poster

Vzpoura strojů

 • USA

  Eyeborgs

Sci-Fi / Akční / Krimi / Thriller

USA, 2009, 99 min

Komentáře uživatelů k filmu (52)

 • solver
  *

  Vydržel sem jen 70 minut. Herec v hlavní roli sice Tommymu Lee Jonesovi z kolena vypadl, ale béčko nezachránil.(10.8.2015)

 • Sansnom70
  ***

  dostat to do ruky nějake reziserske eso tak by z toho byl docela kvalitní film. škoda .(13.3.2018)

 • GizmoD
  ***

  Nizkorozpoctovy skor TV scifi film, ale ma ,v sucasnosti dost diskutovanu, temu o miere ochrany na ukor zasahov do sukromia ...(28.8.2010)

 • ditri
  *****

  Hodnoceni 40% - coze? Vzdyt ten film neni vubec spatny!(3.5.2011)

 • Jacguess88
  ***

  námět dobrý,ale spousta chyb ve filmu,které byly tak velké,že jsem je zaregistroval i když jsem se filmu věnoval jen na půl,byly by to jen dvě hvězdy,ale líbilo se mi,jak na konci ulítla frajerovi půlka hlavy(6.5.2011)

 • dogzila
  odpad!

  Čisté C-éčko smiešne nelogické lacné atď(16.5.2011)

 • survik1
  **

  S počátku jsem si myslel, jestli se nekoukám na kino rip. Tak roztřesenou kameru jsem dlouho neviděl. Herce výkony průměrné, efekty naprosto nulové. Dokud se k robotům nepřidali na konci ti dva velcí, v akční scéně která sama degradovala celý film, dalo se jim věřit. Ti dva to však zabili. Dvě hvězdičky a jsem zvědav na druhý díl, se kterým se podle konce určitě počítá.(16.8.2011)

 • Martin29
  ***

  V rámci žánru lepší průměr. Na to, že to točil režisér Pythona spokojenost má to myšlenku děj i nápady. Trejo zbytečný jako v poslední době pokaždé, ale snad mu to aspoň zaplatili. Škoda pouze konce, který vyzní do ztracena mohlo se to více rozvést. Díky za titulky Idžor za korekci Holesinska M(29.5.2016)

 • vrch07256732
  ****

  škoda toho čiste béčkového prevedenia. Film mal našlapnuté na kultovú záležitosť. Herci OK, triky prekvapivo dobré vzhľadom na nízky rozpočet a rok 2009. Navyše to malo aj dobrú záverečnú myšlienku, škoda. Ale ako béčko to funguje nad priemer, scenár aj réžia OK bez zbytočne hluchej vaty, ako bonbónik tu vystupuje Danny Trejo prekvapivo v úlohe klaďasa, na toho chlapa s plechovým ksichtom mám jednoducho slabosť.(9.8.2016)

 • zanvalzans
  **

  Pre Boha čo si v takej kravine robil Danny.A takú stupidnú smrť sisi rozhodne nezaslúžil.Snimok hodnotím s velkou biedou.Už ma bolia oči od prevracania.(21.8.2017)

 • Heso
  odpad!

  Jak bych vlastně popsal Eyeborgs, neboli Vzpouru strojů? Jako jednoduchou a nesmysluplnou věc plnou chyb. Je to vlastně o vizibotech (robotech), co mají chránit svět a kontrolovat bezpečnost. Prvních 20 minut jsem si povídal, že by to nemuselo být špatné, ale pak muž jednoho omylem zastřelí, a pak všichni začnou napadat a zabíjet lidi bez ohledu na původ. Navíc Vás ti viziboti po chvíli začnou pěkně štvát...Film je navíc plný chyb (např. žena je při přestřelce trefena do hlavy a spadne a nezvedá se, ale v další scéně normálně střílí a žije dál) a je plný jednoduchých a předvídatelných efektů. Fakt mě dostal konec, kde muž jednoho vizibota zastřelí a tím film končí, ale problém se vůbec nevyřešil...Film mě nijak nenadchl, ale ani nezklamal, protože jsem od něj nic neočekával. A navíc ani název neodpovídá ději, protože je to Vzpoura vizibotů a na Vzpoura strojů!(3.12.2018)

 • Hekman
  ****

  Slusny becko s malym rozpoctem.(15.3.2019)

1 2 3 následující >>