poster

Zlatí chlapci

 • USA

  The Golden Boys

Dobrodružný / Romantický / Komedie

USA, 2008, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Orlau32
  ****

  Laskavý film - téměř balada s procítěným hereckým výkonem všech přítomných herců. Jsem nesmírně ráda, že jsem si DVD koupila (zvláště po tragédii herce Davida Carradina) a díky zato vydavateli VAPET, že dal tento snímek do prodeje. Byla jsem zvědavá na herečku Mariel Hemingwayovou (vnučku světoznámého spisovatele Ernesta Hemingwaye), jak se úlohy zhostí. Nebylo to nic převratného, ale nutno říci, že jí úloha více možnosti nedávala. Režísér Daniel ADAMS vytvořil milý a úsměvný film, zvláště pro starší generaci.(11.6.2009)

 • Campbell
  **

  Durning, Carradine, Dern, Torn, savage a přece jenom i Hemingwayová v jednom filmu? To nemůže dopadnout zas tak špatně. Ale bohužel tenhle film je tak strašně ukecanej že prostě jinak dopadnout snad ani nemohl, i když Torn a Carradine jsou frajeři tak film samy nedokážou prostě vytáhnout ze dna průměru. Hemingwayvá rozhodně není sexy, ale připadá v každém filmu jako sympaťačka, tady tomu není jinak. On vlastně ten film vypadá hezky a všechno je krásně barevné a příjemné, ale tolik keců v jednom filmu? A proč proboha tolik klišé? Nejsem naštván že jsem film viděl ale bohužel jsem i zklamán, čekal jsem víc.(9.12.2010)

 • mr.bredok
  ***

  Film ničím neurazí, má jakýsi příběh a slušné obsazení. Bohužel je ale pravdou, že ani ničím příliš nezaujme. Staří páni hrají ve volném tempu a k většímu výkonu je nepobízí ani vágní scénář. Na druhou stranu je tam pár milých průpovídek a jakési ponaučení pro staré vlky samotáře: Do chomoutu můžeš spadnout vždy nebo Oženit se stačí dva dny před smrtí atd....(20.5.2009)

 • JaguarN
  **

  Hodně televizní, lehce úsměvné. Spád příběhu plně koresponduje se stářím hlavních představitelů. Pozoruhodná je prakticky absolutní absence jakýchkoli dramatických momentů - ty dva až tři náznaky opravdu nestojí za řeč. Viděl bych to jako vhodný film na nedělní podvečer pro mojí babičku. :-) Zlákala mě tady ta první vysoká hodnocení, ale čtyři nebo dokonce pět hvězdiček? To tedy nevím, nevím, na jaký film jste to koukali, milí přátele... :-) U mě 50%.(17.5.2009)

 • Olík
  **

  Trojice hollywoodských bardů nás nechává mile kolébat líným tempem této neškodné důchodcovsko-námořnické lovestory, takovým „žádný děj“ stylem, že místy hrozí divákovo upadnutí do komatu. Ti, jenž dali Zlatým chlapcům čtyři hvězdičky se buď nenechali uspat, jejich věk a životní příběh koresponduje s trojicí hlavních hrdinů a nebo na dně hlubiny našli to, co pro mne zůstalo neobjeveno.(30.3.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace