poster

Infected (TV film)

 • slovenský

  Nakazení

Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

Kanada, 2008, 85 min

Režie:

Adam Weissman

Scénografie:

André Chamberland
(další profese)
 • DJ Rocco iNc
  ***

  Pozrieť raz a dosť.(19.6.2011)

 • oveckaoa
  **

  Laciné béčko ale na podívání se to dá.(2.1.2011)

 • lennyd
  **

  Morová infekce, která se rychlostí blesku šíří mezi lidskou populací, vzbuzuje strach a děs. Naštěstí je zde Whitefield Corporation, která na trh dodává čistou, neinfikovanou vodu Hydropure - která by šíření děsivé nemoci měla zastavit. Novinářce Lise a jejímu bývalému příteli Benovi se ale do rukou dostává důkaz, že právě Whitefield Corporation je zodpovědna za šíření nemoci ... Podobné filmy mám docela rád, a občas jsem ochoten přivřít některé oko nad tou spoustou nelogičností, které se v těchto béčkách vyskytují (hlavní hrdina v obrovitánské továrně vždycky přesně najde to co hledá, hlavní ventil, který může vše zničit je absolutně nehlídaný a výbuch v továrně nezničí celou budovu, ale jen a pouze to co se scénáristovi právě hodí). Na druhé straně to docela hezky odsejpá, a než se člověk začne nudit, jsou tu závěrečné titulky. Celkově film nikterak nevybočuje ze své kategorie - jako jeden díl Krajních mezí by zapadl takřka dokonale...(6.1.2011)

 • slunicko2
  *

  Otravná céčková akční scifi. (2.1.2011)

 • Karamanlis
  ***

  Sci-fi horor z nočného repertoára TV Markíza, ktorá má na na vysielanie tohto typu lacných filmov snáď nejaký patent... Oproti iným mostruózno-invazijno-pandemickým scifárňam z programovej ponuky vyššie uvedenej TV je však na tom Infected ešte relatívne dobre a napriek digitálne pôsobiacim vizuálnym efektom ide o vcelku pozerateľný kúsok...(9.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace