Cela 2

Diane Millett

Kostýmy:

Amy J. Roberts
  • OG_Swifty

Těžká nuda, kterou jsem musel po zhruba 30 minutách vypnout. Nápad "týrání" obětí formou klinické smrti mě osobně nezaujal, záporák plný chytrých informací ve mě nevyvolává žádné pocity (snad kromě iritujícího zmutování jeho hlasu, abychom jako ještě nepoznali, kdo to je) a nakonec samotné herecké výkony jsou snad jen o chlup lepší než amatérského týmu ze střední školy. Hlavní herečku si dokážu představit tak možná v nějakém teleshoppingu, možná jako tvář značky nějakých pleťových krémů, ale jako vyšetřovatelku s paranormálními schopnostmi fakt ne(13.1.2013)

• JASON_X

Maximálně mozkovýplachový nářez a povinnost pro každého ctitele a milovníka špatných filmů. Už jste někdy řvali smíchy i ohromením zároveň? Že ne? Pak se vám to možná podaří při sledování této videošílenosti. Zpočátku se mnou lomcovaly hlavně dialogy a herecký talent dámy jménem Tessie Santiago, ovšem ta se mi postupně začala zvrhle víc a víc líbit, takže jsem ji vzal na milost. Ovšem ještě vydatnější porci zábavy, než "herecké" výkony, postupně servíruje námět a scénář. Tedy ona ta základní myšlenka není zase tak špatná - šílený vrah s lékařským vzděláním, který své oběti opakovaně usmrcuje a hned poté zase oživuje - ale to její zpracování, ten scénář, ty dialogy... No ale co se dá čekat od nějaké regionální mormonské televize, že... A na nějakou příbuznost s velmi povedeným The Cell samozřejmě zapomeňte, tohle je opravdu úplně o něčem jiném.(16.10.2013)

• Amynka

Asi takhle...až do včerejška jsem netušila,že existuje pokračování luxusního filmku Cela.Dnes jsem se na to teda podívala a samozřejmě jsem čekala,že to bude totální kravina...a taky že jooo!!Naprosto příšerný herecký výkony a ještě debilnější děj..Ale já se kupodivu docela bavila..jako sledovala jsem to a neustále si říkala,jak je to stupidní,ale přesto jsem se celkem bavila..prostě jsem vypla mozek a čuměla na film,kterej nebyl vyloženě nudnej..stupidní ano,ale ne nudnej..Chvilku jsem uvažovala dokonce o třech hvězdách,ale to bych urazila filmy,kterým jsem dala za tři a tak dávám silný dvě hvězdičky..protože občas mám chuť vypnout a užít si naprosto nenáročnej film,kterej je sice pičov...,ale nenudí..:-))Ale nesmí se to brát jako pokračování-to bych musela dát ODPAD,ale jako samostatnej film...(19.9.2014)

• Dubro

Mám rád leto. Trigovica, kraťasy, slnečná optika vrastená do nosa, šlapky na boso (chi-chi) sa zabárajú do topiaceho sa asfaltu (kto vie, či topiaci asfalt sa tiež slamky chytá?), človeka to ťahá k vode, alkoholika na pivo a eskimáka do mrazáku. To leto, keď tretí Zlatý bažant, steplený na slnku, chutí ako kravský moč, keď v aute bez klímy sa bermudy krásne lepia na zadok (na chlpatý menej) a keď kravaťáci v sakách a s klímou kýchajú ako besní psi. Fantázia. A potom jeden nádherný teplý večer si pustíte nejaký viblejo film a celá tá radosť z letného dňa je preč. Mizerní rádobyherci, mizerná kamera, mizerný príbeh, mizerné všetko. Prvá cela s tou s tým zadkom bola aspoň pastva pre oči. Toto leto už žiadny video film. To radšej päť tretích bažantov.(11.6.2009)

• Deimos

***Celkem 24%***TV/// Obsazení 2/10 Děj 3/10 Hudba 3/10 Efekty 1/10/// PLUS: první třetina byla celkem zajímavá, zajímavé bylo vyšetřování a docela ušla i atmosféra, na to že jsem čekal úplný průšvih se to dalo zhlédnout MÍNUS: první třetina klame tělem, protože ta poslední už je veskrze natahovaná nuda, prozrazení hlavní záporné postavy je směšné, jeho motiv rovněž, opakující se efekty už napopáté neosloví, na podesáté otravují, obsazení je slabé, herecké výkony (jestli vůbec nějaké) jsou ještě slabší./// Shrnutí: Druhá Cela přišla pozdě. Je především techniky ale i na jiných místech slabší než předchůdce a to je na "dnešní dubu" pěkná ostuda. Uvedení na trh i jako videofilm působí zbytečně. Jedině kde film může zaujmout je pozdě v noci nenáročného diváka./// PS: Z finančních důvodů razantně ubylo i fantasy prvků, což je věc která byla v předešlém filmu matoucí, takže mi jejich absence ( i když ne úplná) vůbec nevadí.(16.1.2013)

• - Natáčení probíhalo ve státě Utah v Americkém Salt Lake City (Terva)