Scooby-Doo a samurajův meč

Scooby-Doo a samurajov meč

Animovaný

USA, 2009, 74 min

Thomas Chase

Päť dôvodov prečo 5* - Naháňačková hudba bola chytľavá, najmä tá prvá, Japonsko, drak, Scooby (samozrejme) a ten najúžasnejší pes Hachiko. Jeden dôvod prečo nie - lietajúci Čierny samurai. Bolo to divné ale jeden dôvod neovplyvní tých kladných 5. Dostala som chuť na ázijskú kuchyňu, a preto si hneď idem aj niečo kúpiť... ešteže som v práci dnes.(11.6.2014)

Priemerný animák so Scoobym a Shaggym, ktorého dej je pre tentokrát situovaný do Japonska, takže sú do deja zasadené všetky artefakty a zvyky pre japoncov charakteristické.(14.9.2009)

• strougy

Občasné připomenutí humoru a poetiky klasického seriálu ve mně vyvolaly nostalgické vzpomínky na krásné staré časy, ale bohužel snaha Scoobyho zmodernizovat vedla pouze k tomu, že se nakonec ničím neliší od všemožných hloupých současných akčních animáků pro děti a film tak končí v horoucím pekle šedivého podprůměru.(21.12.2009)

Tržby za predaj DVD v USA $4,145,900 //počet predaných kusov 295,045(28.2.2010)

• ARI50

Není to ono ale sumo pobavilo.(22.9.2018)