Total Detox

Horor

Česko, 2011, 97 min

Nějak si nevzpomínám, kdy jsem se naposledy takhle dobře bavil. Roman Vojkůvka si u mě po kvalitním NEUSÍNEJ! vysloužil další plusové body a určitě prověřím i NĚKDO TAM DOLE MĚ MÁ RÁD. Státní fond pro podporu a rozvoj české kinematografie by měl namísto pumpování miliónů do megasraček typu BATHORY podpořit, byť třeba i pouhými pár tisíci korun, podobné projekty, jako je tento.(6.2.2011)

• Big Bear

Jako parodie by to ještě ušlo. Jenže ono je to míněno vážně. DVD jsem koupil za 10 Kč v pošetce a přiznávám, že jsem nečekal nějaký dechberoucí zážitek. Chtěl jsem tomu dát šanci. Bohužel je to strašně amatérské, herci příšerní, vlastně celé je to příšerné a ještě zatraceně dlouhé... Než tohle vidět znovu a strávit u tohoto ,,slasheru'' pche ! dalších 97 minut, to si raději pustím 3x za sebou mnou natočené video z promoce šváry... Tenhle film potká stejný osud jako jemu podobné. Bude odvezen na chalupu, kde bude při nějaké akci s přáteli v podvečerních hodinách puštěn jako echt komedie. Jednu ránu sekerou, víc do toho DVD sekat nemá cenu. *(11.3.2015)

• zette

Jelikoz jsem od Vojkuvky videl film Nekdo tam dole me ma rad, neubranil jsem se u Total detoxu zklamani. Jasne, uvedomuji si, ze film si tvurci financuji sami a pustili se do zanru, ktery u nas nema vybudovanou tradici, tech chyb ale bylo spousta (jednou Martin monokl mel, pak nemel, zase mel..., a to prvni maskovani bylo hodne amaterske). Nepovedene byly i zabery jednotlivych vrazd a kamera byla taky otravna. Herecke vykony ale spatne nebyly, zaujal predevsim Miroslav Rataj. O co se ale Vojkuvka tradicne opira je kvalitni scenar! Kazdopadne drzim palce v dalsi tvorbe.(21.3.2013)

• pornogrind

Slasher po česku. Tak tohle byl pořádnej průser. Nic proti Vojkůvkovi, ale tohle je bída i na český poměry. Otřesný vraždy, debilní příběh, toporní "herci" a hlavně naprosto stupidní dialogy. No prostě nuda jako kráva. A pokud srovnám tento film se starším Někdo tam dole mě má rád (2008). Tak Total Detox je rozhodně někde jinde a balancuje na hranici odpadu. Jasně i Někdo tam dole mě má rád bylo chabý na herecký výkony a dialogy nebyly taky zrovna dvakrát vypilovaný, ale přesto to mělo něco do sebe. Tenkrát jsem z toho ( i přes amatérismus, kterej z toho číšil) byl docela nadšenej a říkal jsem si, že díky Vojkůvkovi se i v ČR blejská na lepší hororový časy. Teď už vím, že jsem se mýlil. Z tohohle si prostě na prdel nesednu. A tak jediný co na tomhle filmu můžu ocenit je citát, kterej je hned na začátku " ZLO NEMŮŽE BÝT NIKDY PORAŽENO DOBREM, ZNIČIT HO MŮŽE JEN ZLO KRUTĚJŠÍ A BEZCITNĚJŠÍ NEŽ JE ONO SAMO " Jinak je to naprostý zoufalství a neskutečná nuda.(11.9.2015)

• Pedestrian

Nehodlám Total Detox hodnotit v měřítku amaterského filmu. Je to film, který vychází na novinových stáncích a stojí téměř stejně jako Vládce temnot nebo Statečné srdce! Ano, technicky je lepší než třeba Čepel smrti, ale to bylo aspoň zábavné home video. Zakoupené DVD s radostí daruju a jsem ochotný za něj zaplatit i poštovné.(31.1.2011)

• - Vo filme zaznie viackrát pieseň od českej punkovej skupiny Pipes and pints. (PiskotkOi)