Reklama

Reklama

Mladá žena dělá dvě práce, aby si mohla dovolit koupit byt s výhledem na proslulý přístav v Hong Kongu. Ale když zjistí, že nemůže držet krok se stále rostoucími cenami nemovitostí, použije extrémní prostředky, aby získala co chce.
Když byla Cheng (Josie Hoová) ještě malá, mohla z jejich bytu v Hong Kongu sledovat proslulý přístav Victoria. Ale jak šel čas, staré budovy před jejich domem byly zbourány, aby uvolnily místo pro velký rezidenční projekt, který nyní blokuje její výhled. Zklamaná a naštvaná Cheng přísahá, že jednoho dne našetří dost peněz, aby se její rodina mohla přestěhovat do nového bytu s nádherným výhledem na moře. Pro dosažení svého snu, musí Cheng tvrdě pracovat na plný úvazek na dvou místech. Dokonce zajde tak daleko, že ukradne data zákazníků, aby je prodala jiným společnostem. Nicméně, bez ohledu na to jak moc dře, nemůže vydělat dost, aby udržela krok s neustále se zvyšujícími cenami hongkongských nemovitostí. Když její otec smrtelně onemocní a léčebné náklady rostou, rozhodne se učinit pro rodinu osudovou volbu - nechat otce zemřít a vyinkasovat peníze z jeho pojištění. Ale jak se ukáže, ani peníze z pojistky nebudou stačit, protože ceny opět poskočily. Její sen se zdá být navždy nedosažitelný ... dokud Cheng náhle nedojde, že pokud má získat co chce, musí vzít věci do svých vlastních rukou ... i kdyby to mělo znamenat, že budou hodně od krve. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (143)

ghatos 

všechny recenze uživatele

Šílený masakr? :) :) Tohle je mix sociálního dramatu a fans slasher-komedie okořeněněné mírnými gore prvky. Vidět zvratky, krev, absurdní mordy...no nakonec proč ne. Chybí tady však podstatná věc a to je myšlenka nebo atmosféra. Přece vystřelený mozek nemůže nikoho uspokojit. V dnešní produkci je to hodně málo. Jestli se chce někdo podívat na nepříjemný, odporný a mrazivý hnus, tak mu doporučuji Martyrs nebo Srpski film. 2/3 Dream home tvoří neurčitý odosobněný malý příběh "malé" ženy. Té jebne - nic víc a nic míň. Finální propojení dvou vláken slátaniny vyděsí. Ano, zhnusí svou banalitou. Tolik nudných minut ničeho. 1* dávám za černý humor. 23%. ()

dubinak 

všechny recenze uživatele

Vůbec se zde nedivím nadprůměrnému hodnocení, já ovšem vidím Dream House jako další asijskou splétačku, která pro mě byla kvůli neustálému časovému prolínání těžkou šifrou. Samozřejmě ocením vskutku vyvedené a až neuvěřitelně originální gore scény, kterých bylo sakra hodně. Ta jedna linie, kde poznáváme převelice divný a na můj vkus špatně zvolený motiv chladnokrevné vražedkyně, je ale hrozná nuda a právě to sráží tento snímek prudce dolů, protože se jen kecá o penezích a o cifrách, kterým ani nevěnujeme pozornost. Brutalitou se ale nešetřilo, proto považuji Dream House za silný průměr. ()

Reklama

italka63 

všechny recenze uživatele

Docela brrr....nemám vyvražďovačky zrovna dvakrát ráda, ale tady byly perfektní.Křehká, sympatická, od pohledu nesmělá a vcelku zakřiknutá Asiatka....kdo by to do ní řekl?Tohle všechno pro vysněný byt s výhledem na moře, které miloval dědeček? Mám asi trošku více evropské myšlení, i když větší byt by se taky hodil.-))))))Převedeno do filmu, byl ponurý , nepustím si ho ještě jednou, ale za atmosféru a herecký výkon dávám, až se tomu sama divím, čtyři hvězdy. ()

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Originální způsob, kterak snížit cenu bytu s výhledem na moře: Není nic jednoduššího - stačí v příslušném domě brutálně a sadisticky zmasakrovat aspoň deset nájemníků, nejlépe včetně nějaké těhule, aby to bylo jó hustý, no a ceny začnou rapidně klesat. Slečna Čeng prostě ten byt chtěla, tak se nedalo nic jiného dělat, to dá rozum. Když musíš, tak musíš. A za to všechno nese odpovědnost Panna Marie, která malé Čeng nesplnila její dojemnou dětskou modlitbičku "Prosím dej nám byt s výhledem na moře, aby se na něj dědeček mohl dívat z okna a nemusel chodit do přístavu. On byl totiž námořník a moc se mu po moři stýská..." Sladké. Marie se na ní ovšem vybodla, a tak se už dospělá Čeng jednoho dne rozhodne splnit si svůj dětský sen svépomocí. Černočerná slasherová komedie, ve které se naprosto nenásilně a se samozřejmostí střídají scény maximálního ultranásilí s výjevy z rodinného nebo pracovního života. Sociální drama zkřížené s brutální řezničinou. Žeru tyhle asijské šílenosti! ()

Asia_Power 

všechny recenze uživatele

Tak je to tady, přišel čas kdy i asijští soukmenovci dokázali natočit strašlivou kundovinu u který se mi chtělo zvracet víc než po pěti chemoterapiích v řadě. Hlavní borka Cheng je nejen ošklivá ale jako bonus je to strašná kráva, co sice má velký kladivo, ale i když dá čtyři rány tak vůbec není hotovo. Ať už používá kladivo, nůž nebo škrtící kroužky, pokaždý je to bída, oběti jsou nesmrtelný a ona v jednom kuse panikaří jako by chytla krámy. Celej film sem doufala že jí někdo sejme jenže oběti jsou nesmrtelný díky tomu že dle všeho nemaj mozek jelikož tolik blbů pohromadě sem naposled viděla když měl proslov Babiš se svou stranou takže její smrti se nedočkám což mě sere nejvíc. Dostat tenhle scénář do rukou korejci, byla by to pecka, Hong Kong buddhožel zesral komplet všechno a ani spousta gore tuhle hovadinu nezachrání. Jedinou hvězdičku dávám za nesmrtelnou nahatou borku co byla extrémně šukatelná a nebála se ukázat všechno. Její herecké umění mě dokonce vytrhlo z mdlob, který na mě během sledování Dream Home šly. Poprvý v životě teda nepochopim že se evropanům líbí od nás zrovna tohle "veledílo" ()

Galerie (38)

Reklama

Reklama