Annie a Izzy (Milly a Becky Rosso), blonďaté sestřenice Elle Woodsové, se stěhují z Anglie do Kalifornie s přesvědčením, že růžové šaty a malí pejsci jim postačí k tomu, aby sem ihned zapadly a cítily se tu jako doma. Brzy však poznávají, že se od svých spolužaček, které nepomyslí na nic jiného než na peníze, přece jen trochu liší. I proto se proti sestrám některé z nich staví a snaží se je obvinit z porušení zákona. Nastává chvíle, kdy musí Izzy s Annie využít všechnu svou chytrost a šarm, aby očistily svá jména a ukázaly celé škole, že schopnosti blondýnek by neměl nikdo podceňovat ani ve třídě, ani v jednací síni! (oficiální text distributora)

ivishka odpad!

Tak řeknu to takto:podívala jsem se na tento film s domněním, že to bude alespon zpoloviny dobré jako ty předchozí,jelikož jsem zvyklá,že třetí díly bývají nejslabší snad u všech filmů a myslela jsem si to špatně,protože tohle je naprostá blbost.Reese jim na to asi už nekývla protože viděla, že to není zas až tak populární tak vymysleli tuhle matlanici se sestřenicemi Ellen Woodsové.Ještě jednou říkám blbost. ()

WolfR odpad!

Můžete mi někdo říct, proč se stále pokračuje v téhle hloupé filmové sérii pro slabomyslné? Všechno to je tak laciné, trapné, nesympatické, já prostě dále nemám slov! Předchozí díl mohli vydržet jen ti nejsilnější a nejzarytější jedinci, kteří mají imunitu vůči imbecilitě. Ale tohle, tohle přátelé, nevydrží nikdo! Dokonce ani takové podobné individua jako ty v tomhle filmu! Od tohohle prostě utečte! Odpad! ()

peetriss

Primitivní a nenápaditá jednohubka pro dívčiny školou povinné. V této sortě filmů jsem však viděl spoustu horších filmů (včetně Pravé blondýnky 2), toto "dílo" však ve mně nevyvolávalo přímo utrpení, sestry Rossovy působí (relativně) sympaticky, atmosféra je občas uvolněná, proto tu jednu hvězdičku dám. ()

ABLABLABLA odpad!

Asi mi vypadnou oči z důlků z té přemíry otřesné růžové a jejich pohazování hlavou a mávání (nemluvě o tom, že vytvořily jeden celý tanec, kdy jen pohazují blonďatou hřívou a mávají). Jak bylo řečeno tohle s jedničkou ani dvojkou nemá nic společného, je to totiž milionkrát větší blbost. P.S. Taky jste tak žasli nad jejich úžasnou dedukcí u "soudu". Koho by to jen napadlo. ()

Arkos

S jedničkou a dvojkou nemá tenhle film vůbec nic společného, snad jen to, že v něm asi třikrát řeknou jméno Elle. Jinak je to dost velká slabota, příběh o ničem, nijak sympatičtí herci, špatný dabing u několika postav. Z toho všeho mně vychází 30 %, protože na druhou stranu jsem viděl i větší zrůdnosti. ()