Reklama

Reklama

Total Detox

všechny plakáty
Trailer

Obsahy(1)

Sekera je jediný lék. Jediné řešení je naprostá detoxikace. Mladý nadějný narkoman Martin (Jiří Krupica) je přinucen svým otcem (František Strnad) skončit s drogami. Zatímco se pokouší zbavit závislosti za pomoci psychoterapeuta Machovského (Miroslav Rataj), v temných zákoutích města maskovaný vrah brutálně masakruje každého, kdo má cokoliv společného s narkotiky. Pokud Martin nedokáže přestat, hrozí mu stejný osud. Krev smíchaná s heroinem teče špinavými ulicemi. Total Detox - slasher v klasickém střihu se vším, co k tomuto oblíbenému subžánru hororu patří. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (86)

slunicko2 odpad!

všechny recenze uživatele

Horor? Ano, je fakt horor film sledovat. 1) Nejsem fanouškem filmů, ve kterých se nedostatek tvůrčí invence, neznalost prakticky všech filmařských řemesel a ochotnické herecké výkony vydávají za přednost nebo omlouvají nízkým rozpočtem. Proto nejsem ani fanouškem uvedené splácaniny. 2) Když jsem americkému Hostelu dal jednu hvězdičku a dvojce odpad, jak mohu asi ocenit Detox? ()

destroy83 

všechny recenze uživatele

V pořadí třetí a opět velmi kvalitní zářez do české hororové historie v podání Romana Vojkůvky. Tentokrát se jedná o slasher s parádním maskovaným zabijákem a pořádnou porcí násilností, které zavánějí syrovým exploitem, takže divákovi ihned naskočí předchozí režisérův kousek Někdo tam dole mě má rád. Příběh se točí kolem mladého Martina, který se potýká kromě své závislosti i s neopětovaným citovým vztahem k bábovce, která také ráda občas upadne do rauše a se svým otcem, jehož praktiky v čele s návštěvami psychoterapeuta Martina přímo ubíjejí. Zatímco se Martin plácá ve svých problémech, kolem pobíhá maskovaný zabiják a nemilosrdně likviduje každého, kdo má co do činění s fetem. Celé dílko perfektně šlape za pomoci vhodné muziky, nezbytného ženského poprsí, místy nadprůměrných hereckých výkonů, spousty vychytávek (hororové postery na zdích, speciálně vytvořené kraťasy, odkazy na slavné filmy) a vyšperkované pointy. I přes hrozný zvuk se v celku jedná o velmi slušnou krvavou jízdu, která si zaslouží s přehledem čtyři hvězdy. ()

Reklama

Morholt 

všechny recenze uživatele

Je obrovská škoda, že na kdejakou hovadinu se koruny najdou, ale na pořádný český horor nedá nikdo ani vorla. A Vojkůvka by si určitě nějakou podporu zasloužil. Takhle se musel spokojit s amatérskými podmínkami, ale ke cti je mu nutno dodat, že lépe by to už asi ani nešlo. Je jen škoda, že byl nucen do rolí feťáků obsadit jen ryzí amatéry. Tam byl ten rozdíl mezi amatérským a profi filmem nejvýraznější. Každopádně se mu vše podařilo dohnat příběhem a výborným finále. Tak třeba se někdo chytí za nos, a příště režisérovi přispěje. 60% ()

pornogrind 

všechny recenze uživatele

Slasher po česku. Tak tohle byl pořádnej průser. Nic proti Vojkůvkovi, ale tohle je bída i na český poměry. Otřesný vraždy, debilní příběh, toporní "herci" a hlavně naprosto stupidní dialogy. No prostě nuda jako kráva. A pokud srovnám tento film se starším Někdo tam dole mě má rád (2008). Tak Total Detox je rozhodně někde jinde a balancuje na hranici odpadu. Jasně i Někdo tam dole mě má rád bylo chabý na herecký výkony a dialogy nebyly taky zrovna dvakrát vypilovaný, ale přesto to mělo něco do sebe. Tenkrát jsem z toho ( i přes amatérismus, kterej z toho číšil) byl docela nadšenej a říkal jsem si, že díky Vojkůvkovi se i v ČR blejská na lepší hororový časy. Teď už vím, že jsem se mýlil. Z tohohle si prostě na prdel nesednu. A tak jediný co na tomhle filmu můžu ocenit je citát, kterej je hned na začátku " ZLO NEMŮŽE BÝT NIKDY PORAŽENO DOBREM, ZNIČIT HO MŮŽE JEN ZLO KRUTĚJŠÍ A BEZCITNĚJŠÍ NEŽ JE ONO SAMO " Jinak je to naprostý zoufalství a neskutečná nuda. ()

Koly 

všechny recenze uživatele

Nějak si nevzpomínám, kdy jsem se naposledy takhle dobře bavil. Roman Vojkůvka si u mě po kvalitním NEUSÍNEJ! vysloužil další plusové body a určitě prověřím i NĚKDO TAM DOLE MĚ MÁ RÁD. Státní fond pro podporu a rozvoj české kinematografie by měl namísto pumpování miliónů do megasraček typu BATHORY podpořit, byť třeba i pouhými pár tisíci korun, podobné projekty, jako je tento. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (1)

  • Vo filme zaznie viackrát pieseň od českej punkovej skupiny Pipes and pints. (Déé X Géé)

Reklama

Reklama