poster

Natěrač (TV film)

Komedie

Česko, 2008, 95 min

Režie:

Jaroslav Brabec

Střih:

Jan Šmíd
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (172)

 • Alojs
  *

  Už když jsem v TV zbystřil upoutávku, podivil jsem se: "Odkdy Nova natáčí inscenace?" Samotná ochutnávka mě posléze pojistila v názoru, že se nic nezměnilo. Dlouhé, násilně ukecané, plné "nečekaných" zvratů... Dokoukal jsem, ale natrefit na TO znovu, střelhbitě bych přepnul... Klidně i na zrnění nebo barevné spektrum.(4.9.2010)

 • Tosim
  *

  JÁ PŘECE NEPRODÁM SVOU PROFESIONÁLNÍ DŮSTOJNOST ZA SEDM PŘED A SEDM PO. Vážně?(1.6.2009)

 • Enšpígl
  ***

  Jasná divadelní záležitost ve které je velmi podstatná úroveň herectví. Zatímco s výkonem Jitky jsem byl vcelku spokojen. Proměny své postavy z defensivního chování na ofensivní a opačně působily velmi dobře u Honzy Budaře jsem měl pocit poměrně velkého přehrávání, byť nezastírám, že jeho postava si o to vyslveně říkala. Marthu Issovou odmítám hodnotit, protože jí lidsky naprosto neuznávám, navíc jí vnímám jako nejhloupější herečku naší země. Samotná hříčka založená na jednom záletu má slušnej start, uprostřed vysadí motory a finále dojíždí na neutrál.(31.5.2015)

 • TheMaker
  odpad!

  Nedodíval. Trapnost nade vše.(17.5.2009)

 • gudaulin
  *

  Říká se třikrát a dost, ale v případě nováckých televizních inscenací mi stačí dvakrát podobný zážitek a napotřetí ušetřím čas na něco užitečnějšího. Mr. Johnson byl docela průšvih, ale Natěrač mu to myslím natřel. Divadelní hru neznám, ale její převedení na televizní obrazovku není ani tak humorné, jako spíš představuje festival trapnosti. Herci neskutečně přehrávají, což sice může být a také patrně do značné míry je záměr, jenže je to křečovité a lacině podbízivé. Čvančarová je podprůměrná herečka, která se hodí maximálně tak do telenovely. Celkově je to inscenace pro pravidelné čtenáře Blesku a diváky odchované Tele Tele. Celkový dojem: 20 %.(19.5.2009)

 • Ainy
  ****

  Výborná hra, skvěle vymyšlené dialogy třech postav, rovněž sqěle zahrané, bavila jsem se od začátku! Jitce Čvančarové cukaly koutky častěji, co jsem si všimla. Myslím si, že to nahrané nebylo a troufám si říct, že být vážný v situaci, kdy se bavíte s Honzou Budařem, který je vynikající komediální herec, musí být nadlidský výkon. Konečná scéna, kdy se setkají všichni tři, byla z celé hry nejlepší. Jsem si jistá, že se museli řezat všichni z filmového štábu, nevěřím, že ne! :-)(21.12.2013)

 • viperblade
  ***

  Nebylo to tak strašné, jak jsem čekal. Místy jsem se i zasmál. Jenže mám tu problém s hlavní rolí, protože mě ta Čvančarová, ač je krásná, fakt nesedí coby herečka. Do její role jsem si uměl představit spíše Badínkovou, například. Ale za Budaře, který mi místy připomínal Saturnina, za Issovou, která byla správně ujetá a za pár povedených vtípků, především z Budařovy strany, dávám 3 *. P. S. O reklamě jsem se sem schválně podíval a jistě, někteří debilové opět hodnotí po polovině... tyhle fakt nemám rád a tvrdě bych je trestal...(17.5.2009)

 • hellstruck
  **

  A tak na české poměry to bylo celkem slušné.Čvančarová je dobrá herečka a Budař celkem sympaťák.(23.3.2011)

 • Ej Hlemýžď
  *

  Ježišmaria, co se to přihodilo? Těšil jsem se, že to bude docela dobrá komedie, jakou jsem viděl před časem v divadle se Zedníčkem v hlavní roli. No, nebyla.(23.6.2010)

