Reklama

Reklama

Bráchova holka

  • USA Vicious Kind, The

Obsahy(1)

Příběh začíná, když Caleb Sinclaire (Adam Scott) neochotně vyzvedne svého mladšího bratra z univerzity a přiveze ho i s jeho novou přítelkyní Emou (Brittany Snow) domů na Den díkůvzdání. Caleb, který se nedávno rozešel se svojí dlouholetou přítelkyní, je vůči vztahům nedůvěřivý a proto varuje Petera před vztahem s Emou. Příběh se zamotá, když si Caleb uvědomí, že ho Ema velice přitahuje. Jak Calebovo pobláznění Emou roste, musí se rozhodnout, zda má jednat srdcem nebo rozumem. (Luteka)

(více)

Recenze (42)

nunka 

všechny recenze uživatele

Caleb Sinclaire je zdanlivo zatrpknutý nezávislák. Večne s cigou v ústach, utrápený a fuckujúci na svoj život a ľudí v ňom. Ako film plynie, máme možnosť sa zoznámiť s niečím citlivým a veľmi krehkým a zraniteľným v jeho vnútri. Jeho charakter je to, prečo sa oplatí pozrieť si tento film. Emocionálny život postáv vytvára správne napätie a "póza" len prekrýva to, čo nie je príjemné odhalovať. Výborná dráma, kde sa nedeje nič umelo dramatické, obohatená o príjemné dialógy, na ktorých sa dá príjemne pobaviť. Skvelá voľba! ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,UŽ JSI PŘEFIK HOLKU SVÝHO BRÁCHY?“...... /// Jsou okamžiky, který bratrský vztahy nezocelí. (Nebo jo?) Film se motá kolem toho jednoho...: LIDI OBČAS DĚLAJÍ VĚCI O KTERÝCH VÍ, ŽE JSOU ŠPATNÝ, ALE DĚLAJÍ JE TAK JAKO TAK, PROTOŽE MŮŽE BEJT PŘÍLIŠ BOLESTIVÝ UDĚLAT SPRÁVNOU VĚC. Drama o vztahu 4 lidí, kde jeden je ,,magor“ (a díky tomu má film potřebnej náboj), o rodině, kterou jedno tajemství rozdělilo a druhý zase spojilo (zřejmě) ocení víc mladý holky a pitavalové chlapských duší než já. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem (skoro) panic a mám holku. Brácha panic není (a holku nemá). A já nechci, aby se naše cesty ,,protnuly“. 2.) Nevěřím, že chtíč je silnější než láska. 3.) Thx za titule ,,AntS“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ * ()

Reklama

larelay 

všechny recenze uživatele

Presne takto ma vyzerat spravny nezavislak, teda aspon co sa mna tyka :) Pochmurna atmosfera, komplikovane vztahy, prava tvar ludskej povahy, so vsetkymi chybami a omylmi, ktore v zivote urobime. A pokial vam to herci zahraju ako z partesu a vsetko to doplna absolutne dokonala minimalisticka hudba, niet filmu takmer co vytknut. ()

robbiee 

všechny recenze uživatele

[imdb: 7.0/10] | me: Dobre natočená dráma kde postavy a dialógy ladia s veľkou ľahkosťou a tak nič zbytočne nenarúša celkový zážitok. Film sa dotýka nepríjemnej témy nie hollywoodskym spôsobom a tak pôsobí vierohodne nepríjemne reálne. :) Je to dobrá voľba ak má človek chuť na kus obyčajnej špinavej reality so slušným hereckým prevedením. Sometimes people do things that they know are wrong, but they just do them anyway. Because to do the right thing would be too painful. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Jeden z těch nezávislých amerických filmů, který mě osobně dost zaujal. Konečně. Komedie bych ale v tomto příběhu těžko hledal. Co už vynechat nešlo, byla Brittany Snow, na kterou se krásně koukalo a věděl to snad každý, kdo ve filmu hrál. Každopádně i příběh takový neměl chybu. Vlastně jsem byl napnutej každou chvíli a to je vlastně důkaz dobrého dramatu. Závěr mě pak utvrdil v tom,že tenhle film je fakt něco jinýho, než celá řada nezávislejch americkejch filmů. Pro mě tenhle film byl třeba dost velké překvapení. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

  • Adam Scott vo filme fajčí takmer v každej scéne. Cigarety však neboli klasickým tabakovým výrobkom, ale tzv. bylinkové cigarety, ktoré sa používajú pre hercov nefajčiarov. Na rozdiel od klasických cigariet neobsahujú ani tabak a ani nikotín. Podľa vlastných slov predstaviteľa hlavného hrdinu však nechutili práve najlepšie, vzdialene pripomínali chuť marihuany a bolela ho z nich hlava. (Abiosis)

Reklama

Reklama