Mrtvý bod - Série 3

(série)
Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (2017–2018), 15 h 44 min (Minutáž: 42–43 min)

Tvůrci:

Martin Gero

Sullivan Stapleton, Jaimie Alexander, Rob Brown, Audrey Esparza, Ashley Johnson, Luke Mitchell, Ennis Esmer, Tori Anderson, Mary Stuart Masterson (více)

Epizody(22)

Nové hádanky, nové šifry a staří nepřátelé.  Po několikaměsíčním hledání Kurt konečně našel Jane. Přinese sebou stříbrnou krabici s nápisem „Jane Doe“. Ta odkryje nová tetování, jenž zavedou Kurta a Jane do Benátek. Tam se dozví, kdo a proč jim to udělal. Pattersonová, Reade a Zapatová se objeví ve vězení neznámo kde. Pokusí se zjistit víc. To by však nebyli oni, aby se nepokusili o útěk. (Varan)

Likan7

Mrtvý bod měl skončit první, maximálně druhou sérií. Z třetí je už cítit jak moc je to vycucaný z prstu. Každý díl je tu nějaké smrtelné nebezpečí, které ohrožuje minimálně sluneční soustavu. A světe div se, po každým dílu se všichni plácají po zádech jak dobře to zase udělali. ()

Wally

Furt na stejný brdo...tady to bylo víc extrémní, protože snad v každém dílu šlo pomalu o záchranu světa... Na konci pár překvapení, ale asi to bylo nutné s výhledem na další sérii... Dokoukám... ()

bearmeedek

Vše, co mělo být řečeno, už proběhlo v prvních dvou sériích. Platí to tím víc, že jednotlivé série jsou dost dlouhé. Třetí řada už ujela trochu do běžných krimi seriálů. Téměř v každém dílu hrozí v Americe teroristický útok, nejčastěji přímo jaderný. A vždy je potlačen. Co mi vadilo ještě víc, bylo, že agenti Kurt a Jane byli tvrďáci a doteď se chovali normálně. V této řadě stále slzy "na krajíčku" (oba), naříkání a skuhrání. A to nemluvím o provedení různých vztahovek. Ale pořád dílko nad průměrem. 70%. ()