Komentáře uživatelů k TV pořadu (18)

Congrats, Kristen....(4.6.2009)

Opravdu bezchybná show, která pod taktovkou Andyho Samberga jede jak cyp...sice skoro všechny ceny shrábl Twilight (mám za to, že i za Nejlepší film VŠECH DOB...ne, to kecám, ale kdyby tam ta kategorie byla, tak nepochybuju, že by to Twilight shrábl), ale who gives a fuck. Když se na podiu objeví Forrest Whittaker a zpívá o svém dickovi v krabici, tak je rázem vše odpuštěno. A nezapomínejte, že v sálu je povoleno prdět!(9.6.2009)

Skvělé předávání cen, až na ten podle mě trapný výstup Sutherlanda, bylo všechno moc pěkně udělaný.(2.6.2009)

Díky tomuto pořadu se budu těšit na každou šou Andyho Samberga. Ten člověk je neskutečný šílenec. "If you played Edward Cullen, throw your hands in the air."(1.11.2009)

Rob a Kris prijimajuci cenu za Best Kiss je za 5*. ten zbytok ma tak nejak nezaujal(3.5.2012)

Určitě za několik let nejvydařenější show, je vidět, že správný moderátor udělá hodně, protože Andy Samberg byl úžasněj. Vtipných věcí tam bylo dost a abych alespoň nějaké vyzvedl - jednoznačně Jim Carrey; otvírací sestřih; předávání ceny Benu Stillerovi; v neposlední řadě Brüno. Na Miley Cyrus a její Hannah Montanu jsem ještě neměl tu "čest" narazit, ale co předvedla tady, no to je jednoznačně na přesprdel i s ohledem na její věk (no možná tím ještě více) v době konání akce 16 let.(2.6.2009)

Brüno tohle vyhrál na celé čáře (ať to bylo nacvičené nebo ne, je mi to jedno) a Andy také nebyl špatný...(14.6.2009)

Stejně jako před dvěma lety, je to zase celý velký promo na Transformers, takže tady máme Baye, Megan, Shiu. exklusivní ukázku super akční scény z filmu. Zac Efron a Robert Pattinson jsou to nejhorší co se v téhle době dá ve filmu vidět. A zkratovitě co tu bylo : J.J. Abrams hrající na piano, živej Eminem (který se po hodně dlouhý době vrací) a neskutečná popularita Twillight zůstává nadále záhadou - až na Kristen, která je awesome, cool byl i polonahej "Bruno" padající na Eminema, který se následně sebral a odešel - sám nevim jestli to bylo nahraný nebo ne, WTF - Forest Whitaker zpívá s LeeAnn Rimes, sprostě rapující Hayden Pannentierre uvádí nový Best WTF moment - kategorie, která na Oscarech prostě chybí, ačkoliv neoficiálně ji tam vidím každý rok :-))), nudně uvedená triem z HP ještě unuděnější ukázka, dále ještě otřesněji rozpačitě úvedli hvězdy z Twillight nový trailer na pokračování, ačkoliv ten trailer nevypadal tak špatně a možná by film mohl být zábavnější jak "jednička", Kiefer Sutherland mající hysterický záchvat úzkosti předává cenu Benu Stillerovi - moc vtipné to nebylo, ale zahrané výtečně, Jim Carrey vyhrál cenu - je to král králů co se týká humoru, jediná opravdu odpovídající cena za tenhle večer... letos to bylo slabší, ale pořád zábavné pokoukání..(5.6.2009)

Tento ročník patril čo sa zábavy týka k tým najlepším ale výsledkovo veľké sklamanie --- BEST MOVIE: Twilight ; BEST MALE PERFORMANCE: Zac Efron - High School Musical 3 ; BEST FEMALE PERFORMANCE: Kristen Stewart – Twilight ; BEST VILLAIN: Heath Ledger – The Dark Knight ; BEST COMEDIC PERFORMANCE: Jim Carrey – Yes Man ; BEST FIGHT: Robert Pattinson vs. Cam Gigandet – Twilight ; BEST KISS: Kristen Stewart and Robert Pattinson – Twilight ; BREAKTHROUGH PERFORMANCE, FEMALE: Ashley Tisdale - High School Musical 3 ; BREAKTHROUGH PERFORMANCE, MALE: Robert Pattinson – Twilight ; BEST WTF MOMENT: Peeing In The Sink - Amy Poehler in Baby Mama ; BEST SONG FROM A MOVIE: Miley Cyrus "The Climb" - Hannah Montana: The Movie ;(2.6.2009)

Dal bych i víc, protože se to celkově povedlo, ale "objevila se tam" Twiglight sága + Zac Efron a Miley Cyrus, tedy skutečná kulturní elita Amíků, ze které se mi ale chce blinkat.(14.5.2012)

Veľmi sa mi táto show páčila (bez ohľadu na to, kto vyhral...), pretože to títi týpci vedia robiť. Ale najlepšie okamihy boli jednoznačne tieto: The Opener (ten neskutočný talent na paródiu tak dokonale napasovanú do ozajstných filmov), poďakovanie za Best Kiss (jednoznačne to malo atmosféru aj vtipné zakončenie:-), poďakovanie Kristen Stewart ("Naozaj to bolo také trápne, ako som si myslela, že to bude." :-) a posledný, nie však kvalitatívne, Jim Carrey a jeho vnútorný monológ zakončený vetou prehováracou do duše poľnohospodárov. Hej - a skoro som zabudla - Bruno v lone véééľmi nas*atého Eminema.(1.6.2009)

kez by nekdy cesky show sahaly takovymhle aspon po paty...(6.6.2009)

Najlepšie MTV Movie Awards čo som zatial videl a v porovnani s ostatnymi ročnikmi aj najzabavnejšia. Jedine čo sa tomu da vyčitať su slabši hudobny hostia. Ale tato šou neni o hudbe takže to neni podstatné.(7.6.2009)

Výsledky katastrofa, ale show to byla parádní. Chudák Eminem takhle si comeback asi nepředstavoval :) .(2.6.2009)

U téhle show se zrodila moje averze vůči Stmívání. Pištící a ječící krávy, co všechny přehlasovaly. Naštěstí se Brüno seznámil s Eminemem.(15.1.2010)

Tak dobre som sa na odovzdávaní nejakých cien už dávno nebavila... jednotlivé výstupy boli super, Andy Samberg ako moderátor a porcia zábavy vďaka Kristen :) Samotné výsledky sú len prehľadom kto má aký veľký fanklub, takže to vidím na ťaženie Twilightu ešte na ďalšie 2, možno 3 roky.(5.6.2009)

Na tuhle show jsem se koukal jen z jediného důvodu. Tím byla světová premiéra nového spotu na Transformery 2. Ale musím říci, že show to je opravdu výborná :-) je vidět, že někdo má skvělé nápady, jak show oživit. Už úvodní sestřih filmů, kde hlavní roli hraje hlavní moderátor je prostě sranda. V mysli mi také zůstala píseň „Cool guys don't look at explosions“. Jediná věc, která mě štvala, byla výhra pro mě absolutně nezajímavých filmů.(7.8.2009)

Jedinečná atmosféra Berlínu, to se nedá popisovat.(7.11.2010)