po hodně dlouhý době vrací) a neskutečná popularita Twillight zůstává nadále záhadou - až na Kristen, která je awesome, cool byl i polonahej "Bruno" padající na Eminema, který se následně sebral a odešel - sám nevim jestli to bylo nahraný nebo ne, WTF - Forest Whitaker zpívá s LeeAnn Rimes, sprostě rapující Hayden Pannentierre uvádí nový Best WTF moment - kategorie, která na Oscarech prostě chybí, ačkoliv neoficiálně ji tam vidím každý rok :-))), nudně uvedená triem z HP ještě unuděnější ukázka, dále ještě otřesněji rozpačitě úvedli hvězdy z Twillight nový trailer na pokračování, ačkoliv ten trailer nevypadal tak špatně a možná by film mohl být zábavnější jak "jednička", Kiefer Sutherland mající hysterický záchvat úzkosti předává cenu Benu Stillerovi - moc vtipné to nebylo, ale zahrané výtečně, Jim Carrey vyhrál cenu - je to král králů co se týká humoru, jediná opravdu odpovídající cena za tenhle večer... letos to bylo slabší, ale pořád zábavné pokoukání..(5.6.2009)

 • Paity
  ***

  Dal bych i víc, protože se to celkově povedlo, ale "objevila se tam" Twiglight sága + Zac Efron a Miley Cyrus, tedy skutečná kulturní elita Amíků, ze které se mi ale chce blinkat.(14.5.2012)

 • jasiska
  ****

  Veľmi sa mi táto show páčila (bez ohľadu na to, kto vyhral...), pretože to títi týpci vedia robiť. Ale najlepšie okamihy boli jednoznačne tieto: The Opener (ten neskutočný talent na paródiu tak dokonale napasovanú do ozajstných filmov), poďakovanie za Best Kiss (jednoznačne to malo atmosféru aj vtipné zakončenie:-), poďakovanie Kristen Stewart ("Naozaj to bolo také trápne, ako som si myslela, že to bude." :-) a posledný, nie však kvalitatívne, Jim Carrey a jeho vnútorný monológ zakončený vetou prehováracou do duše poľnohospodárov. Hej - a skoro som zabudla - Bruno v lone véééľmi nas*atého Eminema.(1.6.2009)

 • El_Rabbit
  ****

  kez by nekdy cesky show sahaly takovymhle aspon po paty...(6.6.2009)

 • Jayem
  *****

  Najlepšie MTV Movie Awards čo som zatial videl a v porovnani s ostatnymi ročnikmi aj najzabavnejšia. Jedine čo sa tomu da vyčitať su slabši hudobny hostia. Ale tato šou neni o hudbe takže to neni podstatné.(7.6.2009)

 • Fleak
  ****

  Výsledky katastrofa, ale show to byla parádní. Chudák Eminem takhle si comeback asi nepředstavoval :) .(2.6.2009)

 • D.awi.d
  ****

  U téhle show se zrodila moje averze vůči Stmívání. Pištící a ječící krávy, co všechny přehlasovaly. Naštěstí se Brüno seznámil s Eminemem.(15.1.2010)

 • monikka87
  ****

  Tak dobre som sa na odovzdávaní nejakých cien už dávno nebavila... jednotlivé výstupy boli super, Andy Samberg ako moderátor a porcia zábavy vďaka Kristen :) Samotné výsledky sú len prehľadom kto má aký veľký fanklub, takže to vidím na ťaženie Twilightu ešte na ďalšie 2, možno 3 roky.(5.6.2009)

 • White-Man
  ****

  Na tuhle show jsem se koukal jen z jediného důvodu. Tím byla světová premiéra nového spotu na Transformery 2. Ale musím říci, že show to je opravdu výborná :-) je vidět, že někdo má skvělé nápady, jak show oživit. Už úvodní sestřih filmů, kde hlavní roli hraje hlavní moderátor je prostě sranda. V mysli mi také zůstala píseň „Cool guys don't look at explosions“. Jediná věc, která mě štvala, byla výhra pro mě absolutně nezajímavých filmů.(7.8.2009)

 • Tinaa
  ****

  Jedinečná atmosféra Berlínu, to se nedá popisovat.(7.11.2010)