Skřítkové a trollové: Tajemná komnata

• Švédsko Tomtar & troll - Den hemliga kammaren (více)

Junior, mladý lesní skřítek, má jediný sen: být vynálezcem. Ve stromové laboratoři vymýšlí a sestrojuje přístroje a všemožná udělátka, kterých má plnou hlavu. Jenže jeho táta Jalle, panovník skřítků v celém lese, má pro synkův koníček pramálo pochopení. Když však nečekaně udeří silná zimní bouře, jde rodinné hašteření stranou. Zvířátka, která se ukládají k zimnímu spánku, nemají dostatek jídla. Tajemnou komnatu se zimními zásobami potravy vyrabují zlý král trollů Fassa a jeho dva nenažraní synové. Táta Jalle je zraněn. Junior a jeho nejlepší přítel, neurotická vrána Sneaky, se vydávají po stopách záludných trollů... (oficiální text distributora)

mysiak

Takmer odpad, ale niečo pozitívne som našiel..pár animácií ušlo..ináč dosť tragické, trápne a vlasne úplne zbytočné..nechápem ako môže sa robiť z tohoto pokračovanie... ()

majo25

Po dejovej stránke to nebolo zlé, témou aj postavami mi to pripomínalo španielsky seriál Škriatok Dávid, ktorý bol u nás svojho času populárny. Bohužiaľ, chýbal humor, ktorý by mu určite svedčal (trollie babranie sa v nose a ochutnávanie vlastných šušnov nepovažujem za vtipné) a animácia bola graficky slabšia a mierne nevkusná. ()

KdG

Celkem nic moc pohádka pro děti. Slabá grafika, dějově mdlé. Jediné co zaujme je poměrně velké poprsí trpaslice. ;-) ()

Hawk4

Na pohľad to vyzerá ,že film bol natočený skôr ako v roku 2008. Trolovia vyzerajú dosť odstrašujúco ,čo asi nie je vhodné pre animák a ostatné postavy tiež nič moc. Film vo mne nebudil dojem príjemnej ,peknej rozprávky ,čo sa asi aj odrazilo na celkovom hodnotení. ()

Jrk

Ac mam rad animovane veci a rad se divam na detske filmy tak tohle me vubec nezaujalo. animace je prilis umela a misty spise vadi. Kdyby to radeji nakreslili. Pribeh je priserne jednoduchy ( chapu ze je to pro deti, ale tohle je skutecne pro mrnata). Nektere sceny s trolly jsou az nechutne. Shrnuto podtrzeno film u ktereho jsem se nudil a mel od ctvrtiny filmu jsem to mel chut neustale vypnout (kdybych koukal sam). ()