Soundtrack Rupert Gregson-Williams: 1. Come Back ,2. A Life of Illusion ,3. Lay It On the Line ,4. When Things Go Wrong ,5. A Night Like This ,6. Time for Me to Fly ,7. Just Can't Wait ,8. Come and Get Your Love ,9. Goodnight Tonight ,10. Just Got Back ,11. The Party's Over (Hopelessly In Love) ,12. Sentimental Lady ,13. Two Tickets to Paradise ,14. I Do ,15. Better Things ,16. Count On Me,(14.6.2011)

Veľmi príjemná oddychovka, bavilo ma to. Určite jedna z tých podarenejších komédií od Sandlera, aj keď je to možno aj tým, že sa tu zišiel komediálny výkvet a samé "hviezdy". Je tu veľa podarených hlášok a kopec srandy, čo je v tomto žánri to hlavné. Ostatné veci, ako napríklad slabší a jednoduchý dej, filmárske nedostatky a pod. nemá zmysel riešiť.(15.4.2013)

• IQ Tiqe

Snaží se tvářit jako pohodová komedie, v něčem se jí to daří, v něčem ne. Herci jsou v pohodě, o sexy kočky ani známé tváže není nouze, od děje jsem zázraky nečekal, zato humoru se jaksi nedostává. Vzpomínám si na tři výborné scény, které mě dokonale rozesmály, jinak to byly spíš měnší úsměvy. A můj problém s tímhle filmem? Dlouhou dobu mi připadal trochu nemastný neslaný a vadily mi typicky americké nechutnosti za hranicí nevkusu. Ale až si na něj za pár let vzpomenu, budu si pamatovat asi jen ty 3 vydařené vtipy, takže zas tak zlý to nebylo. 50%(23.10.2010)

• Psema

Ukázkové komediální peklíčko, v němž se stokrát recyklované frky vyváří v neexistujícím příběhu, jehož absenci má zakrývat skutečnost, že jde o kamarádskou slezinu, na nichž se vlastně nic pořádného neděje. Což v Sandlerově mimózním podání vypadá zhruba tak, že se děj hodinu a půl kouskuje na více či méně (cca 2) stupidní epizody, ve kterých se kromě kojení čtyřletých dětí, ojíždění babiček nad hrobem a uctívání sex appealu Salmy Hayek většinou jen padá nevtipně na držku. Jinak řečeno: Film, ve kterém vám Rob Schneider přijde "normální" a na rozdíl od ostatních alespoň trochu vtipný, nemůže být dobrý.(13.9.2010)

• Rocky62

Tak mám asi vážně chorý smysl pro humor, jinak si těch 65% nedovedu vysvětlit. Vtipné momenty tu sice jsou, ale aby to bylo co se stopáže týče vyvážené, musela by tahle do nebe volající nuda trvat 5 minut. Z herecké plejády je mojí parketou akorát Salma Hayek a Steve Buscemi, kterému jsem poslal vzkaz, aby mi laskavě vysvětlil, proč se rozhodl účinkovat (i když krátce) v této příšernosti. Nemám rád, když si kvalitní herci neváží své důstojnosti. Komedie jsou pro mě na nějaký čas tabu. 15%(6.9.2011)

• - Natáčení probíhalo od 18. května 2009 ve Southborough ve státě Massachusetts. Dále pokračovalo ve Východním Warehamu, Essexu a Marbleheadu. (forsberg)

• - Adam Sandler ve filmu nosí triko UNH (University of New Hampshire). Sandler se narodil v Brooklynu (New York), ale vyrůstal v Manchesteru (New Hampshire). (Miuri)

• - Režisér Dennis Dugan si ve snímku zahrál rozhodčího. (CrypzzXD)