poster

Natěrač (TV film)

Komedie

Česko, 2008, 95 min

Režie:

Jaroslav Brabec

Střih:

Jan Šmíd
(další profese)
 • SOLOM.
  **

  Jako divadelní hra to mohla být bomba – nevím nebyl jsem na ní, ale jako film /komedie TV NOVA nic moc. Mé očekávání vzhledem k hereckému obsazení bylo mnohem větší. Přitom zpočátku se zdá, že by to mohla být opravdu dobrá podívaná. Sexy Jitka, Budaře mám jako herce celkem rád a Issová si zpočátku taky nevedla špatně. Dokonce se tu objeví několik povedených scének, hlášek a i humor neměl chybu. Jenže zhruba od poloviny se to začalo zhoršovat. Zábava šla stranou, přišel nucený humor a ještě k tomu neuvěřitelné přehrávání ze strany všech tří zúčastněných...Jakoby chlastali během natáčení doopravdy. Což je celkem škoda, protože to mělo dobře našlápnuto k úspěchu...40%(7.4.2016)

 • Lukoboss
  ****

  Herecký koncert (především) Jana Budaře v nízkorozpočtevé adaptaci divadelní hry. A pokud se na to díváte tak, že je to v podstatě divadelní představení, nemůžou vám vadit věci jako přehrávání herců atd. Ke konci to pěkně gradovalo, i když ta poslední scéna tam být nemusela (bohužel jsem ji očekával).(18.5.2009)

 • Pepinec
  ***

  Zcela upřímně se mi protiví novácká produkce podobných záležitostí. Opravdu. Natěrač mě však příjemně překvapil. Herci přehrávali, našlo se pár děravých míst, rozhodně ale jde o to lepší, co jsem za poslední čas na Nově shlédl. Anebo jsem si jen přespříliš představoval, jak skvělá podívaná by to byla v divadle...(21.12.2009)

 • spaceCadet
  ***

  Nepřišlo mi to tak hrozný aby to muselo mít 45 %. Divadelní hra přenesená na televizní obrazovku. Docela jsem se i nasmál. Líbili se mi všichni herci hlavně Budař to je jas. Ten to zvládl s přehledem a s nadsázkou, která mi k tej roli vcelku pasovala. Film nemá větší ambice, než aby na něj lidi koukali večír v televizi. Tam byl uveden a tam taky patří. Nic víc nic míň v tom nehledám. Tři hvězdy si zaslouží si myslím.(22.3.2011)

 • Ainy
  ****

  Výborná hra, skvěle vymyšlené dialogy třech postav, rovněž sqěle zahrané, bavila jsem se od začátku! Jitce Čvančarové cukaly koutky častěji, co jsem si všimla. Myslím si, že to nahrané nebylo a troufám si říct, že být vážný v situaci, kdy se bavíte s Honzou Budařem, který je vynikající komediální herec, musí být nadlidský výkon. Konečná scéna, kdy se setkají všichni tři, byla z celé hry nejlepší. Jsem si jistá, že se museli řezat všichni z filmového štábu, nevěřím, že ne! :-)(21.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace