Let's Dance

Slovensko, 2006

Režie:

Peter Núñez

Účinkují:

Adela Vinczeová, Martin "Pyco" Rausch, Jozef Bednárik, Zuzana Fialová, Petra Polnišová, Juraj Mokrý, Iveta Bartošová, Roman Pomajbo, Štefan Skrúcaný, Eva Máziková, Nela Pocisková (více)

Tanečná show, v ktorej súťažia páry zložené zo známych osobností a profesionálneho tanečníka. Cez rôzne druhy tancov sa postupne snažia prebojovať do finále, kde víťazi získajú titul kráľ a kráľovná tanečného parketu. O postupe a vypadnutí jednotlivých párov rozhoduje štvorčlenná porota spolu s divákmi, ktorí posielajú svojim favoritom prázdne sms-ky. (lilina133)

SarumanKo

Mohutná a nechutne zmedializovaná šou, ktorá je žiaľ vrcholom slovenskej večernej televíznej produkcie. Kŕčovité poskakovanie celebrít, ktoré celebritami nikdy nebudú (čo ten pojem vlastne zahŕňa?), hodnotenia premúdrelej poroty a potreba opakovať sms-kové štvorčíslie každú druhú sekundu vysielacieho času - toto je Let´s Dance. Tú jednu * dávam za stále sviežu moderátorskú dvojicu Adelu a Pyca a komentáre Jozefa Bednárika, asi jedinej "celebrity", ktorá v tomto odpornom kŕči za niečo stojí. (30%) ()

genetique

Show bola zvládnutá skvelo. Trošku to síce bolo premedializované, ale tvorcovia si dali naozaj záležať. Opačná strana je, že tanečné súťaže ma obchádzajú na míle a postupy tanečných pár bola jedna veľká fraška. 35%. ()

NinadeL

Zajímala jsem se o účast Ivety Bartošové a shledala jsem, že ve srovnání s českou verzí může být na sebe ČT ještě docela hrdá ;) ()

MM_Ramone

Produkt pre nenáročných televíznych konzumentov, ktorým stačí sa večer vyvaliť na starý gauč a čučať na to ako na obrazovke poskakujú v žiari reflektorov slovenské pseudo-celebrity. Úroveň ich tanečných schopností je hodnotenená porotou štyroch mediálne známych odborníkov, ktorí to berú tak vážne ako keby už na svete na ničom inom nezáležalo. Ešte si pamätám, že to celé moderovala vrcholne nesympatická Zuza Fialová. Ale esemesky od divákov sa len tak sypali. Sledovanosť výborná, návratnosť investícií zaručená, miliónové zisky. Veď predsa o to šlo. * ()

Arsenal83 odpad!

V časoch dávno minulých, keď projektu kraľoval filozofický humorista Bednárik to mohlo byť aj za jednu hviezdu. Ale dnes? V porote Ďurovčík s nejakým kubánskym pošahancom súťaží, kto je väčší homosexuálik, ale na prihriateho chocholáča v kopytách len ťažko môže mať. Na parkete zas muži nestačia Cibulkovej. Hlavne v obvode stehna, tam sú parametre už na metre. Pri pohľade do publika zas človek dostane dávivý reflux pri pohľade na feministickú rozbíjačku rodín Han(j)zelovú dusiacu sa v respirátore, no keď tam včera pribudol aj plešatý zakomplexovaný trpaslík minister Naď, tak to dostalo úplne iný rozmer. To už zo mňa všetko letelo zhora aj zdola. ()

SOLOM.

Slovenská taneční verze byla v mých očích o něco slabší – nicméně celebrity v rytmu různých stylů podaly v rámci svých možností vcelku přijatelné výkony. Někteří docela překvapili, jiní byli i tak dřeva. Ale smát se jim nebudu. Kupříkladu taková Bartošová docela překvapila. V té době byla ještě relativně čistá… ()

Marek1991

Nemám rád uctievanie pseudoosobností národa. Načisto trápne hodnotiť nejaké pózy komerčných osôb, riešiť hlúpe nepodstatné reči, predeľovať "tisíckrát" reklamou a riešiť nejaké možné vzťahy, či vykuknuté bradavky alebo iné intímne časti. Samozrejme že ženy ako Surovcová, Štumpfová, Glosíková a iné vedeli byť sexy a hodnotenie ich by bolo na plný počet, ale ako formát to bola komerčná bezduchá záležitosť a mňa nebavili ani tie reči Bednárika. Snobské a pózerské pre snobov a pózerov. Človek si zapamätá najmä to, ako počas súťaže jedna moderátorka podviedla svojho manžela, či ako zabil jeden moderátor malé dieťa autom pri tom, ako sa ponáhľal na túto súťaž. Škoda peňazí za posielanie esemeskiek, ja som našťastie neposlal, aspoň teda o tom neviem, ale mojím blízkym som sa divil. ()

corona odpad!

Nedeľný večer sa dá určite stráviť lepšie ako pozeraním na trsajúce markízabrity a Petra, bolo ti toto treba??? ()

GILLWANDER odpad!

Strašne, strašne, údesne strašne! Videl som zopár minút a môžem povedať, že takýto odpad uvidíte na komerčných obrazovkách raz do roka! Hnus a žumpa slovenského národa...0% ()

Autogram

Zbožňoval som túto šou už od samého začiatku, mám na to svoje dôvody, preto sa nemôžem stotožniť s tunajším absolútnym odmietaním tanca celebrít. Celebrita alebo nie, natrénovať až nadrieť si to musia, nie je to len o otváraní úst a vypúšťaní vtipných a menej vtipných replík, ako to býva inde. Súčasný ročník 2017 ma len trochu zarazil tým, že hudbu vyberá asi niekto na práškoch, keď potrebuje natlačiť populárne hity aj do tancov ako valčík a dokonca tango. ()