Válka draků

Hillary Harper

Kostýmy:

Jennifer L. Beck
  • liquido26

Celou dobu jsem si říkal, že to nemůže snad bejt tak hrozný, jako to hodnocení tady, ale bohužel může a dokonce je to ještě horší. Po celou dobu, co film běžel, tak jsem nevěřil vlastním očím, občas se smál (i když ne proto, že by to bylo vtipný) a bez přestání se nudil. To, že příběh je děsnej by se dalo zkousnout, ale bohužel ten zbytek už ne. Třeba Lepší efekty by zvládli filmaři už někdy v roce 1900. Celou dobu jsem přemýšlel, kdo je vlastně ta společnost Asylum? Jsou to lemplové bez vkusu a jakéhokoliv talentu, co to ale myslí smrtelně vážně? Nebo to jsou naivní snílci, co si myslí, že tvoří dobrý filmy? Anebo produkují tyto masterpissy cíleně pro těch pár jedinců, který si z toho doma udělaj kult? Při titulcích jsem na to přišel, když jsem viděl, že hlavního hrdinu hraje herec jménem Bonjour, což znamená jediné. Tvůrci si z nás prostě dělají Dobrý den.(31.12.2014)

• RajAthen

Nejvíce klišovitý z těch nejklišovatějších klišé které ulpívají na fantasy žánru. Tragikomické sémě dojímající svými nedostatky snad v každém záběru, čemuž notně napomáhá zoufalá snaha o epický rozměr, který je v případě "rekova putování" dosti provinčního rázu s pravděpodobností na reálné vyplnění rovnému zmrzlému tučňákovi v lednici na Antarktidě... Na těchto filmech mě vždy fascinuje ona redukce - chceš být vznešeným a ctnostným? Fajne, dáme si dvoudenní bojovku na sbírání kamínků a je to, jako byproduct se naučíte i dělat blesky a jiné srandy, no nevyplatí se být ctnostným? Nejvíce zapamatovatelnou figurkou je bývalý Pán šelem a jeho "šelmovský" škleb, který (asi pouze a výhradně on) pokládá za lišácký...(31.3.2011)

• Skejpr

V podstate Asylum se vším všudy. Děj postrádá logickou i prostorovou návaznost, horkou jehlou spíchnutá mytologie nefunguje (a jenom vykrádá prakticky všechno, na co si vzpomenete) a o chyby na téhe vyprávě zakopáváte doslova na každém kroku. Herci jsou vesměs nemožní (obzvláště bolí přehrávající ex Pán šelem Marc Singer), hudební složka si prakticky nedá pauzu a začne být velice záhy nesnesitelná... No a efekty? Prostě Asylum... Jednu hvězdičku za, na Asylácké poměrny, docela slušný vizuál (zjevně už mají na dobrou kameru) a za ty dva nebo tři humorné momenty, které z nějakého mně neznámého důvodu fungují. Jo a mimochodem - ten film je HROZNÁ NUDA!!(15.7.2009)

• Quendi

Ono to bylo myšleno vážně? Já jsem po třech minutách došla k názoru, že jsem zřejmě nevědomky zapnula nějaký fan-made film. Já nevím, proč vždycky někdo zprzní zrovna ty fantasy příběhy(nebo je to možná tím, že koukám moc na fantasy, takže zprzněnosti z ostatních žánrů neznám). No prostě ve zkratce, tohle bylo fakt příšerný. Ta úvodní bitva - OMG, lepší efekty má i ČT se svými televizními pohádkami. Příběhové i scénáristické klišé nad klišé. Kvalita všeho těžce pod bodem hnusu. Šílená kravina.(12.6.2009)

• drankeryth

Fantasy milujem a preto som tento film spustal s radostou, ale moje unahlene nadsenie hned upadalo, ako ukazali prve zabery filmu. Cele je to amaterske a ked ukazali toho hroziveho, ohniveho draka povolaneho priamo z pekiel, tak uz som vedel ktora bije. Drak bol spracovany pocitacovou grafikou, ale takou zastaralou. O chvilu ukazali boj dvoch armad. Zabery na suboje telo na telo boli take riesene zbrklou kamerou a samotne zasahy od mecov a ostepov boli katastrofa. Uplne amaterske zabery predpotopnou, pocitacovou grafikou boli len na smiech, ale co, skor na plac. Vsetci maju z neho strach, ale ludia nestracajte nadej, pretoze je tu este mladik menom Arkadi, ktory si na cestu vzal maly batoztek a maly otvaraci nozik, aky som aj ja mal, ked som bol maly chlapec:) Bolo to nesmierne napinave dobrodruzstvo za vytuzenim cielom. Mladik Arkadi dostal prvu ulohu vylovit kamen z jazierka. Nebolo to jednoduche, pretoze na dne jazierka sa ukryval podvodny had obrovskej velkosti. Ten sa dal zniest, ale to pretazke ziskavanie kamena z dna jazierka bolo take trapne a odflaknute, ze to az bolo na smiech. Dalej na ceste stretli podivnu zensku, ktora normalne zarastla konarmi a mala aj dlhe nechty. Zisli by sa jej noznice na plech, aby sa ich zbavila. Uloha tkvela, ci odola pokuseniu zenskeho tela. Dalej nasledovali dalsie ulohy, za ktore ziskaval drahokamy do svojho amuletu, ktore tam povodne aj patria. Zaujimava bola tiez jaskyna, kde sa ukryva obrovsky pavuk. Vobec Arkadikovi nic neurobil a presiel okolo neho bez najmensieho stuchnutia do neho. Och nie, to bola nuda:( Zbieranie farebnych sutrikov sa stala takou maniou pre neho:) Zaverecny suboj, kde Arkadi objavil v sebe silu kuzelnika sa pusti do boja s inym carodejnikom. Dokonca Arkadi zo seba vytvoril ladoveho draka, ktory si to zas rozdal s tym ohnivym. Ani Arkadiho drak nevyzeral vobec dobre. Tiez to vyzeralo slabo po pocitacovej grafike. Najlepsie zo vsetkeho bola zaverecna pesnicka power metalovej kapely pri titulkach, co film spestrilo, ale to uz bolo uplne zbytocne, pretoze to film z biedy nevytrhne.(31.10.2012)