Megažralok vs. obří chobotnice

Nino Zagaroli

Kostýmy:

Michelle Hodnett
  • Marrdaa

Nemůžu se dočkat až shlédnu http://www.csfd.cz/film/283404-megazralok-versus-crocosaurus/ , následně Megakrajta versus Gatoroid a možná přidám i Útok dvouhlavého žraloka s Carmen Electrou. Škála pěti je poměrně krátká pro tenhle TOP film snad "Z" kvality, proto raději ani hodnotit nebudu...(8.2.2013)

• sheen

Kdybych měl být objektivní, tak dám odpad, protože nic nižšího už nejde. Ale když uvážím, že tento film je směrován na VHS/DVD a ne na velká plátna....námět je určitě zajímavý.....ale provedení, triky? jestli se o nějakých dá mluvit...herci? hrají totálně toporně, všechno je tak rozkouskované, rychle sestřihané, jak podomácku na koleně. Jedna hvezdička za tu pěknou maminu co tam hraje tu hlavní hrdinku...škoda ztráveného času.(21.8.2009)

• RasputincZ

Tento brak proslavila scéna, kdy obrovský žralok doslova sejme letící letadlo. Zní to bizarně a bizarně to díky šíleným efektům i vypadá, ale nejsmutnější na tom je, že za těch 90 minut utrpení a nudy stojí právě jen ta scéna, takže pokud si o tomto filmu chcete udělat obrázek bez újmy na zdraví, doporučuji na youtube vyhledat pouze tu jednu scénu a absolutně o nic nepřijdete. Zbytek filmu nelze hodnotit jinak než odpad. Celý film působí spíš jako výsměch a nikdo Megažralok vs obří chobotnice snad ani nemůže brát vážně ( doufám, že ani tvůrci ne), protože je to sračka na entou.(11.12.2010)

• Dan9K

Kvůli zhruba třem scénám to stojí za to. Zbytek filmu tvoří taková ta klišé, která spíše serou než pobaví. Tu scénu s letadlem jsem si musel ale pro jistotu přehrát několikrát za sebou, nevím, jestli je úžasnější samotné zpracování téhle situace, nebo vůbec ten nápad, případně ta skvělá bezprostřední reakce toho nešťastníka přímo v letadle. Nechápu, proč takovéhle filmy dávají rovnou na dvd nebo video, když by to bylo stokrát lepší v kině. A fandil jsem samozřejmě Velkému Cthulhu.(5.12.2009)

Když se žralok zakousne do ponorky a zamává s ní, budiž, ale sundat letadlo letící v několika kilometrech, to už je umění! Nejhezčí jsou úvodní záběry zasněžených štítů hor s prostřihy do mořských hlubin. Hejno kladivounů nemá chybu! Jinak je to klasické Asylum s příšernými hereckými výkony, dobrou hudbou a pěknou kamerou. Tedy s použitím feromonů na žraloka a chobotnici bych byl skeptický, ale třeba by to fungovalo. Nemá cenu se dohadovat, proč jim neublíží ani torpédo, jelikož jde o fantastickou ptákovinu. Akce jede až na doraz a fyzikálním zákonům navzdory. Slušná komedie jako celá série nejen s megažralokem od Asylum.(19.10.2020)

• - Asylum se nestydí za svou podporu prezidenta Baracka Obamy a v každém jejich filmu je alespoň jedna jeho fotka. Zde to je nálepka na zadním blatníku auta irského vědce. (PRobin)

• - Rychlostního rekordu dosáhla ponorka třídy Alfa, a to až 74 kilometrů za hodinu. Přibližná žralokova rychlost 9 km/h by tak nestačilo k dostihnutí ani běžného podvodního plavidla.

• - První film od Asylum, který existuje také v divadelní podobě. (StrYke)