One Piece: Chinjō shima no chopper ōkoku

• Japonsko

ワンピース 珍獣島のチョッパー王国

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2002, 56 min

Rozhiodně lepší film, než byl předchozí... tak proč má horší hodnocení? :-) Je zábavnější, nápaditější, hudba je použitá stejně špatně jak předtím, je tam navíc výbornej Chopper a vedlejší zápletka s děckem není tak nepříjemná, jako jindy. No možná to chtělo trochu zkrátit, ale nic slabšího tam nevidím.(23.12.2010)

Chopper's Kingdom on the Island of Strange Animals je o skok lepší film než předchozí dva, je to díky Chopperovi, který přidal i do série ultimatní prvek, díky kterému nabrala nový dech. Příběh je v podstatě jednoduchý a vzhledem k tomu, že film má opět pod hodinu, nelze počítat s rafinovanější zápletkou, takže je to vše napřímo, stopáž je tak akorát (nesouhlas s Naslundem) a opět je to dobrá oddychovka, která dobře pobaví. I když příběh je jen průměrný, tak Chopper mě udržel celou dobu v pohotovosti a ani jednou jsem se nenudil, proto to lepší hodnocení.(22.8.2013)

Dalo by se říct až pohádkový film, věnován v té době ještě nováčkovi Chopperovi. Opět skvěle odpočinkové, zábavné a kvalitou lepší než předchozí dva filmy. 7/10(26.4.2015)

Následuje po 102. epizodě. Líbil se mi ze mí více než dva předešlé díly. Z počátku celkem vtipné, poté dostal až moc velký prostor Mobambi.(1.10.2014)