Pravá blondýnka 3

Pravá blondínka 3

Komedie

USA, 2009, 95 min

• peetriss

Primitivní a nenápaditá jednohubka pro dívčiny školou povinné. V této sortě filmů jsem však viděl spoustu horších filmů (včetně Pravé blondýnky 2), toto "dílo" však ve mně nevyvolávalo přímo utrpení, sestry Rossovy působí (relativně) sympaticky, atmosféra je občas uvolněná, proto tu jednu hvězdičku dám.(24.9.2016)

• ivishka

Tak řeknu to takto:podívala jsem se na tento film s domněním, že to bude alespon zpoloviny dobré jako ty předchozí,jelikož jsem zvyklá,že třetí díly bývají nejslabší snad u všech filmů a myslela jsem si to špatně,protože tohle je naprostá blbost.Reese jim na to asi už nekývla protože viděla, že to není zas až tak populární tak vymysleli tuhle matlanici se sestřenicemi Ellen Woodsové.Ještě jednou říkám blbost.(21.7.2011)

• bee.el

Legally blonde 1 byl velmi růžový film, ale ráda se na něj podívám znova, dvojka byla už slabší, ale Reese má neuvěřitelný šmrnc, což se o kostnatých nanynkách Legally blondes rozhodně říct nedá. Přišlo mi až trapné, jak se tvůrci snažili stále naznačit, že se opravdu jedná o 3. "pokračování" a přihlouplá dvojčátka stále omýlala jméno Elle Woods... I kdybych přešla fakt, že to nemá s předchozími díly zhola nic společného, není to dobrý film ani sám o sobě - je to asi jedna z nejhorších teen komedií, jakou jsem kdy viděla - dokonce i děsivé Material Girls byly koukatelnější...(27.7.2009)

• WolfR

Můžete mi někdo říct, proč se stále pokračuje v téhle hloupé filmové sérii pro slabomyslné? Všechno to je tak laciné, trapné, nesympatické, já prostě dále nemám slov! Předchozí díl mohli vydržet jen ti nejsilnější a nejzarytější jedinci, kteří mají imunitu vůči imbecilitě. Ale tohle, tohle přátelé, nevydrží nikdo! Dokonce ani takové podobné individua jako ty v tomhle filmu! Od tohohle prostě utečte! Odpad!(7.1.2011)

• ABLABLABLA

Asi mi vypadnou oči z důlků z té přemíry otřesné růžové a jejich pohazování hlavou a mávání (nemluvě o tom, že vytvořily jeden celý tanec, kdy jen pohazují blonďatou hřívou a mávají). Jak bylo řečeno tohle s jedničkou ani dvojkou nemá nic společného, je to totiž milionkrát větší blbost. P.S. Taky jste tak žasli nad jejich úžasnou dedukcí u "soudu". Koho by to jen napadlo.(16.2.2012)