poster

Megažralok vs. obří chobotnice

 • USA

  Mega Shark vs. Giant Octopus

Akční / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2009, 90 min

Režie:

Jack Perez

Scénář:

Jack Perez

Producenti:

David Michael Latt

Střih:

Marq Morrison

Scénografie:

Nino Zagaroli

Kostýmy:

Michelle Hodnett
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AlfaNumerO
  odpad!

  Co je lepší než tento film: strhávání strupů cizím lidem, strhávání strupů sobě, pád z 18 metrů koulema na stojan od vlajky, řezání ucha rozpáleným nožem, zajíždění skalpelem pod lůžko nehtu, vrtání ruční vrtačkou do stehna nohy či jiného libovolného údu, housenka lezoucí z penisu mající chloupky obrácené po směru výlezu, vánoční stromeček zaražený v pr*eli (a jeho následné vytahování), pád z letadla na dětskou prolízačku, setkání s laserem ala resident evil, čtení tohoto šíleného komentáře, herecké výkony v tomto filmu (to jsem hodně přehnal), Lorenzo Lamas v Odpadlíkovi. 1%(29.1.2015)

 • Pajky3
  *

  Tohle je koukatelný opravdu jen po několika pivech a s flaškou rumu na stole. Největší zábavu je totiž počítat výskyt různých lokací, nebo prostě jen počítat kolikrát se tam ukáže záběr na levé oko chobotnice, nebo zrcadlově na pravé. Opakování záběrů určitě zabaví. To jsou hlavní taháky toho filmu. Tohle prostě je tak špatný, že i hlavní hvězda - Lorenzo Lamas se tam radši ukáže až po půl hodině. A když zjistí jaká je situace, tak překříží ruce, párkrát zahlásí a tím končí. Jo, za ty peníze bych to taky hrál. Ale je to třeba vidět, už jenom kvůli tomu jak žralok vyskočí a skousne letadlo nebo si pochutná na Golden Gate. To jsou scény, které se zapíšou do historie, protože jak tohle může někoho napadnout. Jenže ani chobotnice se nenechá zahanbit, když si podá ropnou plošinu nebo si pohrává s ponorkou. A závěrečný souboj, kdy je chobotnici ukousnutý chapadlo, dokonce dvakrát (zrcadlově jak jinak), je slabší než jsem čekal. Já pořád doufal, že Lorenzo nahodí skafandr, vezme harpunu, vydá se na lov a oba je oddělá. No, řekněte, tady by to ani nepřekvapilo ne?(21.11.2011)

 • swamp
  odpad!

  Dávám odpad! Přesto doporučuji tento brak zhlédnout. V roli Emmy MacNeil neznámá nepornoherečka (přestože se tak tváří, obléká i hraje) Deborah Gibson, v roli Seijiho Shimada Asiat, který tomu jejímu výstřihu zkrátka neodolal, Vic Chao. Všechny pak přehrává všem známý Lorenzo Lamas, psanec, který loví psance (rozuměj: žraloka a chobotnici). Stupidita střídá stupiditu, vizuální efekty byste si doma v garáži udělali o mnoho lepší, logický vývoj děje neexistuje a k tomu všemu - ty feromony. :D(24.9.2009)

 • Dan9K
  *

  Kvůli zhruba třem scénám to stojí za to. Zbytek filmu tvoří taková ta klišé, která spíše serou než pobaví. Tu scénu s letadlem jsem si musel ale pro jistotu přehrát několikrát za sebou, nevím, jestli je úžasnější samotné zpracování téhle situace, nebo vůbec ten nápad, případně ta skvělá bezprostřední reakce toho nešťastníka přímo v letadle. Nechápu, proč takovéhle filmy dávají rovnou na dvd nebo video, když by to bylo stokrát lepší v kině. A fandil jsem samozřejmě Velkému Cthulhu.(5.12.2009)

 • Marrdaa

  Nemůžu se dočkat až shlédnu http://www.csfd.cz/film/283404-megazralok-versus-crocosaurus/ , následně Megakrajta versus Gatoroid a možná přidám i Útok dvouhlavého žraloka s Carmen Electrou. Škála pěti je poměrně krátká pro tenhle TOP film snad "Z" kvality, proto raději ani hodnotit nebudu...(8.2.2013)

 • - Rychlostního rekordu dosáhla ponorka třídy Alfa, a to až 74 kilometrů za hodinu. Přibližná žralokova rychlost 9 km/h by tak nestačilo k dostihnutí ani běžného podvodního plavidla.

 • - První film od Asylum, který existuje také v divadelní podobě. (StrYke)

 • - Asylum se nestydí za svou podporu prezidenta Baracka Obamy a v každém jejich filmu je alespoň jedna jeho fotka. Zde to je nálepka na zadním blatníku auta irského vědce. (PRobin)