Total Detox

Horor

Česko, 2011, 97 min

• Oktavianus

Z vysoka kašlu na berličku ve stylu "na to, že je to český horor..." a podobné bláboly. Každému měřím stejně, a to je případ i tohoto home videa. Našel jsem v něm celou řadu skvělých momentů, dobrých nápadů, vtípků a odkazů, líbí se mi, že Vojkůvka je ten zábavný typ fandy - magora, co se zároveň nebojí ani silných scén (třeba závěr je špičkovej). Problémem (alespoň u mě) je to, že totální amatéřina (v "hereckých" projevech, tricích, střihu, kameře a dialozích) zcela přebíjí jakýkoli náznak lepšího pocitu. Proboha, vždyť i Jesus Christ Vampire Hunter a další poklady společnosti Troma vypadají proti tomuto fanouškovskému pokusu o amatérský film jako perly světové kinematografie! Většinu času mi bylo za tvůrce hodně moc trapně. Víc jak dvě hvězdy proto dát nemůžu, i když by to si kat feťáků a bezesporu talentovaný Vojkůvka zasloužili.(17.4.2013)

• zette

Jelikoz jsem od Vojkuvky videl film Nekdo tam dole me ma rad, neubranil jsem se u Total detoxu zklamani. Jasne, uvedomuji si, ze film si tvurci financuji sami a pustili se do zanru, ktery u nas nema vybudovanou tradici, tech chyb ale bylo spousta (jednou Martin monokl mel, pak nemel, zase mel..., a to prvni maskovani bylo hodne amaterske). Nepovedene byly i zabery jednotlivych vrazd a kamera byla taky otravna. Herecke vykony ale spatne nebyly, zaujal predevsim Miroslav Rataj. O co se ale Vojkuvka tradicne opira je kvalitni scenar! Kazdopadne drzim palce v dalsi tvorbe.(21.3.2013)

• 2-Xtreme

OMFG! Po poslednom Vojkůvkovom filme som bol nadšený a tešil som na na jeho daľší film. Po prvých informáciách som sa na Total Detox nijak extra netešil, ale to čo som nakoniec dostal bol šok. Někdo tam dole mě má rád bol skvelý kus expliotationu, ktorý bol dobre vymyslený a obstoje natočený. Total Detox je tupý na kolene napísaný "film", aký vymyslí väčšina hororových nadšencov. Nemám viac čo dodať. Jo, a nuda! Od úplného odpadu film delí len fakt, že to vôbec vzniklo (alebo, aj snaha sa cení). PS: Kamarát, nekamarát, fanúšik, nefanúšik, toto je nazaj velký fail a neskutočný pokles od predošlému filmu.(3.2.2011)

• Big Bear

Jako parodie by to ještě ušlo. Jenže ono je to míněno vážně. DVD jsem koupil za 10 Kč v pošetce a přiznávám, že jsem nečekal nějaký dechberoucí zážitek. Chtěl jsem tomu dát šanci. Bohužel je to strašně amatérské, herci příšerní, vlastně celé je to příšerné a ještě zatraceně dlouhé... Než tohle vidět znovu a strávit u tohoto ,,slasheru'' pche ! dalších 97 minut, to si raději pustím 3x za sebou mnou natočené video z promoce šváry... Tenhle film potká stejný osud jako jemu podobné. Bude odvezen na chalupu, kde bude při nějaké akci s přáteli v podvečerních hodinách puštěn jako echt komedie. Jednu ránu sekerou, víc do toho DVD sekat nemá cenu. *(11.3.2015)

Suport Vojkůvka! - Škoda jen ,že neumí (nebo nemůže) svým nápadům dát trochu (dost) profesionálnější tvar.- Oproti Někdo tam dole mě má rád ,o dost lepší herci (taťka naprosto přirozenej),-ale ještě víc než mizernej zvuk mě rušili opravdu většinou dost hrozně nasnímaný šroubovaný dialogy.-Vlastně celej film má jen dvě polohy-podle kterých se to mohlo vlastně i pojmenovat-Pindy a Krev.(1.2.2011)

• - Vo filme zaznie viackrát pieseň od českej punkovej skupiny Pipes and pints. (PiskotkOi)