 • paascha
  *

  Převařená sračka, které Nova sluší.(21.12.2009)

 • Tom_Lachtan
  **

  jedna hvězdička za Budaře, jedna za Issovou.... Tohle patří do divadla, nebo do rukou někomu jinému než nově(16.5.2012)

 • petaspur
  ***

  Urážlivý natěrač s hereckými ambicemi, zanášející manželka a žena, jejíž manžel k zanášení přispíval svým pravidelným zastrkováním. Tato trojice mne poměrně nečekaně pobavila, i když jsem byl občas obdařen direktem v podobě Budařova přehrávání či Čvančarové nedohrávání.(21.12.2009)

 • LiVentura
  odpad!

  Vypatlaná novácká ... :-((((21.12.2009)

 • Pepinec
  ***

  Zcela upřímně se mi protiví novácká produkce podobných záležitostí. Opravdu. Natěrač mě však příjemně překvapil. Herci přehrávali, našlo se pár děravých míst, rozhodně ale jde o to lepší, co jsem za poslední čas na Nově shlédl. Anebo jsem si jen přespříliš představoval, jak skvělá podívaná by to byla v divadle...(21.12.2009)

 • Hromino
  **

  Není to zas až takového zlo, jak tady někteří píšou. Sice to je opravdu klišé, Nova se nezapře, ale přežít se to dá s lehce nadprůměrnými herci.(19.5.2009)

 • Allien.9
  **

  Slabé, Budař zachraňuje.(21.12.2009)

 • IQ Tiqe
  ***

  Vadlo mi, jak moc Budař přehrával, jinak hra to byla dobrá, rád bych ji někdy viděl v divadelním provedení.(17.5.2009)

 • kingik
  ***

  Jan Budař úspěšně zastoupí manžela a zachrání čest dámy v televizní adaptaci slavné divadelní komedie. Sekundovat mu budou skvělá Jitka Čvančarová a Martha Issová. A je to docela legrace. Některé scény jsou až absurdní, ale herci zvládají jízdu po tenkém ledě s přehledem, ale mohlo se více klást důrazu na příběh, který není tak zajímavě podán, jak by si zasloužil.(20.5.2009)

 • bassator
  *

  Absolutně ubohá zábava kterou ani Honza Budař nedokázal zachránit - 21. 12. 2009 - 20%(27.1.2010)

 • Socraates
  ****

  To jsme to tý n@vě zase jednou v komentářích pěkně nandali, co? Jsme přece sakra odborníci, čsfďáci! Jak bychom před ostatními vypadali, nepohanit ten prokletej televizní kanál plnej komerčních sraček, že jo? Tak to já na just jednu hvězdu přihodim, protože ač Brabec nechává sexy Čvančarku dost často přehrávat a občas neukočíruje ani Budaře, a i když mně občas vadila dráha snímající kamery, tak jediná opravdu pekelně špatná součást týhle inscenace byla hudba pana Vondráčka, to teda brrrrr!(22.12.2013)

 • Vančura
  ****

  Pro mě osobně nečekaný filmový objev, který mě hodně nadchnul. Je to taková sranda, že se chechtám ještě druhý den, když si na to vzpomenu. Herecké výkony jsou zde absolutně bezchybné - Issová je ve své roli nádherně nesnesitelná, Čvančarová zde fantasticky ztvárnila zazobanou rajdu (tento typ postav se pro ni myslím už stal příznačný, protože v nich může naplno zúročit svůj mimořádný sex appeal) a naprostým králem je zde Budař, který zde herecky předvádí něco neuvěřitelného - jeho mimořádný komický talent a dokonale chameleonský vzhled umožňující mu vypadat jakkoli mě zde poprvé přiměly k tomu herci pocítit hluboký respekt a počítat ho nově k mým českým oblíbencům. Divadelní ráz předlohy je zde naprosto markantní, ale to nepovažuji za nedostatek a naopak mi to velmi sedlo. Samotné finální rozuzlení je potom podle mě zcela skvostné. Soudím, že je zde tento výjimečně zdařilý televizní počin hluboce nedoceněný.(19.11.2018)

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace