Let's Dance

Slovensko, 2006

Režie:

Peter Núñez

Účinkují:

Adela Vinczeová, Martin "Pyco" Rausch, Jozef Bednárik, Zuzana Fialová, Petra Polnišová, Juraj Mokrý, Iveta Bartošová, Roman Pomajbo, Štefan Skrúcaný, Eva Máziková, Nela Pocisková (více)

Tanečná show, v ktorej súťažia páry zložené zo známych osobností a profesionálneho tanečníka. Cez rôzne druhy tancov sa postupne snažia prebojovať do finále, kde víťazi získajú titul kráľ a kráľovná tanečného parketu. O postupe a vypadnutí jednotlivých párov rozhoduje štvorčlenná porota spolu s divákmi, ktorí posielajú svojim favoritom prázdne sms-ky. (lilina133)

BloodMax odpad!

Některé pořady bych na veřejnost ani nepouštěl...člověk vlastně nikdy neví...komu by to mohlo ublížit...hlavně psychicky... Nevím jestli společnost upadá nebo jestli na tyhle věci už nemám věk, ale o tom druhém silně pochybuji... Všechny pořady a reality show jako např. Big Brother, Superstars a hledání talentů apod. jsou jen dobrý nástroj, jak z hlupáků (hlavně teenagerů) někdo dokáže vytáhnout peníze...nezáleží ani moc, kdo co umí, ale jde jen o pouhé image, které často také pokulhává...no máme se asi na co "těšit"... ()

SarumanKo

Mohutná a nechutne zmedializovaná šou, ktorá je žiaľ vrcholom slovenskej večernej televíznej produkcie. Kŕčovité poskakovanie celebrít, ktoré celebritami nikdy nebudú (čo ten pojem vlastne zahŕňa?), hodnotenia premúdrelej poroty a potreba opakovať sms-kové štvorčíslie každú druhú sekundu vysielacieho času - toto je Let´s Dance. Tú jednu * dávam za stále sviežu moderátorskú dvojicu Adelu a Pyca a komentáre Jozefa Bednárika, asi jedinej "celebrity", ktorá v tomto odpornom kŕči za niečo stojí. (30%) ()

Primavera odpad!

Aj keď tanečná show, pri ktorej Slovákov prdiacich do sedačiek a zízajúcich na dvoch chlapov tancujúcich spolu, pohoršuje tento obraz (niektorých nie, hrajú sa na moderných a tolerantných), aj tak to nemá gule ako americká Dancing with the Stars. Tlstý Chaz Bono, syn speváčky Cher - v skutočnosti je to jej preoperovaná dcéra, tancuje jak jelito a ľudia sa tešia tuším z každého zdvihnutia ruky a poskočenia na parkete tohto ľudského hybrida. Ale dosť irónie. Nechápem toto!!!! Prepána, veď my Slováci sme tiež tanečníci a muzikanti (nielen Čo Čech, to muzikant), to už fakt nemáme čo pozerať???!!! ()

arbeit odpad!

Stačí jedna časť aby ste zistli aký je bednárik nevtipný chudák, ďurovčík slizký had a že celé to je len propaganda. Áno tlieskajte v pokoji svojich domovov, do vašich obývačiek zavíta elegancia a luxus. Pošlite aj nejaké tie smsky svojmu favoritovi lebo nikto tam predsa netancuje zadarmo. Koľko ludí čo sleduje túto sračku pozerá aj skutočné tanečné súťaže bez týchto kokotkov? ()

MM_Ramone

Produkt pre nenáročných televíznych konzumentov, ktorým stačí sa večer vyvaliť na starý gauč a čučať na to ako na obrazovke poskakujú v žiari reflektorov slovenské pseudo-celebrity. Úroveň ich tanečných schopností je hodnotenená porotou štyroch mediálne známych odborníkov, ktorí to berú tak vážne ako keby už na svete na ničom inom nezáležalo. Ešte si pamätám, že to celé moderovala vrcholne nesympatická Zuza Fialová. Ale esemesky od divákov sa len tak sypali. Sledovanosť výborná, návratnosť investícií zaručená, miliónové zisky. Veď predsa o to šlo. * ()