Králové sexu (TV film)

Rated X

Životopisný / Drama

USA, 2000, 115 min

Výborná režie Emilia Esteveze a skvělé herecké výkony (především poměrně agresivní Sheenův projev) bohužel tenhle film nezachrání - především proto, že scénár je tak nějak o ničem, což je docela škoda, protože film o porno režisérech tu snad ještě nebyl!(20.10.2002)

• Djkoma

Emilio Estevez se musí jako režisér ještě mnohému naučit, ale ve spojení s Charliem "drogy, alkohol a ženské miluji" Sheenem mu to nečekaně sedělo. Bohužel film je kompletně o ničem a herecké výkony jsou spíše na hranici divadla v nemocnici pro odvykání závislosti na alkoholu.(10.12.2006)

• Marecek19000

No nic moc ale čekal jsem to i horší...(8.6.2013)

Charlie Sheen a Emilio Estevez, paródia na erotické filmy. Nebol to najhorší výkon Charlieho a Emilia, ale na Muži při práci to nemá.(3.1.2013)

Není to špatné. Bratrům to odsýpá a docela by mě zajímalo, jak moc osobní téma to pro ně, vzhledem k Sheenovo úletům, mohlo být. Film musí potěšit i zájemce o filmovou historii, protože odkrývá 1 z fenoménů USA 70. let, ať už de o nástup porna do kin obecně, pohnutý osud bří Mitchellů nebo o Marylin Chambers. Na druhou stranu v konkurenci tematicky příbuzných filmů jako "Lid versus Larry Flynt" či "Boogie nights" nemůže obstát.(26.9.2009)