Muži při práci

• slovenský

Muži v práci

Komedie / Akční / Krimi / Thriller

USA, 1990, 98 min

[První zhlédnutí v "dospělém věku"] Nikdy jsem nechtěl být popelářem, ale tuhle komedii jsem sjížděl na VHS v mladém věku až příliš často. A i dvacet let od vzniku mi přijde stále svérázně vtipná. Charlie Sheen a Emilio Estevez smrdí neobvyklou chemií na všechny strany a právě oni jsou nejvýraznějším tahákem (ale i dále se najde spousta vedlejších, velmi legračních, postav). 75 %(5.8.2010)

Reziser Emilio Estevez /Wisdom/ natocil uz podstatne lepsi film nez jeho prvy diel Wisdom, ktory bol aj vlastne debutom. Ako komedia sa to da, smetiarskych komedii vela nevznika, a ak aj vzniknu, tak su mi sympaticke uz z principu. Charlie Sheen a jeho brat Emilio sice nevedia velmi hrat, ale snazia sa, a snaha sa ceni. REzia je uz ovela vyzretejsia oproti debutovemu Wisdom. Jedine vacsie minus vidim v slaboduchom a retardovanom scenari. 60 %(12.10.2014)

Príšerná komédia s ešte príšernejším slovenským dabingom, ktorú milujem. Roky som ju mala na videokazete. Podľa komentárov vidieť, že nie som sama, koho očarilo vynikajúce debil-duo bratov Estevezovcov (aj Charlie je koniec-koncov rodený Carlos ;-) a neopakovateľné gagy ako frenológia, "neznášam polišov", mŕtvola v bareli alebo naschvály, ktoré si smetiari medzi sebou vyvádzajú... Najklasickejšia najgiltovatejšia pležr!(4.4.2005)

3. hvězdička nakonec přibyla jen tak tak. Nebýt dabingu, který spíchla banda ochotníků zřejmě za párek a pívo, dal bych ji nejspíš rovnou. Estevezovi se nedá upřít jeho smysl pro humor, ale je to tam natlačený jak banda vietnamců v přepravním kontejneru, takže to prostě dohromady nějak nefunguje. Spíš jsem se pobavil nad jednotlivými gagy /asi 3 dohromady/, než jako filmem takovým. Slušný pokus, ale ve výsledku marný.50%(20.6.2011)

Začátek je super - naschvály mezi popeláři atd. Potom se to ale přehoupne v pološílenou a polohloupou komedii, což ale v kontextu doby natočení příliš nevadí. Mezi klasiku subžánru patří scény s černošským kontrolorem a nadutými policajty. Co stálo za odpad na druhou, byl dabing, který by dnešní studenti udělali lépe.(15.2.2010)

• - Predstavitelia hlavných úloh, herci Charlie Sheen a Emilio Estevez, sú súrodenci. Ich biologickým otcom je legendárny Martin Sheen. (MM_Ramone)