poster

One Piece: Nedžimakišima no bóken

 • Japonsko

  ワンピース ねじまき島の冒険

 • Japonsko

  One Piece: Nejimaki shima no bōken

 • Japonsko

  One Piece: Nejimakijima no Bouken

 • USA

  One Piece: Adventure of Spiral Island

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2001, 55 min

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • Zíza
  **

  Další zbytečně dlouhá epizoda. U prvního filmu jsem byla s hodnocením ještě shovívavá, přece jen to byl můj první One Piece film, ale u tohodle už jdu s jednou hvězdičkou dolů, i když vlastně zážitek byl téměř stejný (co dřív mele..). Byly tu jen dva okamžiky, které se mi vyslověně líbily a na větší chvíli než zbytek vryly do paměti - Sanjiho výhra nad ježkem (ta kulatá věc, co měla kolem sebe dokola ostny) a zašputnování "rozteklé ženy" Nami (to ona byla ta, která špuntovala :-D čeština...). Jinak to byl prostě průměr, podprůměr. Nic nového. Jestli jsou i další filmy takové, tak to potěš, to je rovnou vzdávám.(18.6.2010)

 • Naslund
  **

  Jeden ze slabších filmů. Svět One piece dává hrozně moc prostoru k různým zápletkám, ale tady je to zcela tuctovej příběh, kde nepobaví dobrodružství, ale jen těch pár vtipů. V podstatě jsem po nadějném začátku a následovném ničem už jen čekal na závěr, protože čekat něco nového se od této zápletky prostě nedalo a náplň nebyla vůbec lahodná. Musím přiznat, že nejvíc mě zklamalo, že se tu objevila postava s podle mě nejsilnější vlastností, která už nebude moct být v seriálu. Ale jak rychle byla poražena, bylo srandovní :)(23.12.2010)

 • Starletka
  ***

  Další pohodový One Piece film (vzhledem k délce spíš speciál), který opět dobře pobaví a rozptýlí, ale neoplývá nějakým převratným dějem a ani nezanechá žádný hlubší dojem. Ovšem rozhodně o něco málo lepší než film předchozí. 6,5/10(26.4.2015)

 • Ceres
  ***

  Stále průměrné, ale lepší než film první. Nesouhlasím s komentáři (Zíza a Naslund). One Piece vyniká v tom, že je hodně rozvleklý a v 55 minutách jaksi není možnost něco epického vystavět, je to jen méně než 3 epizody, takže jde spíš o oddychovku, které přeci jen předčí některé sady fillerů. Pro fanoušky One Piece je to celkem solidní odpočinkový film, nic jiného.(21.8.2013)

 • Kimkong
  **

  Následuje po 60. epizodě. Slabší jak první díl. Prostředí celkem zajímavé, jen jsem nesnášel ty nové kladné hrdiny.(1.10.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace