• Greny
  ***

  S tímto dokumentem jsem moc spokojen nebyl, protože má podle mě neúměrně dlouhou stopáž a jednotlivé záběry v kombinaci s dlouhosáhlými monology jsou pro diváka únavné a někdy až nudné. Často bezúčelné záběry ruší divákovu pozornost. Agitační záměr je cítit s každého slova a záběru. Na druhou stranu ve filmu najdeme i silné okamžiky ... 3* , ale ta třetí kulhá na obě nohy(28.4.2010)

 • Uradnik

  Hodne tvrdá kritika "kapitalizmu" - na jednej strane dosť agitačná, na druhej strane dosť presvedčivo natočená. Na poctivé zhodnotenie tohto druhu filmov je podľa mňa potrebné prejsť dokumentáciu k jednotlivým scénam (teda či filmová skratka jednotlivých udalostí je robená poctivo atď.), na čo ako bežný divák ambíciu nemám. Preto aj hodnotenie ponechávam na iných.(6.11.2009)

 • Dragoni
  *****

  Vítejte ve světe, kde je vše postaveno na hlavu, ve světě kde vaše peníze nejsou ve skutečnosti vašimi penězi.(15.3.2014)

 • HellFire
  ****

  Peníze. Metla lidstva. Jsem znechucen z toho, jak to chodí. Bohatí si žijí v přepychu a nechávají za sebe pracovat levnou pracovní sílu, která celý den maká za pár šlupek, protože nemá na výběr. My si pak užíváme přepychu ve srovnání s tím, jak žijí lidé v těchto zemích. Máme dost jídla, oblečení, základních potřeb. Strachujeme se o svou výplatu a přitom si žijeme relativně jako boháči. Jak může tenhle systém dopadnout? A to, že většina peněz je jen virtuálních, není dnes žádná novinka.(27.2.2014)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $3,654,004(7.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace