poster

Megažralok vs. obří chobotnice

 • USA

  Mega Shark vs. Giant Octopus

Akční / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2009, 90 min

Režie:

Jack Perez

Scénář:

Jack Perez

Producenti:

David Michael Latt

Střih:

Marq Morrison

Scénografie:

Nino Zagaroli

Kostýmy:

Michelle Hodnett
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  odpad!

  Ne. To nejde. Při dobré vůli, co jsem měl, jsem tomu chtěl dát alespoň půl hodiny. Nedal. Deset minut a už jsem brečel. V éře 3D technologií, Motion Capture a telenovel kvalitnějších než kdejaký kinofilm, to prostě nejde sledovat. Žralok, který zlikviduje letící letadlo se dá překousnout (tedy ta pasáž, ne letadlo), ale tak jak je to natočený, to se překousnout prostě nedá. Konec, vypínám, vyhazuju.(27.5.2012)

 • Rakosnicek77
  odpad!

  Lorenzo Lamas a jeho další gigantická sračka, kterou poctil nás hladové diváky! Dovolím si ale poznamenat, že radši bych tím hladem chcípl, než bych byl nucen koukat se na takovédle zhovadilosti, kterýma tento slavný Odpadlík zásobuje filmový svět! Za tohle by měli všichni zúčastnění být nemilosrdně sežrání touhle garážovou chobotnicí! :-) To byla ale zase debilní ptákovina! Proč já na to vždycky koukám!?(5.1.2015)

 • Korbitch
  odpad!

  Býval nadějným béčkovým hercem, ale spáchal ten největší hřích, protože natočil mega shark vs. giant octopus. Ti se ho snažili zabít, místo toho zabili jeho kariéru. Obviněn z velezrady nyní objíždí Asylum. Béčkař, který točí déčka. Nasrávač lidí, odpadlík. Lamas totál v prdeli. Viděno rychloposuvem, na plnou projekci jsem prostě neměl koule. Takže doufám v pouze mynymálňý poškozeňý mosku.(1.6.2010)

 • Xeelee
  ****

  WOW! Just WOW! Představte si žraloka s třímetrovými zoubky co loví 10 kilomentrů nad hladinou dopravní letadla a plave rychlejc než tryskáče :-) A taky rád žere mosty. No, když mu to chutná… A na druhý polokouli řádí chobotnička, ze který by bylo opravdu hodně sushi. Žádný konvenční zbraně je nedokážou zničit a škody jsou obrovský, takže jediným řešením je použít proti nim feromony a domluvit těm dvěma nadržencům vášnivý rande, který započali před 18 miliony let, kdy během něj zamrzli v ledu. EPIC ROFL(2.1.2014)

 • Rocky62
  odpad!

  Zda-li dostanete také šílený nápad jako já a pustíte se do projekce, musím vás předem varovat. Chobotnice a žraloci jsou všežravci, když nemají zrovna chuť na velryby, není pro ně žádný problém smlsnout si na ponorkách, mostech či ropných plošinách. Také se jistě budete těšit na úchvatné záběry obrovských mořských nestvůr, ale dostane se vám příšerné počítačové animace, kterou by strčila do kapsy zvířátka vyrobená z plastelíny. Pokud se i přes tyto ''klady'' pustíte do projekce, snad vás potěší lehká romantika mezi hlavními postavami. Nevídaný sračkoidní paskvil. 0%(4.11.2010)

 • - Asylum se nestydí za svou podporu prezidenta Baracka Obamy a v každém jejich filmu je alespoň jedna jeho fotka. Zde to je nálepka na zadním blatníku auta irského vědce. (PRobin)

 • - Rychlostního rekordu dosáhla ponorka třídy Alfa, a to až 74 kilometrů za hodinu. Přibližná žralokova rychlost 9 km/h by tak nestačilo k dostihnutí ani běžného podvodního plavidla. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - První film od Asylum, který existuje také v divadelní podobě. (StrYke)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace