Let's Dance

Slovensko, 2006

Režie:

Peter Núñez

Účinkují:

Adela Vinczeová, Martin "Pyco" Rausch, Jozef Bednárik, Zuzana Fialová, Petra Polnišová, Juraj Mokrý, Iveta Bartošová, Roman Pomajbo, Štefan Skrúcaný, Eva Máziková, Nela Pocisková (více)

Tanečná show, v ktorej súťažia páry zložené zo známych osobností a profesionálneho tanečníka. Cez rôzne druhy tancov sa postupne snažia prebojovať do finále, kde víťazi získajú titul kráľ a kráľovná tanečného parketu. O postupe a vypadnutí jednotlivých párov rozhoduje štvorčlenná porota spolu s divákmi, ktorí posielajú svojim favoritom prázdne sms-ky. (lilina133)

Mire odpad!

Tanec nenávidím z celej duše a tieto vylúhované tanečné šou som nenávidel taktiež a pritom mamke sa to tak páááči :( Niekto tu mal dobrú poznámku, Jozef Bednárik je "vtipný" jak kilo hovna v tráve a Ďurovčík, to bol kvázi "Habera" v tanci :D Zachovajte si zdravý rozum a prepnite to, aj tak z víťazstva kráľov spoločenských tancov máte veľké hovno... ()

pierre9

Na rozdiel od mnohých, hodnotím program a nie všetky tie šaškárne v bulvárnych plátkoch, ktoré sú mi z duše odporné a preto ich nečítam! Podľa mňa super nápad, vo väčšine prípadov vhodne vybraní účinkujúci a super tanečníci. Samozrejme, že aj medzi nimi boli jedinci, na ktorých sa nedalo pozerať, ale v globále veľmi dobrý počin. A Pyco zakaždým iba znova ukázal, že čo sa moderovania týka, minimálne na Slovensku, nemá konkurencie. 3.5* ()

SarumanKo

Mohutná a nechutne zmedializovaná šou, ktorá je žiaľ vrcholom slovenskej večernej televíznej produkcie. Kŕčovité poskakovanie celebrít, ktoré celebritami nikdy nebudú (čo ten pojem vlastne zahŕňa?), hodnotenia premúdrelej poroty a potreba opakovať sms-kové štvorčíslie každú druhú sekundu vysielacieho času - toto je Let´s Dance. Tú jednu * dávam za stále sviežu moderátorskú dvojicu Adelu a Pyca a komentáre Jozefa Bednárika, asi jedinej "celebrity", ktorá v tomto odpornom kŕči za niečo stojí. (30%) ()

Furmi odpad!

Večne ukecaná Eva Máziková ktorá mlie mlie a mlie ani sama už nevie o čom, porota skladajúca sa s niktošov čo o tanci vedia asi toľko ako ja, nesympatická obkukaná dvojica moderátorov a samozrejme súťažiaci o ktorých postupe ako ináč rozhodujú "naše" SMS-ky. Tak toto je Lets Dance, úžasná tanečná show na ešte úžasnejšej Markíze. P.S: nezabudnite podporiť svojho favorita prázdnou SMS. 2% ()

Ezis

Dávám jednu hvězdičku za to, že některá taneční vystoupení byla hodně dobrá a za to, že tanečníci i porotci vypadali, že se opravdu dobře baví. Ale jinak jsem asi příliš odkojená dědictvím c.k. rakouské etikety a českým Star Dance, aby se mně slovenská verze líbila. Oproti Star Dance, což je poměrně kultivovaná zábava, je tohle spíš na úrovni reality show. Spousta přehnaných emocí, zbytečných keců, sprostých slov, moderátor zbytečně řve. A tanečníci se hádají s porotou! To už se mně chtělo říct "A toto čo je?!" Jak tu napsal jeden uživatel, "prepána, veď my Slováci sme tiež tanečníci a muzikanti (nielen Čo Čech, to muzikant)". Tak bych Slovákům přála, aby tenhle pořad získal na kvalitě. ()